Forum Silent Hill Page

Our Special Place - Mniam Mniam... Nasze przysmaki

Mi - 2008-02-28, 18:51

Mike-L napisał/a:
I z cebulą!


Kurczę... aż mi się przypomniała pizza, którą ostatnio jadłam... teksańska...z czerwoną cebulą, kurczakiem, serkiem a wszystko to na sosie barbecue... :sweet:

StuntmanMikeL - 2008-02-28, 18:56

Cytat:
teksańska...z czerwoną cebulą, kurczakiem, serkiem a wszystko to na sosie barbecue...
_________________


WOOF! ;P . Naprawdę musisz spróbować w takim razie MOJEJ pizzy :grin2: .

szametu - 2008-03-01, 13:05

kanapki ? subway albo greg.

teraz przerabiam krewetki. jakiekolwiek z czymkolwiek, aby byly krewetki. nie wiem, co mnie w robalach ciagnie - zooofilia jakas ? - ale po prostu lubie sobie czasami zjesc cos innego. a do tego sos i po prostu f pyte.

bo zarcie z mikrofalowki ? w zyciu i w ogole. nie potrafie polknac tego. bo naprawde jak czegos nie widze jak jest zrobione - nie stoluje sie w restauracjach - albo sam nie zrobie, to prawdopodobnie nie zjem.

moze i dziwny jestem w zachowaniach, ale to co ja jem, zalezy odemnie i tylko to ja sam bede mial to w sobie.

Anonymous - 2008-03-13, 22:47

McDonald's ukarany za wiertło w kanapce

http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html
Ja nie miałem jakichś szczególnych przygód w żadnej restauracji, a Wy? Znaleźliście kiedys jakiś gadżet w jakimś daniu?

Zaratul - 2008-03-13, 23:14

Jak ja pracowałem w MacDonaldzie na nocce sprzątającej to przez przypadek mi się wlało trochę płynu do mycia grilli do oleju w którym się smażą frytki.Mój instruktor który to zauważył powiedział żebym się nie przejmował.
Powiedział że ten płyn od razu wyparowuje w tłuszczu.Podobno. :->
Nie mówię już o tym że kiedyś przypadkowo wlałem Cif`a do...yyyy możemy uznać że nic nie mówiłem. :oops: :lol:

Mi - 2008-03-13, 23:18

Dziecko z podstawówki, w której pracuje mama koleżanki, na wycieczce szkolnej, w trakcie której wstąpili na przekąskę do MC Donalda znalazło w hamburgerku pazur... najprawdopodobniej szczura ;].

"Big Rat" ?

Zaratul - 2008-03-13, 23:24

Miho napisał/a:
Dziecko z podstawówki, w której pracuje mama koleżanki, na wycieczce szkolnej, w trakcie której wstąpili na przekąskę do MC Donalda znalazło w hamburgerku pazur... najprawdopodobniej szczura ;].

"Big Rat" ?


Wiem coś o tym.Podczas sprzątania w Mac`u znalazłem kilka szczurów...

Mi - 2008-03-13, 23:41

A odstrasza Cię to od jedzenia w MC (jeśli jadasz tam, oczywiście)?

Bo mnie nie :razz: .
Nawet "Supersize Me" nie pomógł.
Nie jestem stałym bywalcem, szczerze, nawet nie przepadam za tymi wszystkimi big macami (kfc rox xD), ale czasem, jak z ową koleżanką wracamy późno ze szkoły, zdarza nam się wstąpic po hamburgera za 3 zł "na drogę XP.

Anonymous - 2008-03-14, 00:05

Ja jem w Mc Donaldzie tylko w drodze na konwenty bądź inne tym podobne imprezy ( 20 cheesebugerów na 2-3 dni wystarcza :) )
_Music - 2008-03-14, 18:23

Cytat:
A same tosty to moje codzienne danie ;]


Moge powiedzieć że tosty (te z opiekaczy, nie tosterów) przejadły mi się na nastepne 10 lat :]

Cytat:
Nawet "Supersize Me" nie pomógł.
Nie jestem stałym bywalcem, szczerze, nawet nie przepadam za tymi wszystkimi big macami (kfc rox ), ale czasem, jak z ową koleżanką wracamy późno ze szkoły, zdarza nam się wstąpic po hamburgera za 3 zł "na drogę .


Problem w tym że tych hamburgerów trzeba wpierniczyć 5 by nie czuć głodu, a już po dwóch robi się niedobrze.

Z fastfoodów faktycznie jedynie KFC mi podchodzi (tak- wiem że chodują te kurczaki na dopalaczach), szczególnie qurrito (ta meksykańska potrawa- świetne).


Ostatnio koleżanka nuczyła mnie robić makaron z kurczakiem, smietaną i ziołami- pychota!
A w najbliższej przyszłości (może i ten weekend?) przymierzam się do czegoś ambitnego- takie 10/10 w skali trudności dla faceta- a mianowicie lasagne :]

Raq - 2008-03-14, 21:03

_Music napisał/a:
Ostatnio koleżanka nuczyła mnie robić makaron z kurczakiem, smietaną i ziołami- pychota!
Przepis! dawaj bo takie własnie szamanie uwielbiam! w ogole makaron i mięcho to kurczaczek :D
Anonymous - 2008-03-17, 14:56

Witam mam pytanie

Czemu w ankiecie nie ma opcji "wszystko" ?:P brakuje mi jej :P

Anonymous - 2008-03-18, 16:31

Cytat:
Witam mam pytanie

Czemu w ankiecie nie ma opcji "wszystko" ?:P brakuje mi jej :P

Dobrze gada. To jest dyskryminacja puszystych i ludzi wszystkożernych!!!!1111 :<

A jadł ktoś jajecznice z cynamonem? Albo frytki z cukrem? Syf, że ja pier...

