Forum Silent Hill Page

Indian Runner - Galeria

Cheryl Mason - 2009-03-26, 16:15

Zamykający, jaki fajny Witch King Ci wyszedł. Jestem pod dużym wrażeniem :) Ale nogi to mogłeś dorobić temu biedakowi :D

A żeby nie robić spamować, czy coś tam to wrzucę coś od siebie przy okazji:
http://static.oekaki.pl/d...df5a1ccf1_5.png Ostatnio strasznie mi się nudzi więc rysuję wszędzie :) Teraz to najczęściej na komputerze :grin:

Światłocień - 2009-04-01, 19:42

Cheryl Mason napisał/a:
Ostatnio strasznie mi się nudzi więc rysuję wszędzie :) Teraz to najczęściej na komputerze :grin:


Za pomocą tablet(u)? xD

Musiałem... xD

ramir3z - 2009-08-17, 23:55

Witam!
Jestem nowym użytkownikiem. Poniżej zamieszczam (po namowie przyjaciela) odręczny szkic w wersji beta. Jest to Crainiac jedno ze straszydeł z serialu Extreme Ghostbusters. Dziecinnieję, ale uważam, że dzieciaki przerażał :?


Powtarzam. To naprawdę wczesna beta. Jeszcze jej nawet nie obrobiłem w Photoshopie ;) . Po ulepszeniu będzie bardziej szczegółowy. A ulepszenie już wkrótce zrobię.

SuiKaede - 2010-01-23, 19:51

Cóż, nawet mnie, prawie-już-nie-dzieciaka przeraża ... ;)
Aż sie boję tego ulepszenia.
Mój dewiant- prace skromne, ale od serca x33

Heathen - 2010-02-08, 23:00

ehhh ~ a co mi tam
Heather narysowana na dzisiejsze urodziny znajomej ^^'


( krzywe usta i nos sobie podaruję... )
Media: szary i beżowy mazak faber'a + promarkery ( gray5, Apricot)

/edit - zmieniłam format z PNG na JPG, mniej zajmuje, nie ma dużej straty w jakości ... i się w całości wyświetla 8D

Mi - 2010-02-09, 10:54

Heathen, mogłabyś spróbować wrzucić to gdzieś indziej? Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale obrazek ładuje mi się jedynie do 1/10 maksimum, po czym staje w miejscu i nie jest to wina przeglądarki, bo próbowałam otworzyć tę stronę na wszystkich trzech, jakie mam.
SuiKaede - 2010-02-09, 11:56

OMG, jest śliczna *___*
Mi ładuje się cała na szczęście....
Nie masz deviantarta albo czegoś? Chciałabym przyfawować tą pracę x33
Jest naprawde pro.

Heathen - 2010-02-09, 12:34

Cytat:
Heathen, mogłabyś spróbować wrzucić to gdzieś indziej? Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale obrazek ładuje mi się jedynie do 1/10 maksimum, po czym staje w miejscu i nie jest to wina przeglądarki, bo próbowałam otworzyć tę stronę na wszystkich trzech, jakie mam.


Już poprawiłam... z przyzwyczajenia zuploadowałam jako PNG ( więc miało ponad 700Kb ^^' )

SuiKaede napisał/a:
OMG, jest śliczna *___*
Mi ładuje się cała na szczęście....
Nie masz deviantarta albo czegoś? Chciałabym przyfawować tą pracę x33
Jest naprawde pro.


Deva mam ... - www.ladymarta.deviantart.com ale tego tam nie wrzucałam ( raczej galerię mam zawaloną mangą ^^' )
Pro to nie jest... bo było rysowane na odwal i na dodatek na papierze do drukarki ( nie wiem jak to wyszło... ale jakoś wygląda :P )
w sumie... idem Cię watchnąć... ostatnio latałam po twoim devie... i jakoś nie pomyślałam, by Cie sobie "zaznaczyć >:3 )

Mi - 2010-02-09, 12:51

Kurczę, dziewczyno... jakie odwal się? Praca jest naprawdę super, masz ogromny talent!
Heathen - 2010-02-09, 12:57

Miho napisał/a:
Kurczę, dziewczyno... jakie odwal się? Praca jest naprawdę super, masz ogromny talent!

Dopiero się uczę ^^' ( chociaż to wina mangi, którą zaczęłam 3 lata temu rysować, zaprzestając rysowania portretów...co się teraz na mnie mści:P więc uczę się na nowo )
Anyway - dziękuję! mam dodatkową motywację by brnąć dalej ;3

Mi - 2010-02-09, 13:05

Już się nie mogę doczekać na twoje concept arty do projektu SH :-].
Cidus - 2010-02-09, 14:00

Heathen napisał/a:
Heather narysowana na dzisiejsze urodziny znajomej ^^'
Jestem pod wrażeniem. Jeśli chodzi o rysunek, to masz to, co Muhammad Ali jeśli chodzi o boks. I to coś to się nazywa TALENT.
Heathen - 2010-02-09, 21:38

Cidus napisał/a:
Jestem pod wrażeniem. Jeśli chodzi o rysunek, to masz to, co Muhammad Ali jeśli chodzi o boks. I to coś to się nazywa TALENT.


