Forum Silent Hill Page

Pomoc - Walka z bossami

wawmaster - 2008-01-13, 17:34
Temat postu: Walka z bossami
Witam :P Gram aktualnie w SIlent Hill 3 i doszedlem własnie do pierwszego BOSSA i tutaj mam problem. Przeczytałem w poradniku, ze trzeba go zabić za pomocą pistoletu i tu zaczynają sie schody. Mam pistolet ale nie mam do niego naboi. A gdy podchodze do bossa z rurką to odrazu mnie atakuje. Znalazlem różne kody w tym również na amunicje, ale nie mam pojęcia gdzie je wpisać (nie lubie używac kodów, ale teraz jestem w kropce:/ ) Może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc?? Szkoda by mi było przerywac teraz gre bo jest naprawde świetna.

Bardzo prosze o pomoc :)

a moze ktoś z Was ma jakiegoś save'a, który mógłby mi pomóc??? prosze o cokolwiek!!!!

SiedzacyWKiblu - 2008-01-13, 17:57

Bossa da się pokonać nawet nożem niestety ja nie mogę dać większych detali mogę dać tylko to.
http://pl.youtube.com/watch?v=NQdF1MjPXtE

Cytat:
Ten gigantycznych rozmiarów robal wynurza się z 6 dziur atakując i chowając się co jakiś czas. Jeżeli atak dosięgnie Heather dziewczyna upadnie i dojdzie do siebie dopiero gdy robak zacznie się znowu wynurzać z dziury. Najlepszą taktyką jest atakowanie tego bosa gdy wynurza się ze swojej kryjówki celując prosto w jego paszcze (w momencie kiedy ją otwiera).

wawmaster - 2008-01-13, 18:41

Cez, udało mi sie :) pokonałem go stalową rurką (jeszcze zanim przeczytałem twojego posta) :P Wziąłem sie porządnie do roboty i zarombałem dziada "z rurki". Nie sądziłem ze mi sie uda. ale tak czy siak dostajesz pomógł za dobre chęci :P P
Makaroniarz - 2008-01-13, 18:56

Tez mialem ten problem, ale jako, ze nie uzywam broni palnej na normalnych przeciwnikow (poza zadkimi wyjatkami) to poprostu do niego strzelalem z handguna.
wawmaster - 2008-01-13, 19:12

od teraz bede "szanował" naboje i nie bede strzelał do jakiś małych potworków, bo wiem ze napewno przydadzą sie one na bardziej wymagającego bossa.
krytykg - 2008-02-03, 13:27

Do Wawmastera: Też się z nim mocowałem parę dni temu. Miałem dwadzieścia siedem naboi a potem dokończyłem sprawę nożem. Jeśli wystrzelałeś wszystkie naboje, to pozostaje ci tylko rura i nóż. A oto co zrobiłem gdy skończyły mi się naboje: Stałem mniej więcej na środku, gdy to coś wysuwało się z dziury podszedłem na wystarczającą odległość a gdy stwór otworzył swoją paszczę uderzałem dwa razy z noża. Po za tym nóż jest chyba szybszy od rury. Powodzenia!
Doktor Śmierć - 2008-06-07, 20:07

Fajna taktyka z tym nożem, teraz spróbuj tego samego aby pokonać w taki sposób Alees'e :P
Makaroniarz - 2008-06-08, 08:36

Jak nie chce sie tracic nerwow z powodu brakujacej amunicji wystarczy tylko dobra bron biala na zwyklych przydupasow, a na bossow wystrzelac cala uzbierana amunicje. SH3 przeszedlem z amunicja, ktora doslownie sie wysypywala z kazdej kieszeni. Z reszta w statach mialem napisane, ze bronia palna zabilem chyba 14 czy 15 przeciwnikow.
Amy Blue Rose - 2014-02-14, 09:03

Tak się składa,że też zużyłam naboje na te małe oraz duże potwory, dobrze będzie jak znajdę naboje do pistoletu bo załatwienie Split Worma jest wyczerpujące.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group