Forum Silent Hill Page

Wish House - Nowy Silent Hill jest tworzony przez polaków?

simon1771 - 2021-07-01, 22:58
Temat postu: Nowy Silent Hill jest tworzony przez polaków?
Niedawno pojawiła się informacja że polskie studio Bloober Team zawarło umowę z Konami o wzajemną współpracę. źródło Wszystko wskazuje na to że kolejny Silent Hill będzie naszą rodzimą produkcją. Osobiście muszę powiedzieć że grałem w Medium od Bloober Team i bardzo mi się podobał. Momentami było czuć silentowy klimat, który na pewno był też udziałem kompozytora muzyki, którym był oczywiście Akira Yamaoka. Ciekawi mnie opinia innych forumowiczów, o ile jeszcze ktoś tu zagląda.
Alice - 2021-07-02, 09:26

Mnie się też bardzo Medium podoba, ale brakowało poczucia bycia sterroryzowanym przez to całe zło. Albo większość fandomu jest już zbyt zahartowana.

EDIT: No i nie chcę, żeby była ta sama sytuacja co z Czechami i Downpourem (którego stawiam i tak wysoko w swoim prywatnym rankingu SH).

Żelazko - 2021-07-05, 03:23

Ło taki news że musiałem aż się zalogować. ;D
Kto wie może nawet i nasz Nazar pracuje w tym studiu. :lol:
https://silenthillpage.pl/forum/viewforum.php?f=18

Alice - 2021-07-07, 15:30

Bloober ponoć pracuje nad trzema grami na raz w tym i o Obozowym Życiu (WW2).

https://polskigamedev.pl/bloober-team-trzy-nowe-projekty-wcale-nie-sa-nowe/ - artykuł o tych trzech tytułach.

https://www.ppe.pl/news/1...ich-plotek.html - wywiad z ekipą, po polsku.

simon1771 - 2022-05-17, 18:50

Pojawiły się nowe plotki na temat SH od BT. Według nich Polacy nie pracują nad nową odsłoną SH, a nad remakiem SH2. Co ciekawe w odświeżonej wersji zagadki mają być przerobione oraz pojawią się nowe zakończenia.Źródło.
Alice - 2022-06-19, 21:55

Blooberzy pracuja nad remake'iem, ale własnej gry. Layers of Fears
tumi1 - 2022-09-04, 22:28

Bloober Team pracuje też nad Silent hill 2: remake. W mojej ocenie remake Layers of the Fear to zasłona dymna - to relatywnie niewielki nakład w porównaniu do tworzenia od podstaw nowej produkcji. Orzechy przeciw Euro, że Medium to była ich próbka możliwości na tym polu.
simon1771 - 2022-09-06, 16:50

Nieoficjalnych informacji ciąg dalszy. Mianowicie w sieci pojawiły się screeny z rzekomego dema SH2 Remake, które Bloober Team miało stworzyć kilka lat temu dla Konami, aby przekonać ich do powierzenia im produkcji remake'u. Źródło. Screeny w wyższej rozdzielczości tutaj.
Żelazko - 2022-09-12, 00:41

Mnie Medium średnio się podobał. Chodzi o scenerię gry - pomieszanie retro Krakowa po polsku i angielsku wyszło okropnie. Oby ten nowy Silent co robią zrobili solidnie a nie widzi mi się jeśli chodzi o przekaz językowy.
simon1771 - 2022-10-17, 22:35

Wygląda na to że w najbliższą środę o 23:00 czasu polskiego wszystko się wyjaśni. Poznamy wtedy informacje na temat przyszłości marki Silent Hill i to bezpośrednio od Konami. Źródło.
tumi1 - 2022-10-19, 14:55

Będę :)
simon1771 - 2022-10-20, 00:20

Rewelacje się potwierdziły, moim zdaniem zwiastun remake'u wygląda na prawdę dobrze, ciekaw jestem Waszych opinii.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group