StuntmanMikeL - 2008-03-20, 11:49

Kamuch napisał/a:
A jadł ktoś jajecznice z cynamonem? Albo frytki z cukrem? Syf, że ja pier...


Nie wiem gdzie takie coś serwują ale Chef musiał być pijany :grin: . To tak jakbym miał posolić herbatę. Blee...

Anonymous - 2008-03-20, 17:27

Mike-L napisał/a:
Nie wiem gdzie takie coś serwują ale Chef musiał być pijany :grin: . To tak jakbym miał posolić herbatę. Blee...

Raczej to były "Podróże Kulinarne Kamuszka Naćpanego" x}

Bersek - 2008-04-08, 20:24

...
Raq - 2008-04-08, 20:46

mimo ze bananów nie lubię to bym opchnął raczej.
Macie dobry PROSTY I TANI przepis na jakieś warzywa? uwielbiam zieleninę (kolorową :P ) więc bardzo chętnie szczególnie jako dodatek ale oczywiście i sama :)

StuntmanMikeL - 2008-04-08, 20:52

Bersek napisał/a:
Stestujcie taki motyw: kroisz banana wzdłuż na plasterki


Znam ten przepis:). Nazywa się profesjonalnie: "płonące banany". Zboczona nazwa ale co tam :lmao:

Raq - 2008-04-25, 18:31

dobra panie i panowie
tortilla
placki ok, mam składniki i pojęcie mneij wiecej jak zrobic ale farsz
polecicie coś smacznego niedrogiego?? mam pomidor w puszcce, pierś z kurczaka pare przypraw, cos dokupię ale byle nie dużo, sałata ogórek itp (ogórki w formach kiszony konserwowy mam)...tak ze ajkieś propozycje? i sos of course jakiś, najlepiej jasny delikatny jakis na zimno dobrze by było
Raq znów jutro gotuje :D

StuntmanMikeL - 2008-04-26, 15:54

Raq napisał/a:
jasny delikatny jakis na zimno dobrze by było


Czosnkowy byłby jak ulał:) ale własnej roboty (taki lekko słodkawy, ale tyci tyci:), nie taki ze słoika:) Chcesz to podam Ci mój pomysł na sos czosnkowy.

Raq - 2008-04-26, 16:07

dawaj, co prawda juz jestem po i zrobiłem swój (najprostrzy jaki się dało) ale chetnie looknę...no i jednak niech ktoś poda jak robi ciasto bo skończyło na tym ze jem w zwykłym naleśniku bo to ciulstwo z mąki kukurydzianej jest okropne do zrobienia xD
szametu - 2008-04-26, 16:18

Raq napisał/a:
dobra panie i panowie
tortilla
placki ok, mam składniki i pojęcie mneij wiecej jak zrobic ale farsz
polecicie coś smacznego niedrogiego?? mam pomidor w puszcce, pierś z kurczaka pare przypraw, cos dokupię ale byle nie dużo, sałata ogórek itp (ogórki w formach kiszony konserwowy mam)...tak ze ajkieś propozycje? i sos of course jakiś, najlepiej jasny delikatny jakis na zimno dobrze by było
Raq znów jutro gotuje :D


to moze ogolnie wraperry ? bo tortilla to raczej z miesem mielonym ;]

ja to bym raczej proponowal z salatka i kurczakiem. kurczak wedle uznania. goowany lub smazony na grilu na lekko. poznie jsalatka. rozna jak to klubi. moze i byc kapusta. do tego majonez - za ktorym nie przepadam, jak za oralem, ale to wkestia gustu - delikatny. moze byc i jogurt. mieszasz i masz. ew. papryka i ogorek normalny pokrojoiny wedle uznania

calosc mieszasz aby nie pogniesc salatki/kapusty z majonezem i kurczakiem. i zawijasz w koperte. lub jak nalesnika

smacznego

PiK - 2008-04-26, 16:19

Ja zawsze kupuje gotowe placki, bo nie należę do osób cierpliwych ;]
Sos to najczęściej pomidorowy (czosnek, pomidory, oliwa z oliwek, bazylia) lub chilli cebula, czerwona papryka, chilli, czosnek, oliwa z oliwek) do dodaję pierś z kurczaka (ewentualnie czerwoną fasolę w wersji wege) i kukurydzę.
Całość pakuję w tortillę (zawijam w kopertę, która mi się czesto rozwala) i do pieca ;]
Yum yum :sweet:

szametu - 2008-04-26, 16:24

najlepiej smakuje na zimno ... bo jesli juz na cieplo, to od rwzu zrobione i z sosem/dodatkiem i do gardelka ;]
Carmash - 2008-04-26, 16:29

Ślina cieknie podczas lektury tego tematu :D Zainspirowaliście mnie do chociażby spróbowania kulinarnego eksperymentu o nazwie "Project Tortilla" :D
Osobiście uwielbiam robić naleśniki! Mniaaam :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group