Dziękuję : )
Ale talentem tego bym nie nazwała...
Trochę ciężkiej pracy, po "uparciu się" za młodu, że będę dobrze rysować :P

By the way... Jako, że wczoraj jak i dziś miałam chwilę by porysować, to wrzucę i te 3 rysunki...
Więc mamy : mniej udaną Marię (shame on me ~ )
(troszeczkę za bardzo trzęsły mi się łapki... i poniosło mnie :D )



Natomiast ten rysuneczek ma zabawną historię...
Otóż, miała to być wcześniejsza Heather, ale coś mi z jej twarzą nie pasowało, więc zmieniłam kształt oczu itp. ... tak powstały wersje A* i B** : D ... A efekt końcowy stał się randomową dziewoją... fin.
* Alessa
** Angela


No i szybki szkic, z którego jestem zadowolona :3 ... udało mi się w prostym szkicu uchwycić " to coś"
( tak to jest, jak kilka lat się nie rysuje ludzi =3='' )



I tyle... Dla zainteresowanych
-Używam promarkerów Letraset :P

Mi - 2010-02-09, 22:54

Mogę na dzień dziecka dostać jakiś rysunek :puppyeyes: xD?
Tomasz - 2010-02-09, 23:14

Bardzo ładne, Heathen :) !
SuiKaede - 2010-02-10, 00:00

)

SuiKaede napisał/a:
OMG, jest śliczna *___*
Mi ładuje się cała na szczęście....
Nie masz deviantarta albo czegoś? Chciałabym przyfawować tą pracę x33
Jest naprawde pro.


Deva mam ... - www.ladymarta.deviantart.com ale tego tam nie wrzucałam ( raczej galerię mam zawaloną mangą ^^' )
Pro to nie jest... bo było rysowane na odwal i na dodatek na papierze do drukarki ( nie wiem jak to wyszło... ale jakoś wygląda :P )
w sumie... idem Cię watchnąć... ostatnio latałam po twoim devie... i jakoś nie pomyślałam, by Cie sobie "zaznaczyć >:3 )[/quote]
Super, ja załoczuje ciebie, a ty mnie nie musisz - nic na siłe :3 Nie lubie jak ktoś tylko z grzeczności to robi. Wiadomo, że do pięt ci nie dorastam xD
Mi się twoje prace naprawde strasznie podobają *__* Ta Maria też cudna... jeden z piękniejszych fanartów tej postaci, jaki kiedykolwiek widziałam *___*

Heathen - 2010-02-10, 07:21

Miho napisał/a:
Mogę na dzień dziecka dostać jakiś rysunek :puppyeyes: xD ?

Na dzień dziecka ( ... czerwiec...czerwiec...)
ALEŻ CZYWIŚCIIIIIIE :D
A tak na serio - jeżeli podołam, to "tak,możesz dostać"

StuntmanMikeL - 2010-02-10, 16:15

Bardzo ładnie rysujesz Heathen, ale nie mogę się nie przyczepić do tej Marii, która wygląda jak krzyżówka Cameron Diaz i Courtney Love. xD Poza tym, prace genialne. Możesz zrobic uzytek z takiego talentu w przyszłości.
Heathen - 2010-02-10, 17:13

StuntmanMikeL napisał/a:
Bardzo ładnie rysujesz Heathen, ale nie mogę się nie przyczepić do tej Marii, która wygląda jak krzyżówka Cameron Diaz i Courtney Love. xD Poza tym, prace genialne. Możesz zrobic uzytek z takiego talentu w przyszłości.


;D Wreszcie ktoś się przyczepił ! Yeeey :3
Maria jak dla mnie jest na tyle trudna do narysowania, gdyż wiele muszę sobie wyobrazić, by ją narysować ", no i ja aż takiego "skilla" to nie mam :)
Muszę się jeszcze dużo nauczyć, wiec biore się do roboty :grin2:

Cidus - 2010-02-10, 17:18

Heathen, spróbujesz narysować Cybil? :)
Carmash - 2010-02-10, 19:56

Człowiek może zawstydzić się, gdy spogląda na prace spod ręki takiego talentu. Nie ukrywam - jestem, kurde, w szoku :D
Heathen - 2010-02-12, 17:10

Cidus napisał/a:
Heathen, spróbujesz narysować Cybil? :)


Czemu nie ?
Spróbować zawsze mogę : D

Cidus - 2010-02-12, 17:49

Ładnie. Bardzo ładnie. :grin:
Mi - 2010-02-12, 18:21

Lisę :puppyeyes: ...
StuntmanMikeL - 2010-02-12, 18:33

Coś mały biust ma ta Cybil... xD Poza tym bravissimo! Chciałbym mieć taki fach w ręku. Więcej prosimy bardzo... :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group