Forum Silent Hill Page

The Graveyard - Cz³owiek cz³owiekowi nierówny?

Anonymous - 2007-12-03, 03:09
Temat postu: Cz³owiek cz³owiekowi nierówny?
http://www.youtube.com/watch?v=6alOnuN-wCY
Echhh Homofobia siê szerzy... a go¶æ wpisa³ tylko nick "xxxGayBoyxxx"(swoj± drog± - niepotrzebnie, bo z jednej strony publikuje t± historiê a po¶rednio on odpowiada za te niemi³e s³owa, które us³ysza³ ).

PiK - 2007-12-03, 16:09

Z drugiej strony sam jest sobie winny, to tak jakbym siê nazwa³ xxxHeteroBoyxxx.
Po co manifestowac swoj± orientacjê w grze komputerowej. To nie portal matrymonialny przecie¿.

Makaroniarz - 2007-12-03, 19:00

Jestem homofobem i sie otwarcie do tego przyznaje... Poprostu nie przemawia do mnie haslo "Jestesmy normalni", gdy jeden pedal caluje drugiego pedala w stroju diabla (ofkoz stroj wlochaty i ze stringami na wierzchu) i maca go po tylku :\ Widzialem to na wlasne oczy...
Bersek - 2007-12-03, 19:06

.
Makaroniarz - 2007-12-03, 19:11

Parady Rownosci sa odpowiedzial na wielkie imprezy techno. Gl. celem jest uprawianie seksu, a dopiero potem propagowanie rownych praw... Ale jak to? Przeciez przed obliczem prawa nie wazne jest kim jestes, bo prawo jest takie same jak dla innych. Ze nie moga brac slubu i adoptowac dzieci? O ile niech sie pobieraja i siedza cicho w domach, ale dzieci nie powinni dostac nigdy!
Bersek - 2007-12-03, 19:16

.
Baaly - 2007-12-03, 19:27

Zgadzam siê i bezapelacyjnie popieram. Nienawidzê peda³ów... Dwóch takich mam w szkole. Zniewie¶ciali idioci jakich ma³o, ró¿owe koszule na rami±czkach, bia³e spodnie i ¶nie¿ne buciki oraz stopki. ¯e nie wspomnê o tym co robi±... Paraduj± ci tacy i graj± na nerwach bardziej ni¿ rodzice po zebraniu.

Ci ludzie w ¿adnej mierze NIE s± normalni. To wynaturzeni odszczepieñcy. Powinno siê ich wykl±æ ze spo³eczno¶ci.

Co do dzieci: absolutnie siê zgadzam z przedmówc±. Homoseksuali¶ci nie powinni otrzymywaæ dzieci. Które by tego chcia³o? Z jakimi zniewagami by siê spotyka³o w gronie rówie¶ników?

Jedyny od³am homoseksualizmu jaki jestem jeszcze w stanie znie¶æ to lesbijki. To¿ to s³odkie i w ogóle...

Bersek - 2007-12-03, 19:33

Baaly napisa³/a:
Jedyny od³am homoseksualizmu jaki jestem jeszcze w stanie znie¶æ to lesbijki. To¿ to s³odkie i w ogóle...

Pewnie dlatego, ¿e jeste¶ hetero :grin2:

Trivane - 2007-12-03, 19:34

Bersek napisa³/a:
Makaroniarz napisa³/a:
Ze nie moga brac slubu

Mi to wisi byle nie ko¶cielny.
Makaroniarz napisa³/a:
ale dzieci nie powinni dostac nigdy!

Dla mnie to chore. Takie dziecko ma zniszczone dzieciñstwo i nie tylko. Nie chce mi siê ju¿ wymieniaæ dlaczego..


