Forum Silent Hill Page

Gry - Zagram w...

Zaratul - 2011-03-08, 17:50

@Suavek
No ja niestety na MMO nie mam kasy w tej chwili więc STO odpada.Btw Polecam też czarnego konia MMO w tym roku czyli Rifta ale o tym się wypowiem w moim własnym topicu.

Btw Jak ktoś już Urban Terror ściągnął to niech go odpali,skonfiguruje opcje i niech zapozna się z samą rozgrywką.

Zaratul - 2011-03-08, 21:45

Wszyscy oprócz LaMuerte wbili się dzisiaj na serwer.Naprawdę fajne się grało.Tylko pod koniec trochę się wnerwiłem z powodu tego że niektórzy z naszego teamu byli jak lemingi którzy stanęli po 3 czy 4 w jednym miejscu dając się ubić przez snajperów przeciwnika.No i mieliśmy dwóch grieferów z kill ratio -4/22.....

Btw Kiedy gramy ponownie? Jutrzejszy termin o tej samej godzinie wam odpowiada?

edit:następnym razem znajdę jakiś inny serwer z mniejszą ilością kamperów.

LaMuertePL - 2011-03-08, 22:30

Tak jak się spodziewałem, brat mi lapa buchnął i nie miałem jak zassać gry, ale już nadrabiam straty i jak dobrze pójdzie to jutro się do was dołączę. :)
Zaratul - 2011-04-27, 18:59

Mam ochotę w coś z ludźmi z SHP zagrać.Dwie gry mi przyszły do głowy.

http://eu.leagueoflegends.com/
Pierwszą jest League of Legends czyli klon DOTA.Masz widok jak w RTSach tylko kierujesz jednym bohaterem.Gra jest bardzo dobra i do tego darmowa.To nic że nie umiecie grać,jest tryb coopa z botami dzięki któremu można potrenować i poznawać championów.

http://store.steampowered.../?snr=1_4_4__13
Drugą grą jest Killing Floor,zauważyłem że już trzy osoby z forum mają tą grę więc można by jakoś w czwórkę zagrać.

Suavek - 2011-04-27, 19:19

Dostałem Killing Floor kilka dni temu, ale w najbliższym czasie nie zagram bo:

a) Powinienem pisać magisterkę. Ze szczególnym naciskiem na "powinienem".
b) Jeśli już gram to na PSP, wieczorami.
c) Nawala mi Internet od kilku dni, w jednej chwili działając normalnie, a w drugiej jak łącze sprzed 15 lat. Dzwoniłem dziś do ISP i zaoferowali mi wymianę modemu, ale będę musiał się wpierw pofatygować do nich, co nie wiem kiedy nastąpi ;>.

Może kiedyś. Tyle co w tego KF pograłem to wygląda nieźle, aczkolwiek szanse ukończenia czegokolwiek solo są niewielkie. Dostałem też obie części Left 4 Dead, ale podobnie jak w przypadku Half-Life 2 już po 5min dostaję mdłości. Coś w tym silniku graficznym źle na mnie wpływa...

StuntmanMikeL - 2011-04-27, 23:03

Suavek napisał/a:
Coś w tym silniku graficznym źle na mnie wpływa...

Field Of Vision. Pewnie masz chorobę lokomocyjną, która może się objawiać także podczas grania. Zmień sobie na szerszy. W menusach niby jest możliwość zmiany do 90 stopni, ale dla niektórych nawet i to za mało jest, zwłaszcza na monitorach 16:9. Da się na pewno jakoś wymusić więcej, może się zacząć robić tzw. "rybie oko", ale cóż - albo grasz z wiaderkiem miedzy kolanami, albo ze zniekształconym ekranem. Ostatecznie nie grasz w ogóle, ale H-L2 jest zbyt dobry, żeby go olać.

Dla przykładu - mi się rzygać chciało po kilku godzinach grania w Fallout 3 bodajże, to sobie zwiększyłem FOV i było ok.

Zaratul - 2011-06-27, 20:36

http://store.steampowered.../?snr=1_4_4__13

Team Fortress 2 kilka dni temu stał się grą free 2 play i dodatkowo dostała duży update dzięki czemu wiele nowych osób przyszło i dużo starych powróciło do gry.
A jak tam z waszą chęcią do grania w TF2? Bo mimo tego iż nie lubię tej całej otoczki z hatami to jednak jak włączyłem grę po 8 miesięcznej przerwie to był fun jak za starych dobrych lat i z chęcią zagrał bym razem z wami.

