Forum Silent Hill Page

Silent Hill 3 - Ulubione scenki/momenty

OldSnake - 2011-08-06, 18:36

Też o tym nie wiedziałem, to w zasadzie co trzeba zrobić żeby ujrzeć tę scenkę?
mariiox - 2011-08-06, 18:46

0:50 i 1:59 te 2 rzeczy trzeba przeczytac, jeśli nie przeczytasz któreś z nich duch się nie uruchomi

http://www.youtube.com/watch?v=0EieV4CdRlU

Vaes - 2011-08-07, 12:48

Ale to bez sensu bo tylko powoduje waszą śmierć.
OldSnake - 2011-08-20, 17:15

Przecież potem z powrotem wyłazi się z torów...
rifi77 - 2011-09-05, 23:07

To można to ominąć?!? Ja grałem w SH3 dwa razy i zawsze czytałem te gazety, myślałem że nie da się ominąć tego ducha, muszę sprawdzić...
OldSnake - 2011-09-06, 17:42

Jak widać można. Ja grałem trzy razy i tej scenki nie widziałem, a co ciekawe jestem pewny że obie notatki z gazet czytałem... ale najwyraźniej nie przy tej samej grze.
KwQ - 2012-03-12, 19:37

Scena z lustrem, mało się nie zesrałem ze strachu, a rzadko tak bywa ;P
Linmarin - 2012-08-07, 14:04

W SH 3 grałam kilka razy- wczoraj w nocy przeszłam sobie kolejny raz- i jestem znać głupią pipą, gdyż nigdy nie trafiłam na ten moment, o którym jest mowa wyżej. Nic to, trzeba będzie zagrać sobie w dwójkę do orzeźwienia i jeszcze raz zasiąść do trójki. Och, jakżemistrasznieprzykro. Z tego powodu.
Moimi zdecydowanie ulubionymi momentami trójki są:
- rozmowa z Vincentem (Vincent... :oops:) i jego tekst "Wiec ty widzisz je jako potwory...?"- czy jakoś tak mniej więcej :X Każdy kojarzy, no!
- moment wchodzenia po drabinie bodajże w szpitalu. Śliczne widoczki.
- pod koniec gry, w kościele scena, która pojawia się również zawsze po uruchomieniu gry.

Ta scena, plus dźwięk- z głębi duszy przyznaję, stanęłoby mi, gdyby miało co.
A także każdy moment objawienia się trupka niepotworopochodnego, innymi słowy ludzkich zwłok- jak Danny czy truchełko, z którego ścieka krew do wiadra.

Pink - 2012-08-12, 08:11

Najbardziej spodobał mi się moment gdy Heather pod koniec gry podąża za krwistymi odciskami butów, słysząc oddech tej niewidzialnej postaci tuż pod koniec gry. Właściwie... Było gdzieś powiedziane kim może być ta osoba, która ujawnia nam tajemnicze przejścia?
Amy Blue Rose - 2014-03-24, 12:05

Jak do tej pory najlepszą sceną jest rozmowa Heather z Vincetem w Hilltop Center i na samym początku jak rozmawiała z Claudią. Co do momentów to akurat ominęłam to jak Heather duch strącił na tory w metrze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group