Moze bedzie mialo dylemat kto jest ojcem a kto matka :P dziecko kiedy bedzie dorastac w takim otoczeniu to raczej bedzie to akceptowac - przez jakis czas; ale zdanie zmieni kiedy pozna mysli swoich rowiesnikow (wprawdzie po ukonczeniu 18 to dziecko moze wybrac podobne zwiazki jak jego rodzice, wiec juz na starcie rosnie nam pokolenie - w wielkim cudzyslowiu - 'pedalow'). Brzmi to absurdalnie ale nic innego mi do glowy nie przychodzi :\ to jest sprzeczne z natura...

MZet - 2007-12-03, 19:36

A w³a¶nie wymieñ bo mnie ciekawi co napiszesz.
Gejów swego czasu zna³em od groma bo moja dziewczyna pracowa³a w klubie gejowskim.
Tak samo jak ró¿ni s± ludzie, tak samo s± rózne typy gejów wiêc nie mo¿na generalizowaæ.
S± tacy ,którzy siê afiszuj± i obnosz± ze swoj± orientacj± ale te¿ i tacy co wygl±daj± i siê zachowuj± jak ka¿dy zwyk³y cz³owiek jak ja i ty.
W¶ród gejów i lezbijek mo¿na spotkaæ naprawdê warto¶ciowych ludzi, których ze ¶wiec± szukaæ w normalnym heteroseksualnym ¶wiecie.
Takie przekoloryzowane ciotki tylko psuj± im reputacjê.
Nie zachowujcie siê jak banda ograniczonych buraków.
To ¿e kto¶ woli ptaszki zamiast cipek nie znaczy ¿e macie go spychaæ na margines spo³eczeñstwa na równi z pedofilami i mordercami. Dopóki ¿aden was nie podrywa czy nie próbuje zrobic wam w³amu do dupy, nie powinno wam to przeszkadzaæ.
¦lubów gejowskich w Polsce udziela jeden ko¶ció³, zapomnia³em nazwy ale ka¿dy ¶rednio inteligentny szympans znalaz³by w necie bez problemu.
EDIT: Poczyta³em sobie resztê waszych postów i postanowi³em siê nie udzielaæ wiêcej w tym temacie. G³ow± muru nie przebijê a nie warto dostaæ bana za co¶ co bym napisa³ o kilku z was.
Swoje zdanie wyrazi³em. Za uwagê dziêkujê. Napiêtnujcie sobie gejów do woli tylko bierzcie pod uwagê ¿e je¶li na jaki¶ temat siê wypowiadacie to powinni¶cie mieæ o nim jakie¶ pojêcie a mówi±c ¿e nienawidzicie peda³ów a lezbijki to ulubione, dajecie wspania³e ¶wiadectwo swojej inteligencji i szerokiego ¶wiatopogl±du. Amen.

mukunio - 2007-12-03, 19:43

Baaly napisa³/a:
Zgadzam siê i bezapelacyjnie popieram. Nienawidzê peda³ów... Dwóch takich mam w szkole. Zniewie¶ciali idioci jakich ma³o, ró¿owe koszule na rami±czkach, bia³e spodnie i ¶nie¿ne buciki oraz stopki. ¯e nie wspomnê o tym co robi±... Paraduj± ci tacy i graj± na nerwach bardziej ni¿ rodzice po zebraniu.


Rozumiem ¿e nienawidzisz homoseksualistów bo graj± ci na nerwach?? :roll: Zgadzam siê ¿e nie powinni siê z tym obnosiæ publicznie ale to te¿ s± ludzie. Tacy sami jak Ja, Ty czy ka¿dy inny forumowicz.

Baaly napisa³/a:

Ci ludzie w ¿adnej mierze NIE s± normalni. To wynaturzeni odszczepieñcy. Powinno siê ich wykl±æ ze spo³eczno¶ci.


