Forum Silent Hill Page

Indian Runner - FHOMGHT'S MONSTERS

FHOMGHT - 2007-12-28, 18:04
Temat postu: FHOMGHT'S MONSTERS
Rozpoczynam prezentację swojej twórczości. Liczę, że będzie się Wam podobać.

Nocny Koszmar.

Feehn-Genh'Jaohd.

Anonymous - 2007-12-28, 18:18

:shock: :shock: Świetne! Jednak potworów z czachą nie chciałbym oglądać w Silencie ;]. Widzę, że dodałeś jeszcze jednego ;], lepszego niz pierwszy ;) .
FHOMGHT - 2007-12-28, 18:34

Cieszę się, że Ci się podobało Puty. Tylko czemu to uprzedzenie do czaszek? Tak, czy owak niech więc będzie jeszcze jeden.

Keahrccaedha.

Anonymous - 2007-12-28, 18:37

czachą już mało kogo idzie przestraszyć więc gdybym zobaczył je w SH uznałbym to za akt desperacji ;]. Kolejny potwór także zajebisty;].
SbobekH - 2007-12-28, 18:43

No bardzo ładnie ;)
Z tych rysunków nic mi nie pasuje do Silent Hill'a, ale jako same rysunki nie porównywane z niczym są jak najbardziej ok ;]
Skąd te nazwy?
Keahrccaedha
Feehn-Genh'Jaohd.

I ten taki mały znaczek koło lewej nogi - patrząc w monitor - u Keahrccaedha to Twój podpis? ;>

Bersek - 2007-12-28, 18:43

Niezłe, ładnie wykonane..pewnie musiałeś włożyć w to bardzo wiele pracy. Co tu dużo mówić..masz talent :D
Zamykający - 2007-12-28, 18:49

Długo czekałem na podobny temat! Te pokraki są urocze! Proszę o więcej FHOMGHT. :D
FHOMGHT napisał/a:
Cieszę się, że Ci się podobało Puty. Tylko czemu to uprzedzenie do czaszek?

Jeżeli o mnie chodzi to nie tyle czaszka mi przeszkadza co jej "wyraz". "Zmarszczone" oczodoły udające grymas gniewu są jakieś takie... mało silentowe. Przypomina troche tatuaż jakiegoś metala. :) Zrób żeby wyglądały bardziej bezuczuciowo, jak u człowieka, albo jeszcze lepiej - ludzka twarz, ale z prześwitującymi kośćmi twarzy :) . (Z oddartym mięchem, znaczy się)

pyramid.pusher - 2007-12-28, 20:06

FHOMGHT, coś wspaniałego ; D

Tak właśnie widzę świetnie narysowane demony - odrażająca karykatura rzeczy budzących pożądanie, mroczna wersja piękna. Brawa dla Ciebie, że udało Ci się w znakomitym stylu uniknąć kiczu często przewijającego się przez tematykę piekielną.

Z wielką chęcią ujrzę Twoje następne prace : ) Keep creating!

Trivane - 2007-12-28, 20:52

Mozna wiedziec jakich narzedzi uzywales? :shock: to jest genialne!! ale...
... trudno mi to przyznac ale Puty ma calkowita racje - takze nie chcialbym widziec zadnej czachy w Silencie, jest to tak strasznie pospolite (tatuaz: czacha, wszystko: czacha), ze na mnie nie zrobiloby to zadnego wrazenia ;) tyle czach juz w zyciu widzialem, ze nie widze w tym nic zaskakujacego ani strasznego... a o to w SH przeciez chodzi :)
Druga praca to juz calkiem inna perspektywa: srodkowy potwor przypomina mi Malboro z FF'ow.. a zaden stwor nie moze sie kojarzyc z zadnym innym stworem :) wiadomo iz musi byc niepowtarzalny etc.

Jednak jesli chodzi o sam sposob wykonania to jest po prostu genialne, trzeba miec leb by takie cos samemu zaprojektowac, bez zadnych niedorobien czy smiesznosci... obejde sie nawet do oceny w skali od 1 do 10
Z calym szacunkiem: 9- ;)

Mi - 2007-12-28, 23:37

Ah, przestalibyście już z tym "mało Silentowe" :P . Kto powiedział, że to ma byc Silentowe? Kreatywnośc jest w cenie, nie możemy zamykac się w puszcze z tylko jednym horrorem ;) .

FHOMGHT, prace naprawdę zapierają dech w piersiach. Świetne pomysły, świetne wykonanie. Wykonanymi taką techniką artami opatrzony był bodajże Wiedźmin; pamiętam, że bardzo mi się podobało.
Nie będę za dużo słodzic, bo jeszcze popadniesz w samouwielbienie, ale I'm a great fan of your works ;) .

