Forum Silent Hill Page

Pomoc - [R] Problem z przejściem Nowhere

Rooster - 2008-02-03, 20:10
Temat postu: [R] Problem z przejściem Nowhere
Siema
Mam kłopot z pewnymi drzwiami w SH1
Śmigam wg, opisu z
tej stronki
jestem w chwili wyłącz generator i wracaj na pierwsze piętro (specjalnymi drzwiami, które przenoszą cię pomiędzy piętrami, czy korytarzami jak wolisz) po "Key of Aratron".
Widziałem na YT filmik przejścia gry z tym etapem i tam po otwarciu drzwi wchodzisz do pokoju z kluczem w ścianie który wcześniej był pod prądem. Ale ja przechodze przez drzwi i wychodze na wcześniejszy korytarz... zamiast do tego pokoju
No crazy!!! Robie wszystko wg. planu, co jest nie tak??
Pare miesięcy temu skończyłem gre ale nie pamiętam co tu nie grało.
Ktoś może mi pomóc??
Komp czeka na format ale wcześniej chce skończyć moje kochane SH.

Anonymous - 2008-02-03, 23:52

Może fragment mojego opisu pomoże:
Teraz cofnij się do korytarza w którym zacząłeś swoją przygodę z Nowhere. Musisz dostać się na 2gie piętro – drzwi do windy nie działają więc przejdź tymi podwójnymi, które odblokowałeś. Ubij 2 mumblery i idź do ostatnich drzwi po lewej stronie. Tam użyj Screwdriver na płytce i zbierz Key of ‘’Aratron’’(wcześniej nie można było tego zrobić przez prąd, który był włączony).

Rooster - 2008-02-04, 00:29

OK, mam
W linku z opisem jest błędzik
Nie wyłączasz generatora tylko w tym momencie napierniczasz do windy i jazda na 2 piętro
Mordujesz 2 półwidzialnych lamusów i odblokowujesz takie podwójne różowawe drzwi naprzeciw windy (wystarczy otworzyć)
Pzechodzisz przez nie, teraz wyłączasz generator, wracasz znów przez różowawe drzwi, napier....asz do ostatniego pokoju na tej samej ścianie i teraz bierzesz kjucik co wcześniej był pod napięciem
Wracasz x raz różowawymi drzwiami i dalej wg. opisu.
EJMEN


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group