No i co z tego? Je¿eli kto¶ jest inny to od razu wed³ug ciebie powinno siê go wykl±æ ze spo³eczno¶ci? Zastanów siê czasami co by¶ zrobi³ gdyby¶ okaza³ siê byæ gejem. Po prostu, jednego dnia stwierdzi³by¶ ¿e wolisz ch³opców ni¿ dziewczyny. Wtedy wykl±³by¶ sam siebie? Przecie¿ nadal by³by¶ tym samym cz³owiekiem, tylko z innymi preferencjami. Tak samo jest z wszystkimi innymi homoseksualistami. S± tymi samymi lud¼mi co inni.

Bersek - 2007-12-03, 19:44

.
Makaroniarz - 2007-12-03, 19:47

MZet napisa³/a:
Takie przekoloryzowane ciotki tylko psuj± im reputacjê.
Prawda. Homoseksualici, ktorych ja widzialem to tez normalni ludzi, ktorzy chodza do pracy i sie nie afiszuja ze swoja orientacja, bo wiedza, ze niektorych to denerwuje. Powiem szczerze, ze takiego "normalnego pedala", ze tak to nazwe nie odroznilibyscie od zwyklego heteroseksualisty.
MZet - 2007-12-03, 19:56

No nie wytrzyma³em i jednak odpowiem. Bersek nie zas³aniaj siê my¶lami innych ludzi (art. z netu) tylko sam wyra¿aj swoje zdanie i wymieñ kilka sensownych argumentów w tym temacie.
Je¶li wogóle masz swoje zdanie na ten temat, bo z tego co czytam to zdajesz siê nie mieæ i pod±¿aæ razem ze stadem ciemnoty ,która nawet nie wie z czym ma do czynienia.
Co naj¶mieszniejsze czêsto najgorsi homofobowie odkrywaj± w sobie ukrytego geja/lezbijkê ,których tak bardzo nienawidzili, co w istocie okazuje siê nienawi¶ci± do swojego w³asnego ja ,które tak skrzêtnie skrywali przed samym sob±.
Tak¿e uwa¿aj ;)
Bersek napisa³/a:
MZet napisa³/a:
To ¿e kto¶ woli ptaszki zamiast cipek

Domy¶lam siê, ¿e powiedzia³e¶ to w przeno¶ni, ale tu nie tylko chodzi o upodobania seksualne, ale o ca³y szereg innych zachowañ.

Pisa³em dos³ownie. No w³a¶nie interesuje mnie ten szereg innych zachowañ. Wymieñ ze trzy. Je¶li to ca³y szereg to wymienisz jednym tchem.
Bersek napisa³/a:
Nie mam 5 lat i doskonale zdajê sobie z tego sprawê. Mówi³em tylko i wy³±cznie o tych, którzy siê przesadnie afiszuj±.
A powiedz mi drogi kolego czy mia³¶ jak±kolwiek styczno¶æ z innym, nie przesadnie afiszuj±cymi siê homoseksualistami? W±tpiê.
To tak samo jak mówic o kim¶ kto nosi glany i d³ugie w³osy ¿e satanista

Trivane - 2007-12-03, 20:13

MZet napisa³/a:
To tak samo jak mówic o kim¶ kto nosi glany i d³ugie w³osy ¿e satanista


Na mnie mowia satanista w szkole bo wygladam podobnie jak w tym powyzszym, krotkim rysopisie, dlatego staram sie wmawiac iz moi koledzy to totalni debile...
A przechodzac do sedna sprawy, ja nie wymienialem negatywnych argumentow przeciwko homoseksualizmie ale w stosunku do tej garstki, ktora pragnie zaadoptowac dziecko oraz wziac slub koscielny. Nigdy na mojej drodze nie stanala taka osoba wiec nie mam pojecia jak musi sie czuc, gdy wszyscy o niej takie sprosne rzeczy wygaduja (nauczycielka z religi podala przyklad Shreka ;) teraz dopiero zdalem sobie sprawe, ze miala racje: wszyscy sie rzucaja do Nich o byle co a w rzeczywistosci -jak zauwazyl zreszta wczesniej mukunio- to sa takze ludzie). IMO jest to sprzeczne z natura ale niech robia to na co maja ochote, w koncu to wolny kraj ;) watpie czy osoba, ktora nie wyró¿nia sie od innych to zrozumie - wystaczy poczuc sie w spoleczenstwie niechcianym by zrozumiec homoseksualistow...

