Forum Silent Hill Page

Pomoc - Kostiumy - problemy i pytania

krytykg - 2008-02-10, 09:55
Temat postu: Kostiumy - problemy i pytania
Ciekawią mnie jak to jest z innymi strojami. Dopiero gdy przejdę grę? Mam kilka tapet na których Heather jest w innych strojach. Czy może podczas rozgrywki można się przebrać w którejś lokacji? Będę wdzięczny za odpowiedź.
małe i piskliwe - 2008-02-10, 10:44

jak już przejdziesz grę i odblokujesz stroje, będziesz mógł zmieniać ubrania w każdym momencie gry. (o ile pamiętam :P )
StuntmanMikeL - 2008-02-10, 19:07

Za każdym razem jak przejdziesz grę dostaniesz szyfr który musisz wpisać potem w Extra Costume (pojawia się w głównym menu po ukończeniu gry). Kostium a'la "Sailor Moon" rządzi :grin: .
Barakuda - 2008-03-12, 19:01
Temat postu: Kostiumy - jak je zmieniać
Przeszedłem SH3 po raz pierwszy, wpisałem w menu w kostiumach HappyBirthDay (było napisane że kostium odblokowany) i jakoś Heather jest w podstawowym jak zacznę grę. Jak zmieniliście kostium? Mieliście podobny problem?
Bersek - 2008-03-12, 19:03

Barakuda napisał/a:
Przeszedłem SH3 po raz pierwszy, wpisałem w menu w kostiumach HappyBirthDay (było napisane że kostium odblokowany) i jakoś Heather jest w podstawowym jak zacznę grę. Jak zmieniliście kostium? Mieliście podobny problem?

Też tak miałem. Zresztą za chwilę to sprawdzę :]
Edit: No i kupa
Może trzeba przejść więcej niż 1 raz, albo mieć jakiś dobry wynik...nie wiem
Cytat:
Kostiumy z tego co pamiętam są w... ekwipunku, wejdź do menu z przedmiotami podczas gry.

Nic nie ma :roll:

Anonymous - 2008-03-12, 19:17

Kostiumy z tego co pamiętam są w... ekwipunku, wejdź do menu z przedmiotami podczas gry, tam mozesz je dowolnie zmieniać.
Cytat:
nic nie ma

EDIT: Wpisz kody na maszynie i zacznij "Extra New game"

Bersek - 2008-03-12, 19:20

Barakuda napisał/a:
Przeszedłem SH3 po raz pierwszy, wpisałem w menu w kostiumach HappyBirthDay. (było napisane że kostium odblokowany)

Tylko, że u mnie nawet nie ma info, że kod jest odblokowany. Jak znam życie to pewnie coś źle wpisuję, ale sprawdzę jeszcze raz :grin:
...i nic. Dam sobie z tym spokój :]

Anonymous - 2008-03-12, 19:28

Pamiętaj, że niektóre działają tylko z PS2.
Barakuda - 2008-03-15, 10:53

Jak przeszedłem grę (pierwszy raz) to podano mi kod HappyBirthDay i wpisałem go tam gdzie trzeba (pisało że odblokowałem strój). Zagrałem w Extra new game (rozszerzona nowa gra) i niema stroju ani w ekwipunku ani nigdzie indziej!? Przypominam że gram w wersję na PC. Czy ktoś z was po przejściu gry odblokował i ubrał jakiś strój? Kurcze co jest grane? Jak założyć ten nowy kostium???
Crazy Mara - 2008-03-15, 11:40

Ja pamiętam jak przeszłam SH3 i weszłam w to okienko z maszyną do pisania wpisałam hasło do stroju, potem uruchomiłam Extra new game i wszystko było gites... wszystkie stroje mi działały (grałam na PC) ale teraz tego nie sprawdze bo nie mam save
Anonymous - 2008-03-15, 11:42

No to Barakuda - podeślij sejwa Crazy Marze.
Bersek - 2008-03-15, 11:45

LOL. Już wiem czemu mi nie działało. Wpisywałem wszystko dużymi literami xD
Cytat:
Jak znam życie to pewnie coś źle wpisuję, ale sprawdzę jeszcze raz :grin:

Tak jak myślałem :P
Teraz już wszystko działa. Wpisałem HappyBirthDay, Extra New Game i mam od razu

Anonymous - 2008-03-15, 12:00

Ej, to może porób printscreeny, żeby była jasność ;]
Bersek - 2008-03-15, 12:10

Puty napisał/a:
Ej, to może porób printscreeny, żeby była jasność ;]

Proszę bardzo :]

Michael221 - 2010-03-24, 16:41

Mam pytanie,gdzieś słyszałem że można odblokować strój Alessy co należy zrobić by go otrzymać :?:
Alex - 2010-03-24, 17:57

Michael221 napisał/a:
Mam pytanie,gdzieś słyszałem że można odblokować strój Alessy co należy zrobić by go otrzymać :?:

Trza przejść wszystkie poziomy Extreme, ale pewności nie mam.

Anonymous - 2010-03-24, 18:36

Kiedyś też w to wierzyłem. Ale kurde - tu go np. nie ma.
http://www.silenthillmemo...costumes_en.htm
Coś tam też ktoś mówił, że niby jest ekskluzywny dla PS2, ale kto wie, może to jest sprawa jak z Ambulance z SH1.

Alex - 2010-03-24, 18:54

http://silenthill.wikia.c...kables#Costumes

Kostium Alessy to naprawdę "God of Thunder".

Anonymous - 2010-03-24, 19:51

To ja chyba widziałem inny skrin x/.
GoT miałem wpisując odpowiedni kod(GangsterGirl), nie musiałem przechodzić żadnego extreme. Skąd pomysł, że to strój Alessy?

Alex - 2010-03-24, 20:42

Puty napisał/a:
To ja chyba widziałem inny skrin x/.
GoT miałem wpisując odpowiedni kod(GangsterGirl), nie musiałem przechodzić żadnego extreme. Skąd pomysł, że to strój Alessy?

Jeśli by jakikolwiek strój Alessy istniał, bo na pewno byłby na SH Wikia. Potem rozpowszechniło się, że po ukończeniu Extreme jest kostium Alessy. A to tylko GoT. Nie wiem jak działa system przyznawania kostiumów, ale nawet na youtube nie ma nic z tytułem "Alessa Costume". On na bank nie istnieje.

Michael221 - 2010-03-24, 23:09

Alex ma 100% racje... Kostium Alessy to mit.
Douglas - 2010-10-20, 22:03

Pamięta ktoś jaki kod się wpisywało żeby Douglas chodził w bokserkach:D
Żelazko - 2010-10-20, 22:45

http://www.psxzone.opalne...3_data/kody.htm

Cytat:
Niespodzianka (PS2) - Po przejściu gry w menu głównym najedź na "Extra New Game" i wklep - 2x Góra, 2x Dół, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Kółko, X. Teraz rozpocznij nową grę i przyjrzyj się dokładnie wstawce, w której Douglas pierwszy raz spotyka Heather.

Niespodzianka (PC) - Po przejściu gry w menu głównym najedź na "Extra New Game" i wklep - 2x Góra, 2x Dół, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, ESC.Enter. Teraz rozpocznij nową grę i przyjrzyj się dokładnie wstawce, w której Douglas pierwszy raz spotyka Heather.



Czasem warto przejrzeć zawartość strony. ;)

Douglas - 2010-10-21, 17:42

Dzięki,po prostu nie miałem czasu żeby zajrzeć do odpowiedniego działu;P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group