Forum Silent Hill Page

Our Special Place - Mniam Mniam... Nasze przysmaki

_Music - 2008-07-10, 13:51

DaGrasso to najlepsza pizza w Polsce (poza Marias Pizza pod Rzeszowem), więc nawet jakby i 3 godziny trzebabyło czekać to nic się nie dzieje.
Bersek - 2008-07-10, 14:32

..
Plazior - 2008-07-10, 14:45

Ja tam nie lubię jeść w domu pizzy. Jak chce zjeść coś w domu to zupka chińska wins :) Na pizze chodzę tylko do lokalnej pizzerni "prima" :)
Mi - 2008-07-10, 15:26

U nas prócz Da Grasso jest jeszcze lokalna pizzeria Puls, śmiem twierdzic, że pizza jest nawet troszkę lepsza niż z DG :sweet: ...
Raq - 2008-07-10, 16:45

DG w Rybniku zawiodło...kiedyś pyszna obecnie się delikatnie mówiac spieprzyła...lokalna też u mnie lepsza niz DG ale za to wielkosć nieadekwatna do ceny :/
A od dostawców wara bo sam rozwoziłem i wiem jak cieżko :P

Carmash - 2008-07-10, 20:37

Da Grasso robi najlepsze pizze także i w moim mieście. Nie ma dla mnie lepszej pizzerii w Elblągu ponad DG. Te rozmiary, ten smak, te sosy - arghhhh.
StuntmanMikeL - 2008-07-10, 22:30

_Music napisał/a:
DaGrasso to najlepsza pizza w Polsce

Bersek napisał/a:
Wara od Da grasso

Carmash napisał/a:
Da Grasso robi najlepsze pizze także i w moim mieście


LOL, to chyba olali, że tak powiem, koszalińską filię xD W moim mieście pizze z DaGrasso są tak kijaszcze że już wolałbym sobie sam własną upiec :)

Raq napisał/a:
DG w Rybniku zawiodło


Raq, jesteśmy razem. A teraz pochylmy głowy i westchnijmy ze zrezygnowania xD No i sorry jeśli uraziłem twoje uczucia rozwociciela pizzy ;) . Nie miałem za złe gościowi, bo widać było że zapierniczał, ale komuś-tam w łańcuchu dowodzenia kto ma ślimacze ruchy.

Anonymous - 2008-07-19, 11:19

Hm. Ja najbardziej przepadam za kuchnią włoską. Dla spaghetti z serem gotów jestem zrobić bardzo wiele. Ponadto pizza (ale ta prawdziwa, z pieca, a nie jakieś mrożone "coś" z Lidla, co to nawet nie stało koło słowa "pizza") i makarony wszelakiego rodzaju. No i czasem urozmaicam sobie to wariacjami na temat ryb, ryżu i warzyw, rodem z Japonii :->
szametu - 2008-07-19, 19:06

Maestro napisał/a:
ale ta prawdziwa, z pieca, a nie jakieś mrożone "coś" z Lidla, co to nawet nie stało koło słowa "pizz


cos jak z DG ? swoja droga ... k(r)olestwo za userbara z napisem DG HEJTER ... nie ma nic gorszego niz pizza od nich. ale to moje gusta

pizza ? zrobiona sememu - 3 min robienie cista. ale jak ktos woli snobowac sie z 'przyjaciolmi' w picerii .. have fun

Raq - 2008-07-20, 16:37

No ja na pizze nie chodze raczej ze względu $ a w domu odpada cąłkowicie bo piec ma swoje lata i nic dobrze nei piecze.
Szametu wypróbowałeś masło? Czy na koszulce widze napis TOOL ?? :D zapodaj no jakim dobrym przepisem bo te twoje to w większosci dobry shit!

szametu - 2008-07-20, 19:43

Raq napisał/a:
Szametu wypróbowałeś masło?


nie. przepraszam ;D

Raq napisał/a:
Czy na koszulce widze napis TOOL ??


szlak wie ... avatar znalazlem na google grafika. i nie pamietam, kto na nim jest :D

Cytat:
zapodaj no jakim dobrym przepisem


ktos Ci obiecywal nalesniki po turecku :P ... teraz mufiny w modzie. wiec, jak zechce mi sie popisac dluzej jak 5 min, sprzedam Ci przepis ;)

Raq napisał/a:
bo te twoje to w większosci dobry shit!


cytujac mojego ulubionego bohatera z opolskiego komiksu - PiK wie o kogo chodzi ;) -

'ch***ja tak shit' :D

<foch>

Raq - 2008-07-20, 20:19

de bijacz napisał/a:
'ch***ja tak shit'
a nie 'ch**a nie shit' i czy jest to Entombed??
de bijacz napisał/a:
teraz mufiny w modzie
Dżiiiizzz juz mnie nosi :D dawaj dawaj a sie nei obijaj :D
mukunio - 2008-07-20, 20:54

Jako że jestem w Turcji postanowiłem napisać troche o kilku przysmakach teho właśnie kraju których miałem okazje spróbować :razz: Na początek pójdzie jakże znany w naszych polskich stronach kebab. Jest to wprawdzie jeden ze stu milionów rodzajów kebabu a konkretnie doner. To co możemy dostać tutaj jak pewnie sie spodziewać rózni sie od tego w polsce. Mięsko smaczne(baranina only), sos jogurtowy i placek bodajże przenny ale nie znam sie na zbożu więc to tylko przypuszczenia xD Różnica jest bardzo duża i ktoś kto próbował kebabu tylko w naszym kraju ma wypaczone pojęcie o tym specjalne i naprawde polecam spróbować go przy okazji jakiejś podróży XD Drugą rzeczą którą sie tu opycham jest pide. Jest to turecka pizza bez sera i sosu. Podłużne cienkie ciasto a na wieszchu tylko baranina zmielona z pomidorem i cebulą. Naprawde smaczne ale nie widzialem tego nigdzie w polsce ale zawsze w domu można sobie zrobić XD Napisze jeszcze może o reszcie kebabów i o deserach jak znadjde chwile czasu XD
madzia11_11 - 2008-12-30, 17:46

Ja lubie sałatke z pieczarkami i sałatkę grecką...pychota :razz: No i jasne że pizze;p
Raq - 2008-12-30, 18:55

Dziś sałatka :D
sałata
kukurydza
czerwona fasola
pieczarki marynowane
vinegret...jaki kto robie. Ja dzis robiłem musztarda + miód oraz standard, olica ocet cukier sól pieprz... wiadomo. Jak to sałatkę nie trzeba tłumaczyć...wychodzi pysznie. Jadłem taką w niedziele (wybrałem się na obiad do restauracji z dziewczyną) i powiem wam mniam. Tyle ze 100x lepiej sprawdza sie sałata lodowa, ja w domu miałem jedynie zwykłą. do tego kotleciki o których juz w temacie pisałem, wspaniałosć :D swoja droga michę tych kotlecików zabieram jutro na prywatkę :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group