Baaly - 2007-12-03, 21:20

Wbrew pozorom i oburzeniu apologetów sprawy homoseksualistów ja nie spekulujê. Nie wypowiadam siê o tym, czego nie znam, bo to jak piæ wódkê w przekonaniu ¿e to woda. Fakt, nie spotka³em jeszcze ¿adnego warto¶ciowego geja, i dlatego takie jest moje - pewnie IYHO prostackie - zdanie. Wypowiadam siê o tym, co widzia³em i czego do¶wiadczy³em, a zatem o tych "przekoloryzowanych ciotkach" pusz±cych siê i pozuj±cych gdzie tylko popadnie w mniemaniu, ¿e ich gejostwo dodaje im walorów. Na przekór temu, co zarzuci³ mi Mukunio, ja nie pa³am awersj± do gejów tylko temu, ¿e dzia³aj± mi na nerwy. Ogólnie ich sposób ¿ycia jest z pamfletu wyjêty, a odium budzi we mnie ich przyklejanie siê do wspó³p³ci.

MZet, zauwa¿y³em ¿e insynuujesz nam, ¿e siê nie znamy na tym, o czym piszemy. Mogê Ciê zapewniæ, i¿ tak nie jest. Wiêkszo¶æ z nas nie ma TsHyN4St00 lat...

Gdybym tak pewnego dnia uprzytomni³ sobie, ¿e lubiê ch³opaków w tym kontek¶cie jaki mam teraz na my¶li, poszed³bym do psychoterapeuty i nie wyszed³ stamt±d dopóki nie by³bym sob±. Nie czu³ bym siê swobodnie wiedz±c, ¿e moje nienaturalne instynkty mog± w ka¿dej chwili przej±æ ster.

Przestañcie w koñcu zasypywaæ nas bezpodstawnymi oskar¿eniami tylko z powodu Waszego oddania sprawie praw cz³owieka i swojemu kodeksowi etycznemu. Ja jako¶ nikogo nie mieszam z b³otem poniewa¿ szanuje homoseksualistów...

Bersek - 2007-12-03, 21:45

.
MZet - 2007-12-03, 22:01

Baaly napisa³/a:
Nienawidzê peda³ów...

Baaly napisa³/a:
szanuje homoseksualistów...

Baaly napisa³/a:
Nie wypowiadam siê o tym, czego nie znam, bo to jak piæ wódkê w przekonaniu ¿e to woda. Fakt, nie spotka³em jeszcze ¿adnego warto¶ciowego geja, i dlatego takie jest moje - pewnie IYHO prostackie - zdanie

Baaly napisa³/a:
MZet, zauwa¿y³em ¿e insynuujesz nam, ¿e siê nie znamy na tym, o czym piszemy. Mogê Ciê zapewniæ, i¿ tak nie jest

W takich momentach przyda³by siê jaki¶ Polski odpowiednik s³owa "whatever"

