Forum Silent Hill Page

Pomoc - [R] Numer do szkatułki z maszyny do pisania

Rooster - 2008-02-15, 13:22
Temat postu: [R] Numer do szkatułki z maszyny do pisania
Za3małem się w momencie kiedy mam wszystko co potrzeba do otworzenia szkatułki na 3 piętrze w S14... poza numerem z maszyny do pisania na piętrze 1. OK, jest maszyna, obok niej papiery z jakimiś bzdetami, ale tej maszyny nie da się "Zbadać". Ktoś pamięta o co kaman z tym numerem? Jest jakiś numer 7335 z jednej tablicy ale to nie ten chyba.
Devinitum - 2008-02-15, 13:44

To, że maszyny nie da się zbadać, to wina spolszczenia. Pisałem o tym w FAQ.
Rooster - 2008-02-16, 10:10

spoko, zainstalowałem je, to prawda, ale nadal gra jest w wersji językowej oryginalnej
Cóż, jak tak to reinstal pozostaje


OK, przeinstalowałem gre, dalej to samo: nic się nie dzieje kiedy chcę "zbadać" maszyne do pisania

Nie wiem, po prostu rozkładam ręce...
O głupią sprawe trzeba stać w miejscu.
Może jest jakaś rada?!?

Mi - 2008-02-16, 12:31

Może po prostu olej to i skorzystaj z solucji ^^" ?
Devinitum - 2008-02-16, 13:40

Eeej...czekaj! Przecież to nie ta maszyna do pisania. ;D Chodzi o tą w Examining Room 3 (2F).

Miho napisał/a:
Może po prostu olej to i skorzystaj z solucji

O ile dobrze pamiętam, to kod generowany jest losowo.

SiedzacyWKiblu - 2008-02-16, 18:18

Devlock napisał/a:
pamiętam, to kod generowany jest losowo.

Ja właśnie zajrzałem do solucji i pisze ,że kod się losuje i trzeba go zapamiętać.
Więc potwierdzam.

Rooster - 2008-02-16, 18:39

Cytat:
Eeej...czekaj! Przecież to nie ta maszyna do pisania. ;D Chodzi o tą w Examining Room 3 (2F).


Właśnie w solucji jest napisane żeby wejść do Examination Room, wtedy jesteś na 1 pietrze i nie ma nic o tym że jest ona na 2
Z góry THX, zaraz sprawdze

==============================
OK jest
Examining Room 3 na 2 piętrze, tam jest ta maszyna. Dobrze by było żeby poprawić to w opisie przejścia, szkoda nerwów przyszłym graczom.
A tak na marginesie jakby ktoś nie był pewien jak wygląda namazany krwią kod 5848(nie, żadne 4848, właśnie że 5848):


StuntmanMikeL - 2008-02-17, 13:41

Rooster napisał/a:
kod 5848(nie, żadne 4848, właśnie że 5848):


Ja piernicze pamietam jak przechodziłem to na Hardzie. Nie pamiętam dokładnie jak leciał ten kod ale wiem że jak wół było napisane tak jak widziałem (nawet członków rodziny i przyjaciół do chaty zwoływałem bo wierzyć mi sie nie chciało że to zły kod - wszyscy widzieli to co ja) a jednak okazało się że zamiast dziewiątki była ósemka :grin:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group