Forum Silent Hill Page

Indian Runner - Silent Hill Medley (by Krajes)

Krajes - 2018-03-04, 17:31
Temat postu: Silent Hill Medley (by Krajes)
Hej wszystkim :) Mam na imię Michał i jestem stosunkowo nowym członkiem forum. Moją pasją jest muzyka jestem gitarzystą śpiewam a także robię wiele innych artystycznych rzeczy piszę rysuję :) . Chciałbym kochani przedstawić wam mój film na kanale yt jest to taki zlepek moich ulubionych utwórów z silent hilla. Odkąd pamiętam zawsze chciałem coś takiego zrobić. SIlent Hill jest nieodłączną częścią mojego życia od dawna i zawsze ta seria budziła we mnie wiele emocji i pomagała w weilu chwilach. Soundtrack tej serii jest czymś mistrzowskim a Akira Yamaoka moją wielką inspiracją. Kochani nie przedłużając zapraszam was do filmiku. Wlozylem w niego mnóstwo pasji serca duszy mam nadzieję że spodoba wam się efekt mojej pracy. Jest stosunkowo długi bo aż 15 minut ale możecie sobie wybrać wasz ulubiony utór jednak kto zechce obejrzeć do końca bardzo dziękuję. Dajcie mi znać co uważacie. :) Pozdrawiam Michał :)

https://www.youtube.com/watch?v=2KfFoeenwOY

Alice - 2018-03-06, 15:29

Masz ode mnie łapkę w górę.
vilku666 - 2018-03-06, 17:03

Witamy nowego siletowicza. Bardzo fajnie co to wyszło. Mam nadzieję, że na tym jednym filmie się nie zakończy, czekam na kolejne materiały w tym klimacie.
Krajes - 2018-03-06, 20:12

Cieszę się że filmik się podobał. :) W przyszłości planuje zrobić jeszcze z silent hill 3 i 4. Soundtrack w Silent Hillu to dla mnie mistrzostwo świata idealne połączenie emocji,strachu,tajemniczości.Na początku miałem taki plan by zrobić ze wszystkich 4 jeden filmik ale wtedy wyszedł by stanowczo za długi więc zdecydowałem że podzielę na dwie części. ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group