Bersek - 2007-12-03, 22:06

.
kul - 2007-12-03, 23:23

O czasy! O obyczaje! Przysz³o mi wyznaæ to niejako publicznie, pod ustawicznym, czêstokroæ obel¿ywym prêgierzem opinii osób bez podstawowej, moim zdaniem zdolno¶ci empatii, bêd±cej niczym innym jak tylko najzwyklejsz± syntez± pierwiastków takich jak roztropno¶æ, powiedzmy umiarkowana m±dro¶æ, dojrza³o¶æ - taak, choæ nie zawsze, racjonalno¶æ rozumowania. Innymi s³owy wystêpuj±cej jednak jedynie (empatia) w towarzystwie inteligencji, któr± jednak bozia nie zawsze ³askawie obdarza wszystkich. Horribile dictu, ciamciaramcia: Jestem ¿ydowskim gejem z SLD! Wyd¼wiêk tego stwierdzanie przyt³umi³a na pewno, zabi³a jego paradna wrêcz oczywista oczywisto¶æ. Jest to kulka ¶nie¿na, malutka taka jednak niczego sobie, któr± staczam i ona ro¶nie wraz z czasem staczania siê. Je¶li kto¶ nie lubi zimy powiem, ¿e to stwierdzenie jest efektem domina, ci±giem przyczyn i skutków wynikaj±cych jeden z drugiego, krystalizuj±cych siê przez siebie i dziêki sobie. Tak jestem cholernie obrzezany, na moja bar micwê otrzyma³em sporo kasy i jem tylko, co koszerne (nale¶niki z orzechowo-rodzynkowo-bananowo-miodowo-cytrynowym farszem na przyk³ad). Moja synowsko¶æ abrahamowska to nic innego jak w szaleñstwo id±ca, do granic mo¿liwo¶ci napiêta transparentno¶æ, wszêdobylska granicz±ca ju¿ nawet z bezczelno¶ci±. Jestem taki, wiêc wystaje na rogach ulic, bo jak¿eby inaczej. Jestem obecny tu, tam i siam w pozach bardzo kontrowersyjnych. Chcia³em mo¿e nie mówiæ, ale owszem to prawda, jadam jeszcze lody, lubiê te z kremem. Je¶li zobaczysz mnie gdzie¶ w pochodzie jad±cych na rowerze to wiedz, wiedz, ¿e chcê oby¶ by³ jednym z nas, o tak, na si³ê. Moje liberalne pogl±dy zamykaj±ce siê w ramach akronimu S.L.D, to nic innego jak bezbo¿ny, plugawy libertinisme. Je¶li kto¶ czyta³ Na³kowsk± to wie, co mam na my¶li mówi±c, ¿e jestem inspirowany. Wyjêzyczy³em siê dosyæ niezrêcznie, a to wynika z tego prostego powodu, ¿e jeste¶ tylko g³upcem. Reasumuj±c jednak, rekapituluj±c, streszczaj±c tre¶æ tej mantry-komuna³u: stereotyp, stereotyp, stereotyp. Pozwólcie, chcê krzyczeæ, krzyczê!! Aaaaaaaaaa!!!
Anonymous - 2007-12-04, 01:09

Mzet - pozamiatane 8-) . Szkoda, ¿e nie ma Kosiora gdy¿ On swego czasu ciekawie argumentowa³ i polemizowa³ z takimi utartymi stereotpami acz, Ty te¿ da³e¶ radê, gimi haj fajw :D .
To Baaly:
Cytat:
Nienawidzê peda³ów...

De oltimejt regulamin napisa³/a:
Tolerancja jest cech± któr± powinien kierowaæ siê ka¿dy forumowicz. Przejawy jej braku bêd± karane.
Wiesz, nikt Ci nie ka¿e kochaæ homoseksualistów, ale nawet niechêæ mo¿na wyraziæ bardziej kulturalnie, tak¿e bez takich tekstów proszê.
Baaly - 2007-12-04, 16:51

MZet napisa³/a:
Baaly napisa³/a:
Nienawidzê peda³ów...

Baaly napisa³/a:
szanuje homoseksualistów...

