Forum Silent Hill Page

Silent Hill - Wygląd Incubusa

Anonymous - 2007-11-26, 03:36
Temat postu: Wygląd Incubusa
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 12:38 am Temat postu: Wygląd Incubusa

Ćkneło mnie znienacka. Czemu Incubus z finałowej walki (GOOD/GOOD+) z wyglądu pasuje do wyobrażeń Samaela?
To co widzi Harry w Silent Hill jest wspomnienieniami i wyobrażeniami Alessy. Mogłoby to znaczyć, że Dahlia również córce wspomniała coś o Samaelu. Jeśli to prawda to po co miałaby to robić? Może straszyła ją nim, na wypadek gdyby dziewczyna umyślnie chciała przerwać rytuał..

R4Zi3L - 2007-11-26, 03:37

Wysłany: Sob Sie 13, 2005 8:44 am Temat postu:

raczej pasuje chyba do wyobrazen Bahometa... po za tym to jest wyobrazenie Zbawiciela wg Dahlii...

Iron Savior - 2007-11-26, 03:38

Wysłany: Sob Sie 13, 2005 12:06 pm Temat postu:

Ludzie poczytajcie troche goecje i lost memories :evil:

STRusz - 2007-11-26, 03:39

Wysłany: Sob Sie 13, 2005 2:02 pm Temat postu:

Turysta napisał:
Cytat:
To co widzi Harry w Silent Hill jest wspomnienieniami i wyobrażeniami Alessy.


Czy mi sie wydaje czy myślicie ze ten demon to wyobrażenie Alessy ?
To nie jest żadne wspomnienie tylko on sie naprawde rodzi a wygląda tak jak ma wyglądać.
Ja sie na tym nie znam ale chyba GOD go stworzył.

Abaddon - 2007-11-26, 03:40

Wysłany: Sob Sie 13, 2005 2:25 pm Temat postu:

Cytat dla leniwych, którym nie chce się do lost memories zaglądać:

"Incubus (Demon/Incubus)
Area: Unknown Realm
Character: Hangs in the air and Attaks intermittently with a thunderstrike
Metaphor: <Dream Demon>. Incarnation of the image of God that Dahlia believed in."

W domu Dahli (korytarz i schody, przed samą walką z Incubusem) i nad ołtarzykiem w other church, można znaleść pełno obrazów przedstawiających Goda, możliwe że Alessa napatrzyła się na owe obrazy i dlatego Incubus właśnie tak wygląda.

Alessa/Cheryl - 2008-06-15, 17:02

Najgorszy boss a tym bardziej uskrzydlony... :grin: I jeszcze włada tymi błyskawicami...Taa Alessa z połączeniem Cheryl(w końcu to była jej druga połówka) utworzyła takiego pasożytaxDWydaje mi się że Samael...ma jakby skrzydła aioła...(wiem głupie) ale od razu skojarzyłam sobie to jakoś z CherylxD :lol:
Bersek - 2008-06-15, 18:00

Alessa/Cheryl napisał/a:
Wydaje mi się że Samael

:/ ale tego podpiętego tematu to już się nie widziało
"Samael i jego (nie)obecność w grze" ?

SiedzacyWKiblu - 2008-06-15, 18:51

Tak ,a co ty na to http://www.psxzone.opalne...7634#7634,zaraz obalę wszystko co zrobiliście przez te lata xD
Wystarczy ,że pokaże ciąg pokazujący ,że Boss z Orgins to ten sam w 1. xD
JOKE
A po za tym na stronie QDC przez wiele miesięcy było w Sh2 (tak xD) ciągle wzmianki o ty Samael ,że niby on coś tu kręci i jakieś powiązanie z Sh1.
Ja sam będąc początkującym użytkownikiem byłem zamieszany.
A na forum prowadzili krucjatę ,ponieważ w LM wyraźnie jest napisane ,że on nie jest bossem.
Sorry ,ale chciałem napisać co we mnie siedziało od dawna. ^^"

A po za tym Alessa/Cheryl może miała na myśli anioła/diabła ,a nie akurat to co pomyślałeś ,bierz pod uwagę taką możliwość Bersek. ^^"
Ponieważ jej post jest nie zbyt dokładny :wow:

Edit:
Szczerze to te ostatnie dwa zdania napisałem by nie było w miare off-topa.
Zaraz coś dopisze jeszcze o wyglądzie Incubusa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group