Forum Silent Hill Page

Pomoc - Problem z włączeniem gry SH2: Director's cut

Kamil67 - 2016-10-24, 19:12
Temat postu: Problem z włączeniem gry SH2: Director's cut
Hej,

mam pytanie, otóż niedawno zainstalowałem grę wspomnianą w temacie wątku i użyłem cracka, jednak są problemy z włączeniem później - po wyborze poziomu trudności gra prosi o włożenie płyty i nic nie da się zrobić. Co ciekawe, dodatkowy scenariusz wydaje się nie mieć tego problemu, bo po tym wyborze pojawia się komunikat czy chcę grać, jednak dalej tam nie sprawdzałem. Jeżeli chodzi o inne opcje to też nie ma problemów. Jedynie z włączeniem "głównej" gry jest problem.

Później szukałem odpowiedzi w internecie i innych cracków. Oprócz posta, który wspominał o podobnym problemie, ale i tak nie było do niego odpowiedzi, to nic nie znalazłem. Cracków też za bardzo nie, bo wtedy już w ogóle nic się nie włączało. Jedynie ten jeden jest coś robi.

Tak więc istnieje jakiś sposób, żeby ten crack poprawnie działał czy nic nie da się zrobić?

Mam nadzieję, że wspominanie o cracku nie było rażące bardzo, bo po przeszukaniu tego forum znalazłem, że tylko linków z nielegalnym oprogramowaniem nie można zamieszczać, a rozmów o crackach znalazłem parę i nie było jakichś problemów (zresztą nawet tutaj na stronie jest download cracków), więc chyba nic się nie stanie jak ja też dorzucę taki temat.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group