Forum Silent Hill Page

Indian Runner - FHOMGHT'S MONSTERS

Zamykający - 2008-10-01, 22:28

To by było świetne, aczkolwiek jak mówią "czarodziej nigdy nie zdradza swych tajemnic" xD
FHOMGHT - 2008-10-07, 01:38

MZet napisał/a:
Prawda FHOMGHT ;) ?

Oczywiście, jak najbardziej! :grin2:


( jeszcze tylko bandaże na rękach i zabieram się za kolejną pokrakę ).

rudezuo - 2008-10-07, 13:15

Świetna prace zarówno technicznie jak i tematycznie.Przynoszą mi na myśl Zew Cthulhu.
Sama troche grafikuje ale warsztatem to ci do pięt nie dorastam :D

Navar - 2008-10-07, 22:37

Ten coś z pierwszejs trony, podpisany K'H przyciąga uwagę, hipnotyzuje wręcz. W latach 80 spokojnie kupiliby go od ciebie na okładkę jakiegoś horroru Barkera.
FHOMGHT - 2008-10-10, 12:45

Idąc w ślad za MZetem, również postanowiłem przerobić jedno ze zdjęć naszej Miho. Zajęło mi to około 5 godzin. Mam nadzieję, że Misza nie rzuci za to na mnie jakiejś klątwy! xD
A swoją drogą, to można by było utworzyć konkurs ”Przerób Zdjęcie Miho” ( coś na wzór dorób usta Alessie ). Miho była by w jury. :razz:



Rudezuo, liczy się przede wszystkim to, że tworzysz. Z wielka chęcią obejrzał bym twoje prace.

Mi - 2008-10-10, 13:02

Rany, jak wy mnie rozpieszczacie =D.
Czuję się zaszczycona, znowu, nie wiem, jak mam dziękować. W życiu żadnej klątwy nie rzucę, przecież to dla mnie komplementy jak z mojej biednej Dąbrowy aż po sam Bałtyk!

A Memory jest świetne. Nawet wiem, z którego to zdjęcia. Kukurydza zmieniła się w krwawego 7days'a ^^" .

PS. Misza? Podobać mi się ^^" .

FHOMGHT - 2008-10-10, 13:25

Miho napisał/a:
Kukurydza zmieniła się w krwawego 7days'a ^^" .

Krwawego 7days'a? :shock: Przecież MoM trzyma w rękach G(ł)oda! :grin2:
MZet napisał/a:
FHOMGHT a może weźmiemy wszystkie dziewczyny z forum i zrobimy z nich pociąg..? :lol:

Tak! I nie będziemy się pytać o pozwolenie! :grin:
MZet napisał/a:
Miho możemy zagłaskac na śmierć :lmao:

Dzień i noc, dzień i noc, dzień i... :razz:
Cytat:
Co do obrazka to za bardzo jej usta zmieniłeś co zaważyło na całej twarzy

Wiem, nie wyszło to za dobrze, ale Misza na fotce ładnie się uśmiechała, a to kompletnie mi nie pasowało ( choć korciło mnie, żeby tak zostawić ).
MZet napisał/a:
mnie zainspirowałeś do przerobienia kogoś innego ;)

A możesz zdradzić kogo? :-]

Zamykający - 2008-10-10, 17:24

7-days. A ja myślałem że to jakiś Tremer, czy inna glizda. :-]
tumi1 - 2008-10-11, 16:13

Niezłe rysuneczki :D Nie powiem, że masz talent, bo masz xD Niezłe, extra...brak mi słów :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group