LaMuertePL - 2011-07-05, 20:42

Byłby ktoś chętny do grania w SWAT 4 w godzinach wieczornych? :P
Suavek - 2011-07-15, 20:58

Zagram, a raczej potrenuję z kimś w pecetową wersję Super Street Fighter IV Arcade Edition. Gra bardzo mi się podoba, ale chyba za stary już jestem na bijatyki i online dostaję w dupę przeważnie. Wolałbym na spokojnie pograć/potrenować z kimś kogo kojarzę.

Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale mój nick w G4WL/SSFIVAE to SuavekTR.

StuntmanMikeL - 2011-07-17, 02:50

Szkoda, ze nie mam pecetowej wersji, bo chętnie skopałbym Ci tyłek. xD
OldSnake - 2012-01-21, 07:50

Pierwszy raz odwiedzam ten temat, a szukam kogos kto pomoze mi przejsc misje BOMB DA BASE II w czasie 5:30 lub lepszym (GTAIV). Najlepiej gdyby znalazlo sie ze trzech graczy, ale jeden dobry by mogl wystarczyc, chyba.

Wiec jak ktos sie znajdzie to niech da znac, chodzi o wersje PS3.

Moj codename na PS NETWORK to OldSnakeMDG jak cos, pozdrawiam.

sebal - 2012-05-01, 00:46

????????????????????
Suavek - 2012-05-15, 20:26

Gdyby ktoś szukał sparring partnera do niezobowiązującej rozgrywki w Street Fighter x Tekken na PC, to znajdzie mnie na G4WL jako SuavekTR.
Wendigo - 2012-06-27, 15:08

Ktoś chętny na grę w Heroes 3? Póki co na liście graczy ja i Puty ;3
LaMuertePL - 2012-06-27, 20:59

W 4 to bym pograł, 3 część jakoś nigdy mi nie podchodziła. :P
Żelazko - 2012-06-28, 04:14

Heroes III!!! Piszę się, kiedy można zorganizować pojedynek? Ja będę miał czas w sobotę i niedzielę. :)
Wendigo - 2012-06-28, 09:32

No to jak nikt się nie pisze poza Żelaznym, to wydaje mi się, że skład mamy. Uzgodnię jeszcze termin z Putym i walnę edita ;3
StuntmanMikeL - 2012-07-07, 11:42

Dużo ludu gra jeszcze w Diablo 3? W końcu przyszła moja rezerwacja i się zastanawiam, czy warto kasę wydawać. Tym bardziej, że ostatnio obiło mi się o uszy, iz ludziom minął ten "wstępny szał" i coraz mniej ich na serwerach się pojawia.
Zaratul - 2012-07-07, 11:56

No w D3 zawsze będzie ileś tam osób zawsze grało.Tylko pytanie czy będziesz grać solo czy zawsze w coopie.
StuntmanMikeL - 2012-07-07, 12:13

By się zobaczyło. Na początek ofkoz bym w kupie próbował sił, a w razie gdyby mnie zaczęli wkurzać, to przesiadłbym się na solo. xD
Zaratul - 2012-07-07, 13:13

No tą samą postacią można grać i solo i w grupie więc nie ma problemu z płynnym przechodzeniem między tymi trybami.
Żelazko - 2012-08-02, 22:19

Na pewnym forum jest organizowany turniej szachowy. Brakuje jeszcze czterech chętnych. Proszę się zgłaszać. Więcej info tutaj w pierwszym poście.
http://themodders.org/ind...26#entry1047626
Piszcie tutaj, na tamtym forum, albo mi na priva jak chcecie żebym was tam zaklepał.

Wendigo - 2012-08-03, 09:25

Ja w sumie mógłbym zagrać, choć o szachach wiem tylko, jak się bierki ruszają.
LaMuertePL - 2012-08-03, 11:30

A kiedy to miałoby być?
Żelazko - 2012-08-03, 20:51

Jeszcze daty nie ustalono. Niestety, ale tamtejsi forumowicze już zajęli wolne miejsca... :C


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group