Forum Silent Hill Page

The Graveyard - Wallposters

R4Zi3L - 2008-04-21, 16:56
Temat postu: Wallposters
Chciałbym żebyśmy w tym topicu wymieniali się zdjęciami plakatów które ozdabiają nasze pokoje w domu :) Może za którymś kryje się jakaś ciekawa historia? :P

Wiekszość moich pochodzi z czasopism... aktualnie tylko ten z NGE kupiłem na Dojinconie 2007 (ale to i tak tylko wydrukowana tapeta na kompa :P )







MZet - 2008-04-22, 06:21

Ja nie mam żadnych plakatów bo moje obrazy zajmują wszystkie ściany :)
Mi - 2008-04-22, 11:24

Ja również nie posiadam plakawów, mam kilka obrazów, to wszystko.
Zanim pomalowali mi pokój na żółto-zielono, na białych ścianach miałam swoje własne "arty" wymalowane czarnym markerem; kilka napisów gotyckimi literami, tribali ;>... Bardzo chciałam namalowac jakąś ogromną mangową postac, ale rodzice powiedzieli, że chyba odbiło mi już na całej linii xD.
Zdjęcie jednej ściany na pewno mam, później zedytuję i wrzucę.

StuntmanMikeL - 2008-04-22, 11:32

Ja na ścianie mam "Fhürer A. Lepper - Samoobrona tego dokona" i Lepper na zdjęciu w mundurze hitlerowca xD Mam jeszcze podobnego Leppera tylko że jest w berecie z czerwona gwiazdką i podpisane jest "ChePper" - chyba wiadomo o kogo chodzi:). No a poza tym na ścianie mam jeszcze logo Slipknota i plakaty z Empire Strikes Back i Return Of The Jedi.
_Music - 2008-04-22, 18:55

U mnie niestety nic nie wisi na ścianie.
Mam w domu świetną antyramę z evangelionem, ale średnio mam gdzie ją tu powiesić. Za małe mieszkanie.

PiK - 2008-04-23, 01:13

Nie chce mi się robić zdjęcia, ale mam taki plakat na pół ściany:


Zresztą już niedługo czeka mnie gruntowny remont i raczej na plakaty czy tego rodzaju ozdobniki nie będzie miejsca. Chyba, że w pokoju dziecięcym ;]

Mr_Zombie - 2008-04-23, 01:30

W tej chwili mam tylko trzy arty z RE (REmake, RE Zero i Code Veronica - dwa ostatnie to fanarty ;p) na czarnym brystolu, w antyramach ;) . Wyglądają gustowniej, niż plakaty :P .
Devinitum - 2008-04-23, 02:27

Ech... Was to ino lać! ;P
R4Zi3L napisał/a:
Chciałbym żebyśmy w tym topicu wymieniali się zdjęciami plakatów które ozdabiają nasze pokoje w domu

A jak na razie żadnych zdjęć poza tymi z pierwszego postu tu nie widzę. Od tej pory usuwam wszystkie wypowiedzi, w których nie znajdę nic poza:
-"Nie mam plakatów"
-"Nie mam aparatu"
-"Nie chce mi się robić zdjęć"
-"Dev idź się lecz"

No to żeby nie było, że się czepiam, a sam nic nie załączam do posta to pokażę 2 fotki, które dziś udało mi się zrobić:





Nie, nie mam dywanu na ścianie. ;) Plakaty rozłożyłem na podłodze, bo leżały w szufladzie pod stosem czasopism. Jakoś nie chce mi się nimi przyozdabiać pokoju. Może to dlatego, że na większości z nich są obrazy z produktów, z którymi nie miałem styczności? Ten plakat z SH2 też jakiś mało efektowny.

R4Zi3L - 2008-04-23, 13:40

W sumie z tych wszystkich powiesilbym se tylko SH2... może nie efektowny ale mi sie podoba :)
Crazy Mara - 2008-04-26, 11:51

Mało mam plakatów, tak praktycznie w ogóle nie mam ;D Kiedyś za młodu miałam cała stertę z plakacikami z gier na Psx ale je gdzieś zgubiłam i tyle je widziałam. .
A aktualnie na drzwiach mam coś takiego, z CDA oczywiście:

Poza tym Dev mam podobny dywan xD

EDIT:
A oto moje kiepskie dzieło, niedokończone zresztą :P


Mi - 2008-04-26, 11:55

Crazy Mara napisał/a:
Poza tym Dev mam podobny dywan xD

Tak offtopując, to powiedzcie mi, kto nie ma takiego dywanu xD? Bo co najmniej 80% naszej zacnej polskiej populacji chyba ma ;) .

Devinitum - 2008-04-26, 12:05

A czego się spodziewaliście, dywanu na zamówienie z logiem Virun VII Crest? ;D Z resztą nieważne dywany. Plakaty ludzie, dawajcie plakaty! :>

Pofatygowałem się zeskanować i wrzucić tu ten z SH2, bo na zdjęciu słabo go coś widać. Oto i on.

R4Zi3L - 2008-04-26, 13:55

Crazy Mara napisał/a:
A oto moje kiepskie dzieło, niedokończone zresztą :P
Chyba żarujesz... Chi ci bardzo ładnie wyszla :)
Devlock napisał/a:
Pofatygowałem się zeskanować i wrzucić tu ten z SH2, bo na zdjęciu słabo go coś widać. Oto i on.
Jak dla mnie ok :P
StuntmanMikeL - 2008-04-26, 15:39

Miho napisał/a:
Tak offtopując, to powiedzcie mi, kto nie ma takiego dywanu ? Bo co najmniej 80% naszej zacnej polskiej populacji chyba ma .


Ja kiedyś miałem, ale moje kochane pieski tak mi go "zasmrodziły", że już tylko do wywalenia się nadawał xD

Miho napisał/a:
miałam swoje własne "arty" wymalowane czarnym markerem; kilka napisów gotyckimi literami, tribali ;>...


Moja ściana zaś, przed remontem była popisana moimi "złotymi myślami". Dla dobra wszystkich nie będę się dzielił tymi "kwiatkami" xD

Devlock: Nie gadaj, tylko zdjęcia dawaj. ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group