Forum Silent Hill Page

Silent Hill: Story Telling - Silent Hill: Ghost Town

I'veSeenItAll - 2020-06-26, 12:59

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside

:

stwierdziłem, że to dziwne - ale dla pewności wcisnąłem go do torby.
-nigdy nie wiadomo, co się może przydać - powiedziałem i odpaliłem papierosa. chwilę pokręciłem się jeszcze po pomieszczeniu, rozglądając dokładnie i zacząłem szukać wyjścia z pomieszczenia innego niż dziura w ścianie.
-tutaj musi się dać przejść dalej. w końcu to apartamenty.
w razie czego nie ściągałem okularów - wskazówki mogły być wszędzie.


Alice - 2020-06-29, 10:19

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside
:

Przy skrzynce z gratami masz wyjście na korytarz nie oświetlony żadnym źródłem światła. Przez okulary widać majaczenie widmowego napisu "Niebezpieczeństwo" oraz "Prawda".



Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła

I'veSeenItAll - 2020-07-03, 13:05

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside

:

-niebezpieczeństwo, świetnie. dzięki za ostrzeżenie - powiedziałem na głos, przełykając ślinę zdecydowanie zbyt głośno, czując jak włosy na karku zaczynają mi się jeżyć.
Powoli, mocno ściskając w jednej dłoni siekierę a w drugiej latarkę z telefonu zacząłem się kierować w stronę napisu.


Amy Blue Rose - 2020-07-03, 15:57

Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła

:

Podniosłam go i otworzyłam na przypadkowej stronie,moją uwagę przykuło jedno z imion oraz nazwisk zapisane japońskimi literami. Zaintrygowało mnie to bardzo,byłam ciekawa kim owa osoba była?


Alice - 2020-07-07, 10:15

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside
:

Wyszedłeś na korytarz tak samo surowy jak poprzednie pomieszczenie. Widać wejścia do innych komórek oraz kilka karaluchów umykających przed światłem. Powietrze jest tu suche i pełno w nim unoszących się drobinek kurzu i pyłu, ładnie tańczących w świetle latarki. Po podłodze są powypisywane magiczną kredą strzałki i napisy.



Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła
:

Akurat ta strona była luźno wsadzona do dziennika niczym jakiś żart. Pod nią była strona z nazwiskami z twojej klasy z podstawówki. Łącznie z twoim nazwiskiem.

//miałaś nie wymyślać sobie niestworzonych rzeczy...//


Amy Blue Rose - 2020-07-07, 16:17

Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła

:

Zaczęłam się zastanawiać jakim cudem moje nazwisko znalazło się w tym dzienniku wraz z resztą osób z klasy do której chodziłam w podstawówce? W tym momencie poczułam się skonfundowana

//Oke,przyznaję Japonia mi weszła za mocno...//


I'veSeenItAll - 2020-07-13, 19:07

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside

:

-oho, czyli jednak chcecie się bawić. okej. bawmy się - zacząłem powoli i tak cicho jak to się tylko da podążać za strzałkami, jednocześnie sprawdzając co za napisy im towarzyszą. siekiery nie spuszczałem z pozycji gotowej do ciosu, bo coś mi mówiło że w apartamentach na pewno spokojnie nie będzie.


Alice - 2020-07-19, 12:23

Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła
:

Na kartce nagle zaczeły się pojawiać drobne czerwone plamki do czasu aż ułożyły napis "Zostałaś już tylko ty".



Karel Hjartson - Apartamenty Woodside
:

Przy pierwszym mijanym wejściu do kolejnej komórki jest napis na podłodze "pusto". Z samego wejścia zieje pustka, której latarka nie jest w stanie rozświetlić.


I'veSeenItAll - 2020-07-23, 17:20

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside

:

- hmm, ale że pusto oznacza że dobrze, czy źle? - zacząłem powoli i bardzo niepewnie sprawdzać butem podłogę, nie wiedząc czy w ogóle w tam jest, krok po kroku przesuwając się w stronę pustki.


Amy Blue Rose - 2020-07-27, 21:06

Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła

:

~O cholera!Teraz to mam na całego przewalone!Kurwa!

Po czym zwróciłam spojrzenie na tablicę przed sobą i ze strachu zdębiałam gdyż zobaczyłam coś czego absolutnie nie chciałam


Alice - 2020-07-28, 14:12

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside
:

Jak tylko postawiłeś stopę bezpośrednio na progu pomieszczenia, poczułeś, że brakuje ci gruntu na przodzie stopy. Dalsze badania wykazały, że jakiekolwiek inne prostopadłe powierzchnie do ściany z wejściem są nieosiągalne o ile istnieją. Poza tym, przy bardzo bliskim przebywaniu koło ziejącej czarnej pustki odczuwasz jakoby lekko zasysała powietrze oraz obiekty blisko niej.



Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła
:

Na tablicy widzisz rozciaplane flaki, a obok kredą napisane imie nieszczęśnika: "Joey"
Jest też wetknięta w krawędź tablicy fotogafia.


