Forum Silent Hill Page

Silent Hill: Story Telling - Silent Hill: Ghost Town

Amy Blue Rose - 2017-07-05, 23:09

Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

Podniosłam łom i zawołałam w stronę ogniska:

-Jest tam kto? Heeej odezwij się


Alice - 2017-07-06, 12:02

Karel Hjartson - kwiaciarnia

:

GPS wskazał, że jeśli pójdziesz na zachodni koniec ulicy Sandersa, to po prawej stronie znajdziesz Neeely's Bar.



Neil Flynn - Szpital Alchemilla

:

Po przetarciu oczu znowu widzisz numer "303".



Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

Nikt ci nie odpowiada.


I'veSeenItAll - 2017-07-06, 12:13

Karel Hjartson - ulice SH

:

- cóż, skoro podróż wzywa, to trzeba iść. mam tylko nadzieję, że Amelia ma się dobrze.
powiedziałem na głos i skierowałem się w stronę Neely's Bar


Amy Blue Rose - 2017-07-07, 07:47

Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

Mimo braku odpowiedzi zawołałam raz jeszcze:

-Halo czy jest tam kto?

I ruszyłam w stronę ogniska


Daffodil - 2017-07-07, 15:39

Neil Flynn - Szpital Alchemilla

:

~ Musiało mi się chyba przewidzieć. Ale mógłbym przysiąc, że wcześniej widziałem inny numer.
Wygląda na to, że musisz zbadać wzrok u lekarza, Neil.

Schowałem klucz do kieszeni, po czym postanowiłem wyjść z pomieszczenia, w którym się znajdowałem.


Alice - 2017-07-07, 19:42

Karel Hjartson - ulice SH

:

Idąc dalej, mijasz po drodze mały dom jednorodzinny z garażem. Samochód stoi na podjeździe. Przy koszu na śmieci węszy chudy pies.



Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

Nikt ci nie odpowiedział. Gdy podeszłaś bliżej, zauważyłaś, że jednak ktoś tam jest.
Stoi przy ścianie kanału.



Neil Flynn - Szpital Alchemilla

:

Wychodzisz na bardzo zakurzony korytarz. Przed sobą masz windę, na prawo schody i korytarz z drzwiami.


I'veSeenItAll - 2017-07-07, 22:08

Karel Hjartson - ulice SH

:

zajrzałem przez szyby samochodu, czy w środku znajduje się cokolwiek przydatnego, po czym zatrzymałem się kawałek od psa i przykucnąłem
-cześć mały, czego tu szukasz? pewnie głodny jesteś, co? - powiedziałem do kundla, starając się go nie spłoszyć.


Amy Blue Rose - 2017-07-07, 23:22

Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

-Kim jesteś? Co tu robisz?-spytałam zaciekawiona

Gdy tak patrzyłam na tą osobę odniosłam wrażenie,że zapewne jest tak samo zagubiona jak ja w tym ohydnym miejscu


Daffodil - 2017-07-08, 09:32

Neil Flynn - Szpital Alchemilla

:

Gdy otworzyłem drzwi, wnet zrozumiałem, że nagle znalazłem się w bardzo odległym miejscu w Szpitalu Alchemilla od lokacji, w której przebywałem ostatnio. Tajemnicza siła w brutalny sposób przetransportowała mnie w nieznane.
~ Tylko czy teraz na pewno odnajdę drogę na zewnątrz, gdy będę chciał się stąd wydostać? ~ zastanowiłem się przez chwilę, w obawie o zgubienie się w ogromnym kompleksie, jednak błyskawicznie po tej myśli moja dłoń wylądowała na moim czole, wydając przy tym charakterystyczny dźwięk, który towarzyszy robiącym tzw. "facepalma" ~ Masz przecież mapę.
Postanowiłem wtedy podejść do windy i spróbować otworzyć jej drzwi. Byłem przekonany, że powie mi, na którym piętrze przebywałem.


Alice - 2017-07-08, 10:42

Karel Hjartson - ulice SH

:

Pies spłoszył się trochę. Podkulił ogon i wpatrując się w ciebie trzymał się z bezpieczniej odległości.



Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

Człowiek w łachmanach nie zwrócił na ciebie uwagi. Stał przodem do ściany i coś tam kreślił palcem po ścianie mamrocząc przy tym niezrozumiale.



Neil Flynn - Szpital Alchemilla

:

Według oznaczeń na windzie, znajdujesz się w piwnicy szpitala.


I'veSeenItAll - 2017-07-09, 21:44

Karel Hjartson - ulice SH

:

- co jest, boisz się? - mówiłem, delikatnie wyciągając rękę w kierunku psa. - nie ma się co dziwić, w sumie siedząc tu dłużej też bałbym się. po części już się boję, co mnie tu spotka. powiedziałem, uśmiechając się do kundelka.