Baaly napisa³/a:
Nie wypowiadam siê o tym, czego nie znam, bo to jak piæ wódkê w przekonaniu ¿e to woda. Fakt, nie spotka³em jeszcze ¿adnego warto¶ciowego geja, i dlatego takie jest moje - pewnie IYHO prostackie - zdanie

Baaly napisa³/a:
MZet, zauwa¿y³em ¿e insynuujesz nam, ¿e siê nie znamy na tym, o czym piszemy. Mogê Ciê zapewniæ, i¿ tak nie jest

W takich momentach przyda³by siê jaki¶ Polski odpowiednik s³owa "whatever"


Nie, MZet, zdaje mi siê, ¿e to Ty masz dysleksjê albo cu¶ w tym stylu :roll:

Te wypowiedzi nie koliduj± ze sob±.

Przeczytaj proszê jeszcze raz kawa³ek z
Baaly napisa³/a:
szanuje homoseksualistów...

Wraz z kontekstem, proszê, i ze zwróceniem uwagi na s³owo "szanujE". Mo¿e zrozumiesz jaki b³±d pope³ni³e¶ naskakuj±c na mnie z tym wszystkim ;]

@ Puty

W porz±dku, masz racjê. Na nastêpny raz bêdê pamiêta³ o tym.

MZet - 2007-12-04, 17:10

Nie bêdê siê tu z tob± wyk³óca³ o pierdo³y. Dwie pierwsze wypowiedzi ewidentnie ze sob± koliduj±, dwie nastêpne to ju¿ mój b³±d, przyznajê.
My¶l sobie co chcesz, zwisa mi to. Nie bêdê siê wdawa³ w jakie¶ bezsensowne polemiki z tob± i z kimkolwiek kto bêdzie siê wyk³óca³ do upad³ego na temat rzeczy o których nie ma pojêcia.
Nie lubisz, nie lub sobie, czy nawet nienawid¼, twoja sprawa.
Baaly napisa³/a:
Jedyny od³am homoseksualizmu jaki jestem jeszcze w stanie znie¶æ to lesbijki. To¿ to s³odkie i w ogóle...
Nie mam nic wiêcej do powiedzenia bo nie ma sensu nawet.
Baaly - 2007-12-04, 17:20

Co do lesbijek: takie moje poczucie humoru barwione substancj± erotyczn±.

"Dwie pierwsze wypowiedzi ewidentnie ze sob± koliduj±"

To chyba naprawdê nie doszed³e¶ do tego, co pisa³em. Sorry, ch³opie, lubiê Ciê i szanujê zaprawdê, lecz co do takiego oskar¿enia jakie mi tu wysun±³e¶ to NC...

Jeszcze raz:

"Nienawidzê peda³ów..." - OK, stanowisko.

"szanuje homoseksualistów..." - tu przytoczê pe³ne zdanie:
"Ja jako¶ nikogo nie mieszam z b³otem poniewa¿ szanuje homoseksualistów..." - przeczytaj uwa¿nie i zmiarkuj sobie, ¿e nawet tu pope³ni³e¶ b³±d. Dla u³atwienia zmieniê formê zdania:
Ja jako¶ nikogo nie mieszam z b³otem dlatego, ¿e szanuje on homoseksualistów.

Ta sk³adnia wyja¶nia chyba wszystko ;] Nie ¿ebym chcia³ Ciê tu tym zamêczaæ, ale nie chcê, by¶ mnie fa³szywie pos±dza³.

_Music - 2007-12-04, 17:35

A ciekawie posty siê pojawi³y, a¿ chce siê udzielaæ.


Nie mam absolutnie nic do gejów czy lesbijek- ludzie tacy jak my, warto¶ciowi, normalni. Pozna³em jednego geja i kilka lesbijek i co? Wci±¿ ¿yjê a moja orietntacja pozosta³a hetero, wiêc widaæ nie jest to zara¼liwe.

Porównywanie ich do pedofili itp to retoryka podobna do tej u¿ywanej przez hitlera- ¿e s± ludzie i podludzie.

Choæ wychowanie dzieciaków to zdecydowane przegiêcie- niech mieszkaj± ze sob±, ale ma³o¿eñstwo to nigdy nie bêdzie (nie powinno byæ przynajmniej).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group