Forum Silent Hill Page

Cafe 5to2 - A gdyby.... Silent Hill istniało naprawdę?

Amy Blue Rose - 2014-07-02, 13:47

Jakby SH istniało naprawdę a bym tam trafiła to na początku byłabym nieco spanikowana a potem starałabym się znaleźć broń oraz naparzać nią potwory jakie by się na mojej drodze pojawiły bo w sumie obrałabym taktykę a'la Heather z 3 <mroczny śmiech>
Alice - 2014-07-02, 16:50

Pod warunkiem, że potwory były możliwe do pokonania jak w pierwszej czwórce. Potworów z Homecoming czy Downpour raczej bym nie przeżyła. Nikt z nas by pewnie nie przeżył (Pewnie dlatego w tej drugiej grze bardziej opłacało się unikać potworów lub wiać przed nimi).
Amy Blue Rose - 2014-10-18, 20:38

Ależ to nie ulega żadnej wątpliwości, też nie chciałabym spotkać potworów z Origins czy Homecoming a jak już to starałabym się przed nimi zwiać.
Sinedd - 2015-09-25, 17:42

Ja jak bym się znalazł w SH to pierwsze co bym zrobił, to stara się może jakoś uciec z tego miasta. xD A jak by się nie dało no to trudno, szukał bym jakieś broni, i starał się przeżyć jak najdłużej. Swoją drogą ciekawe jakie potwory bym miał. Chodź chyba wiem jak by wyglądały. :> I wiem co bym tam spotkał.
Amy Blue Rose - 2015-10-04, 14:40

Sinedd chciałabym to zobaczyć, byłoby ciekawie. Może nawet byśmy tam razem walczyli o przetrwanie. Normalnie przygoda życia hehe
Sinedd - 2015-10-05, 09:51

Amy Blue Rose, Nie miałbym nic przeciwko :)


A jeszcze co do prawdziwego SH to z pewnego punktu widzenia, Trójkąt Bermudzki jest takim prawdziwym SH. Którym nikt nie wie co się dzieje. Znikają tam w tajemniczych okolicznościach ludzie, statki, samoloty i nigdy ich już nie odnajdywano.

Alice - 2015-10-05, 11:32

Niedaleko Japonii też jest podobna strefa wody. Niektórzy twierdzą, że te miejsca są powiązane. Do tego w lasach rosnących na zboczach góry Fuji też dochodzi do zniknięć i dziwnych zjawisk. Nie bez powodu przed wejściami do lasu stoją znaki, które mówią, że chcący tam wejść ludzie powinni zgłosić się po pomoc psychiatryczną i unikać zbocza góry.
Amy Blue Rose - 2015-10-11, 16:52

Chodzi o ten osławiony las Aokigahara, czytałam, że mnóstwo ludzi tam popełniło samobójstwa. Do takiego lasu to raczej na grzyby nikt by się nie wybrał.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group