Forum Silent Hill Page

Pomoc - [R] SH2 a Windows Vista

tomekn - 2008-04-30, 00:43
Temat postu: [R] SH2 a Windows Vista
witam wszystich maniakow SH. Wreszcie udalo mi sie dorwac SH2 i jakiez bylo moje zdziwienie kiedy gra nie chciala sie zainstalowac na windows vista! nie wiedzialem ze takie cos moze nastapic. wiec pytam sie koledzy czy istnieje jakas mozliwosc zainstalowania gry na viscie. z gory dziekuje za pomoc.pozdro
Mr_Zombie - 2008-04-30, 11:04

Dziwna sprawa, bowiem z moich krótkiej wizyty na Google wynika, że gra powinna ruszyć na Vista (a czy ruszy dobrze, to już inna sprawa), więc i zainstalować się powinna. Spróbuj może w trybie kompatybilności z WinXP.
Kośmin - 2008-04-30, 17:29

Pytanie, czy gra to oryginał? Kumpel mi mówił, że Vista robi problemy z piratami, więc jeśli to pirat to poczytaj gdzieś jak można odpalać piraty na Viście.
tomekn - 2008-04-30, 20:51
Temat postu: [SH2]nie idzie SH2
zaistalowalem jakims cudem sh2 na viscie, hehe. chcac wlaczyc gre pojawia sie komunikat wloz dysk 1, wkladam dysk i nic. komunikat caly czas kaze wlozyc dysk 1 gdzie on juz jest w stacji cdrom. co trzeba zrobic z tym fantem koledzy??
z gory dziekuje.

Mr_Zombie - 2008-04-30, 21:17

Oryginał czy nie?

Mimo wszystko, spróbuj może wgrać jakiegoś cracka.

tomekn - 2008-05-01, 21:42

ok juz dziala, tylko sie dzwiek zacina i czasami gra
StuntmanMikeL - 2008-05-02, 11:26

tomekn napisał/a:
ok juz dziala, tylko sie dzwiek zacina i czasami gra


A to już wina partackiej konwersji. Szkoda gadać, kiedyś o tym pisałem...

Zaratul - 2008-05-02, 11:55

tomekn napisał/a:
ok juz dziala, tylko sie dzwiek zacina i czasami gra


http://www.fileplanet.com...nt-Hill-2-Patch

Tu masz patcha który naprawia problem z dźwiękiem.

StuntmanMikeL - 2008-05-02, 11:59

Zaratul napisał/a:
Tu masz patcha który naprawia problem z dźwiękiem.


Patch nie zawsze działa, u mnie na przykład jajo pomógł, ale moze Ty będziesz miał szczęście :grin2: . Co ciekawe to ten patch działa również jako crack xD

OFFTOP MODE OFF...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group