Alice - 2020-08-02, 11:03


I'veSeenItAll - 2020-08-02, 18:19

Karel Hjartson - apartamenty

:

-ummm, to chyba nie najlepsza droga i pomysł na podróż - zrobiłem krok w tył, szukając innych znaków i strzałek, mając nadzieję na inną drogę niż przez "pustkę". choć czułem, że coś mnie ciągnie w jej stronę.


Alice - 2020-08-25, 09:32

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside
:

Następna komórka piwnicy jest zamknięta za drewnianymi drzwiami luźno powieszoną kłódką. Spod dolnej szpary drzwi widać światło.



Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła

Amy Blue Rose - 2020-08-25, 16:15

Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła

:

Podeszłam do tablicy i wyjęłam z niej wetkniętą fotografię na której dostrzegłam dziwną szarą smugę


Alice - 2020-08-31, 09:26

Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła
:

To twoje stare zdjęcie klasowe. Jeden z chłopaków ma namalowany czerwony krzyżyk na twarzy. Na odwrocie jest napisane "Zgadnij, kto następny".



Karel Hjartson - Apartamenty Woodside

I'veSeenItAll - 2020-09-06, 16:00

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside

:

podszedłem niepewnie do drzwi spod których wyzierało światło i stanąłem przy nich, próbując usłyszeć czy cokolwiek żywego znajduje się za nimi.
Powoli zdjąłem kłódkę i z przygotowaną siekierą gotową do zamachu uchyliłem drzwi.


Alice - 2020-09-14, 10:05

Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside
:

Za drzwiami masz malutką leśną polanę otoczoną półmrokiem skąpanym w rosie i mgiełce. Na środku znajduje się ranna dziewczyna o rdzenno-amerykańskich rysach twarzy i ubiorze . Widać wyraźnie, że rozpaczliwie stara się ona rozpalić ogień. Gdy cie spostrzega, jakaś niewidzialna energia odpycha cię od drzwi, po czym te się zamykają z niemałym hukiem.


I'veSeenItAll - 2020-09-14, 22:00

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside
:

- co do...? -odepchnięty energią straciłem równowagę i aż usiadłem na ziemi, lecz szybko się podniosłem i zacząłem się dobijać do drzwi za ktorymi była dziewczynka
-Halo! jesteś tam? Wszystko w porządku?! HALO!?! - szarpałem za klamkę w każdą możliwą stronę.


Alice - 2020-09-21, 10:00

Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside
:

Drzwi pozostają niewzruszone.
- Nie warto ratować martwych ludzi - rozlega się za tobą niezbyt naturalny dziecięcy głosik.


I'veSeenItAll - 2020-09-22, 11:37

Karel Hjartson - apartamenty Woodside

:

- martwych? jak to martwych, przecież ją widziałem na własne oczy - oparłem głowę o drzwi, przez chwilę próbując zrozumieć co się dzieje.
-ech, w sumie racja, w tym mieście może się dziać wszystko. - powoli zacząłem odwracać się w stronę głosu, który zjeżył mi włosy na karku. postanowiłem w razie czego mocniej ścisnąć siekierę, na wypadek gdyby głos nie dochodził z ust martwego, lub też nie - dziecka.


Alice - 2020-10-18, 10:34

Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła

Karel Hjartson - apartamenty Woodside
:

W kącie, na suficie wisiała lalka, niczym pająk. Wyglądała jak mocno poturbowana i nadgryziona zębem czasu marionetka. patrzy się na ciebie swoimi pustymi oczodołami, po czym pajęczymi ruchami oddala w głąb ciemności.


Amy Blue Rose - 2020-10-26, 14:10

Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła

:

~O nie,tylko tego brakowało.Muszę stąd uciekać zanim mnie te monstra dopadną~

I czym prędzej wybiegłam z klasy,przy okazji rozglądałam się za bezpieczniejszym miejscem w tej okolicy.Oczywiście miałam świadomość tego,że i tak będę się musiała wreszcie zmierzyć z tym co najgorsze


I'veSeenItAll - 2020-10-30, 17:24

Karel Hjartson - Apartamenty Woodside

:

-dlaczego? - to było jedyne co zdołałem z siebie wydusić gdy ją zobaczyłem. jednak po chwili otępienie i szok ustąpiły i zacząłem bardzo ostrożnie kierować się w jej stronę - hej! czekaj! co jeszcze wiesz?! - ciągle czujnie rozglądałem się na boki, gdyby lalka i martwe dziewczynki nie były jedynymi lokatorami apartamentów


Alice - 2020-11-01, 13:08

Amelia Jennifer Lavigne - Szkoła
:

Ciężko lawirować po szkole, gdy jest tak ciemno, że nie widzisz bez latarki nawet własnego nosa. Dwa razy prawie potykasz się o krzesła, zanim w końcu trafiasz na drzwi.



Karel Hjartson - Apartamenty Woodside
:

Gdy biegniesz za lalką przez korytarz, trafiasz na cementowe schody prowadzące na górę, ale także i piętro niżej. Na górze widać światło wpadające przez otwarte drzwi. Na dole nawet przy użyciu okularów widzisz jedynie ciemność.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group