Forum Silent Hill Page

The Graveyard - Jaki jest twój " Theme " ? :)

Anonymous - 2008-03-04, 21:00
Temat postu: Jaki jest twój " Theme " ? :)
Jak w nazwie tematu -> zastanawiam się jaki utwór by najlepiej do was pasował, najlepiej odzwierciedlał wasz charakter i to przez co przeszliście w życiu ...

Do mnie najlepiej pasuje utwór Lillium z Elfen Lied ... za każdym razem kiedy słyszę ten utwór włącza mi się tryb melancholijno-depresyjny i chce mi się ryczeć ( co w 60 % przypadków robię )

Nieważne jak bardzo bym się śmiał i uśmiechał w danym dniu, to w środku czuje się źle ... niewyobrażalnie źle ...

pyramid.pusher - 2008-03-04, 21:04

Dobry temat, ale nie dla mnie. Nie mam czegoś takiego jak main theme, nie potrzebuję czegoś takiego jak main theme : P A nawet jakbym próbował sobie jakiś przyporządkować, co dwa tygodnie by się zmieniał.
bloo - 2008-03-04, 23:40

Zdecydowanie zespół Archive, utwór "Again". Od zawsze i niezmiennie. Od kiedy go pierwszy raz usłyszałem i zobaczyłem aż do dziś.
Mi - 2008-03-05, 11:19

Mam kilka, w których widzę swoje życie. Ale taki najbardziej pasujący do mnie i do tego, co się wokół mnie dzieje to chyba "Grand Central" z K-Pax.
Kiedy jestem smutna, towarzyszy mi "People of the North Pole" z FFX.
Kiedy jest mi wesoło, "Hold Tight" z Death Proof i "Too drunk to fuck" z Planet Terror.

Natomiast theme Dyzia to chyba "Matamata Onakahetta!" , kawałek wysłany mi przez Jo-Jo. Nie wiem, skąd jest, ale jest boski XD.

StuntmanMikeL - 2008-03-05, 11:21

Ohoho. Mam parę "themesów" ale takie które naprawde wywołują u mnie stany depresyjne i płacz to "Right Where it Belongs" oraz "Something i Can Never Have" oba utwory w wykonaniu Nine Inch Nails.
Natomiast kiedy ogarnia mnie niepochamowana wściekłość i potrzebuje ją odreagować wtedy album Slipknota pt. "Iowa" jest niezastąpiony :grin: . Utwory takie jak "My Plague" czy "Heretic Anthem" mają w sobie ogromny ładunek agresji który wnet mnie rozładowuje (zwłaszcza kiedy jestem świadom tego, że sąsiedzi dostają szału gdy słyszą taką muzykę :grin: ) i pozwala się zrelaksować.
No a jeśli chcę wyjść z dołka wtedy zaczynam śpiewać piosenki. Najczęściej pada na "Big Man With The Gun" Nine Inch Nails, ponieważ śpiewanie tego opętanego tekstu sprawia, że od razu czuję się silniejszy i zdolny stawić czoła przeciwnościom losu. No powiedzcie sami że zaśpiewanie czegoś takiego nie wyzwoliło by w was woli walki:
Cytat:
I am a big man
(yes I am)
and I have a big gun
got me a big old Dick and I
I like to have fun
held against your forehead
I'll make you suck it
maybe I'll put a hole in your head
you know, just for the fuck of it
I can reduce you if I want
I can devour
I'm hard as fucking steel, and I’ve got the power
I'm every inch a man, and I'll show you somehow
me and my fucking gun
nothing can stop me now
shoot shoot shoot shoot shoot
I'm going to come all over you
me and my fucking gun
me and my fucking gun

yuniku - 2008-03-05, 16:43

hmm..main theme myślę, że może to być 'street spirit' radiohead mój absolutny top ever, ciężko mi wytłumaczyć, jedna z niewielu piosenek, która mine naprawdę poruszyła.
Jest jeszcze 'to zanarkand' (ten fortepian jest po prostu cudowny :cry:)albo 'the ending theme' a ffx ost. Zawsze ronię łzy zawsze. :oops:

hej mike-l
słuchałam the fragile ostatnio, the frail i the great below są niesamowite.

Anonymous - 2008-03-05, 16:48

Hmm... tak sobie myślę ..... jakbym miał już się zdenerwować ( co przychodzi mi bardzo trudno .... niełatwo mnie również sprowokować ) to nutką jaka by mnie najlepiej " oddawała " było by " What's Up People !? " Maximum The Hormone ( hmm... niech małym dowodem będzie rozwalona szafa z jednego kopa, albo rozwalone drzwiczki od innej szafy od wielokrotnego nawalania w nie jak świr .... dlatego, że miałem zły dzień w Dance Dance Revolution i prawie żadnego wałka nie udało mi się zaliczyć wtedy XD )

PS

Miho -> ten wałek to bodajże remix jednego z wałków z Mai-HIME ( made by Yuki Kajiura :-] )

Plazior - 2008-03-06, 02:00

Moj theme to chyba Ju ken dens theme!

Na serio to Bebop theme do mnie idealnie pasuje 8-) :grin2:

szametu - 2008-03-06, 10:02

jest taka piosenka, gdzie leci

' wypi****lac, bede ratowal swiat'

cos o mnie i o tobie ?

StuntmanMikeL - 2008-03-06, 19:29

yuniku napisał/a:
hej mike-l
słuchałam the fragile ostatnio, the frail i the great below są niesamowite.


Damn right they are :grin2: . Prawde mówiąc jestem totalnym fanem Reznora i każdy utwór NIN jest dla mnie wspaniały i porusza mnie do głębi (czy to wyzwalając agresję czy łzy a nawet rozbawienie) ale tylko te dwa, które wymieniłem wcześniej wyciskają ze mnie łzy jak wyciskarka do soku:). Więc cóż mogę dodać: miło że są ludzie choć trochę podzielający moją pasję do muzyki Trenta :grin2: . Polecam te dwa utwory wymienione przez yuniku, podobnie jak cały album The Fragile. HELL! Całą dyskografie NIN polecam!!! :grin:

R4Zi3L - 2008-03-07, 12:34

Hmm... chyba Floating Museum by Kenji Kawai... ale to raczej uogólnienie... zależy od chwili, nastroju itp....
Plazior - 2008-03-07, 20:41

Od dzisiaj to:

http://pl.youtube.com/wat...feature=related

Don_Vito - 2008-03-14, 16:18

2 kaiser Seryogi i Azada.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group