FHOMGHT - 2007-12-29, 01:43

Kolejny potwór (Puty widział wcześniej kawałek tego obrazka :P ).

Angeemon.

Devinitum - 2007-12-29, 01:50

Ten mi się podba najbardziej, takie prawdziwe straszydło i budzi respekt dzięki skrzydłom jak i kształcie głowy (+kolcom w niej - chociaż ja bym jakieś rogi wolał).
Tak poza tym to drugi potwór również mi się spodobał - wygląd ma na pewno o wiele ciekawszy od takich Patientów z SH4.

FHOMGHT - 2007-12-29, 13:19

Trivane napisał/a:
Mozna wiedziec jakich narzedzi uzywales?

Ołówek, gumka i długopis żelowy czarny. Wpierw delikatny szkic ołówkiem, później założenie konturów żelem, wymazanie ołówka, zakładanie cieni i szczegółów żelem - ot tyle.

Niby miało już nie być czaszek, ale koniecznie chciałbym pokazać Wam obrazek, z którym jak do tej pory męczyłem się najdłużej. Zeszło mi bodajże na niego ze dwanaście/trzynaście godzin.


Korm-Xunndh.

PiK - 2007-12-29, 14:11

Jestem pod naprawdę dużym wrażeniem. Bardzo klimatyczna i profesjonalna robota.
MZet napisał/a:
Przypomina mi rysunki takiego typa z Magii i Miecza

Mi tak samo. Albo arty z podręcznika do Call of Cthulhu. Nie wiem czy zarabiasz na życie jako rysownik, ale IMO mógłbyś spokojnie.
Świetna robota. Wrzucaj tu wszystko co masz

bloo - 2007-12-29, 14:17


Bersek - 2007-12-29, 14:23

Respekt. Skąd Ty bierzesz takie pomysły? Po prostu z głowy czy inspirujesz się czymś?
FHOMGHT napisał/a:
Świetna robota. Wrzucaj tu wszystko co masz

Nic dodać, nic ująć :)
PS. Albo mi się wydaje, albo zauważyłem tam coś bardzo podobnego do czaszek Zerga Hydralisk i Ultralisk ze Starcrafta xD

FHOMGHT - 2007-12-29, 14:53

bloo napisał/a:
P.S.
Co oznacza Twój nick? ;>

Odsyłam Cię do topiku o nickach.
Bersek napisał/a:
Skąd Ty bierzesz takie pomysły? Po prostu z głowy czy inspirujesz się czymś?

Jak trafnie zauważyli MZet i PiK inspiracja pochodzi z Zewu Cthulhu. Co do pomysłów to różnie bywa: raz mi się coś przyśni, raz mnie olśni, to znowu wymyślam coś na siłę. Z zasady staram się nie kopiować (dawno, dawno temu kopiowałem wszystko jak popadnie), ale podobieństwa zawsze mogą występować, gdyż nie jestem w stanie w 100% sprawdzić, czy coś podobnego, albo takiego samego już istnieje.

Trivane - 2007-12-29, 18:32

Leb mi peka jak widze takie prace :P genialne, niby pomieszane ale schludne... co ja gadam xD mi juz naprawde brakuje slow a tyle chcialbym powiedziec na temat ostatniego rysunku :) ja odsylam do deviant arta jezeli jeszcze tam nie zagladales ;)
FHOMGHT - 2007-12-30, 02:44

Potwór robakopodobny. Może nie aż tak przekombinowany jak ten wcześniejszy, ale powinien ujść w tłumie.


Qalag.

Anonymous - 2007-12-30, 04:15

Niezły, choć imo słabszy od poprzedników. A skąd bierzesz nazwy?
bloo - 2007-12-30, 11:38


FHOMGHT - 2007-12-30, 19:32

Cytat:
http://eaglefire.devianta...thulhu-56723164

He he! Miażdży! ;D
Skoro wiecie, że to Cthulhowe stwory, to nich teraz będzie awatar Cthulhu.



Nodhvoht.

Inny obrazek.



Beohntlahn.



K'H.

R4Zi3L - 2008-01-09, 17:57

OMG... kurde... masz niezłego farta ze masz ten talent... takie rysuneczki mogą być sporo warte...
Trivane - 2008-01-09, 19:07

Fhomght (dobrze napisalem? :P) Twoje prace sa po prostu rewelacyjne... teraz to czuje sie zaklopotany i zadam wiecej :D podziwiam ludzi, ktorzy maja talent i go regularnie rozwijaja; nie sadzilem, ze na tym forum znajde tyle utalentowanych osob :) najpierw genialne opowiadania "Falszywego", teraz Twoje rysunki sa coraz doskonalsze - poszukaj pracy w Square Enix'ie xD
Anonymous - 2008-01-09, 22:37

Świetna sprawa^^ - wspaniałe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group