Amy Blue Rose - 2017-07-10, 18:13

Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

Przyjrzałam się tym jego dziwnym bazgrołom i odniosłam wrażenie,że kreślił je nie bez powodu. I odpuściłam już kolejną próbę rozmowy bo uznałam,że raczej nic z tego nie będzie


Daffodil - 2017-07-10, 22:41

Neil Flynn - Szpital Alchemilla

:

~ Piwnica, tak? Zanim pojadę na górę, lepiej będzie najpierw sprawdzić te drzwi obok.
Wcieliłem myśli w życie. Skierowałem się w stronę korytarza i podjąłem się próby otworzenia przejścia.


Alice - 2017-07-11, 11:15

Karel Hjartson - ulice SH

:

Pies uznał, że nie stanowisz zagrożenia i wrócił do wąchania kubła na śmieci.



Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

Idąc dalej znalazłaś drabinę na górę.



Neil Flynn - Szpital Alchemilla

:

Do wyboru masz pokój z generatorem, z którego dobiega cicha praca maszyny, pokój z boilerem oraz magazyn.


Daffodil - 2017-07-13, 13:18

Neil Flynn - Szpital Alchemilla

:

Zadecydowałem, że pierwszym pomieszczeniem, które odwiedzę, będzie magazyn. Podszedłem do jego drzwi i spróbowałem je otworzyć.


Amy Blue Rose - 2017-07-19, 11:09

Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

Bez zastanowienia zaczęłam się wspinać na górę po tej drabinie aby znaleźć dalszą drogę ku koszmarnej przygodzie życia. Nadal odczuwałam skutki wspomnień o demonie którego ujrzałam jako dziecko, wiedziałam, że muszę go odnaleźć aby go ostatecznie pokonać


I'veSeenItAll - 2017-07-22, 12:59

Karel Hjartson - ulice SH

:

-co tam masz ciekawego? - powiedziałem do psa i również zerknąłem do kosza, który był obwąchiwany.


Alice - 2017-07-22, 20:03

Neil Flynn - Szpital Alchemilla

:

Po otworzeniu drzwi uderzył cie mocny zapach kurzu. W środku jest kilka półek pełnych pudeł i papierów. Kilka pudeł ma na sobie karteczki samoprzylepne. Te karteczki nie są pokryte kurzem. Przynajmniej nie tak bardzo jak cała reszta.



Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

Niestety wieko jest zamknięte k tędy nie wyjdziesz. Przynajmniej dopóki nie wykombinujesz jak otworzyć właz.



Karel Hjartson - ulice SH

:

Pod pokrywą w śmietniku znajduje się kilka płodów. Rozerwanych na kawałki.


I'veSeenItAll - 2017-07-22, 23:39

Karel Hjartson - ulice SH

:

- o boże. - powiedziałem do siebie i odruchowo odwróciłem głowę, powstrzymując odruch wymiotny. gdy ochłonąłem odrobinę, zerknąłem na nie jeszcze raz, po czym oparłem się o samochód,
próbując złapać oddech. przy okazji rozejrzałem się po jego wnętrzu, czy nie znajduje się w nim nic,
co odciągnęłoby moje myśli od masakry w śmietniku
-kto mógł coś takiego zrobić?


Amy Blue Rose - 2017-07-23, 16:04

Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

W tej sytuacji zeszłam z powrotem na dół aby pomyśleć jak otworzyć wieko i pójść dalej, czułam, że zajmie mi to trochę czasu


Daffodil - 2017-07-24, 23:54

Neil Flynn - Szpital Alchemilla

:

Sprawdzam wzrokiem, czy na karteczkach jest zawarta jakaś treść. Jeśli tak, to próbuję ją odczytać.


Alice - 2017-07-25, 09:04

Karel Hjartson - ulice SH

:

Na brudnej szybie samochodu ktoś napisał palcem "umyj mnie". Tymczasem pies przewrócił kosz na śmieci i zaczął wyjadać zawartość.



Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

Możesz wrócić do dziwaka przy płonącym koksowniku, albo iść dalej.



Neil Flynn - Szpital Alchemilla

:


Karteczki: "Dokumentacja", "Części zapasowe", "Dokumentacja", "Dokumentacja", "Narysowany uśmiech bez twarzy", "Dokumentacja", "Dokumentacja", "Znaleźne".


I'veSeenItAll - 2017-07-25, 17:48

Karel Hjartson - ulice SH

:

- ugh! - spojrzałem na wygłodniałego psa i zrobiło mi się niedobrze. jednak skupiłem się na szybie samochodu, którą zacząłem szorować rękawem, zgodnie z zaleceniem.


Amy Blue Rose - 2017-07-27, 13:03

Amelia Jennifer Lavigne - Kanały

:

Postanowiłam iść dalej bo uznałam,że z tym dziwakiem przy koksowniku i tak się nie dogadam a on sam jakoś nie wykazywał chęci do rozmowy


Daffodil - 2017-08-01, 13:38

Neil Flynn - Szpital Alchemilla

:

Zaintrygowany treścią karteczek, postanawiam sprawdzić zawartość kartonów.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group