Forum Silent Hill Page

Pomoc - Zakończenie UFO

Hellchild - 2008-04-21, 20:47
Temat postu: Zakończenie UFO
Postanowiłem zdobyć zakończenie UFO.Użyłem chanelling stone we wszystkich miejscach jakie byly podane na stronce.Gdy użyłem go na latarni to było już sporo tych spodków.No i tu jest problem bo one pojawiły sie i sobie poleciały :( , ktoś wie w czym problem?Może powinienem tam chwilkę poczekać , albo nie powinienem używać broni bonusowej.
Bersek - 2008-04-21, 20:56

Latarnia to miejsce gdzie kończy się gra z zakończeniem UFO, przy założeniu że użyłeś kamienia we wszystkich miejscach. Może coś przegapiłeś?
SiedzacyWKiblu - 2008-04-21, 21:06

Może użyłeś kamienia zaraz po scence z Dhalią i Cybil i teraz musisz iść tam gdzie jest wielka pieczęć i znikająca Alessa.Być może jest błąd w opisie uzyskania zakończenia kiedyś dawno temu jakiś ziom też miał problem , ale źle się to dla nie skończyło bo był nieźle wkurzony na jednego moda(długa historia).Już na szczęście nie mamy taki czasów..
Hellchild napisał/a:
one pojawiły sie i sobie poleciały

JAK xD Musi być tak jak napisałem.

Bersek - 2008-04-21, 21:09

Hellchild napisał/a:
Gdy użyłem go na latarni
Cez napisał/a:
Może użyłeś kamienia zaraz po scence z Dhalią i Cybil i teraz musisz iść tam gdzie jest wielka pieczęć i znikająca Alessa.

No to napisał, że był na latarni xD
Cez napisał/a:
Być może jest błąd w opisie uzyskania zakończenia kiedyś dawno temu jakiś ziom też miał problem , ale źle się to dla nie skończyło bo był nieźle wkurzony na jednego moda(długa historia).Już na szczęście nie mamy taki czasów..

To co się kłócił, że jest napisane na mostku, a on zrozumiał, że na tej kładce co się wchodzi na łódź? ;D
Też najpierw mi się pomyliło, ale potem zacząłem używać kamienia we wszystkich miejscach na pokładzie i się udało ;]

Hellchild - 2008-04-21, 21:11

hmmm pomyślmy napewno użyłem pokolei w tych miejscach: dach szkoły , plac przed szpitalem przed walką z ćmą , plac motelu , w łodzi zaraz po scence z Cybil no i na latarni.w sumie między dachem szkoły a szpitalem jest spora przerwa może wtedy coś przegapiłem :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group