Forum Silent Hill Page

Silent Hill: Story Telling - Silent Hill: Ghost Town

Amy Blue Rose - 2019-05-08, 20:07

Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

Obróciłam się nerwowo w stronę najbliższego okna i ujrzałam zarys czegoś dziwnego co spowodowało,że spanikowałam a w głowie przeleciało mi tysiąc myśli naraz


Alice - 2019-05-09, 17:47

Karel Hjartson - Niewiadomo

:

Kawał metalu okazał się być drabiną. Przy okazji nurt wody zaczął słabnąć, a syren nie słychać.



Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

W oknie dostrzegasz plamy po oleistej substancji, rozsmarowywane przez nienaturalnie chudą łapę. Dźwięk syren zaczął słabnąć, lecz grad wciąż silnie pada.


Alice - 2019-05-13, 17:51


I'veSeenItAll - 2019-05-14, 20:11

Karel Hjartson - Niewiadomo

:

-oh, dzięki bogu! - krzyknąłem i wyszedłem do drabinie na tyle wysoko, by nie stać w wodzie i móc się spokojnie rozejrzeć dookoła
-hm, dźwięk syren równa się niebezpieczeństwo. zanotowałem, zapamiętam.


Amy Blue Rose - 2019-05-19, 16:32

Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

Przerażona widokiem tej chudej ręki, obróciłam się do tyłu i zaczęłam iść przed siebie tak szybko jak tylko mogłam aby mnie to cholerstwo nie dopadło. Poziom adrenaliny w tym momencie był zbyt wysoki a całe otoczenie oraz odgłos padającego gradu dodatkowo ją potęgował


Alice - 2019-05-20, 17:44

Karel Hjartson - Niewiadomo

:

Kiedy wszystko się już uspokoiło, zauważyłeś, że jesteś w kanałach. Po twojej lewej jest wielka rura ściekowa, z której już spokojniejszym nurtem wypływa brązowa woda.



Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

Dźwięk syren już całkiem ustał. Cokolwiek było przy oknie, zdawało się odejść. Z recepcji doszedł cie hałas otwierającej się osłony antywłamaniowej.


I'veSeenItAll - 2019-05-24, 22:15

Karel Hjartson - kanały

:

-ugh, obym tego nie żałował - powiedziałem do siebie, odpaliłem papierosa i skierowałem się w stronę wielkiej rury. - ciekawe co tam się kryje. oprócz gówna oczywiście - prychnałem pod nosem, niepewnie podąrzając w jej głąb.


Amy Blue Rose - 2019-05-30, 17:20

Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

Niewiele się zastanawiając złapałam gazrurkę do rąk i przyjęłam bojową pozycję bo w tym momencie spodziewałam się,że za chwilę wyskoczy na mnie jakieś paskudne monstrum


Alice - 2019-06-01, 13:55

Karel Hjartson - kanały

:

Z rury wylewa się brudna woda i trochę śmieci. Wygląda na to, że wpadłeś z niej do ścieku.



Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

Z radia zaczeły dobiegać białe szumy. Zaraz po tym dużo małych chudych rączek poczeło klepać w szyby.



//Wybaczcie spóźnienie. Mało sypiam co powoduje chroniczne zmęczenie.//

I'veSeenItAll - 2019-06-06, 20:34

Karel Hjartson - kanały

:

-ugh - z obrzydzeniem zacząłem brodzić w kanałach - kto nie ryzykuje, ten nie wydostaje się ze ścieków - rozejrzałem się dookoła i kontynuowałem podróż - ciekawe gdzie mnie to zaprowadzi.
wygrzebałem z kieszeni moje okulary, które na szczęście pozostały całe i zacząłem w nich sprawdzać, czy są gdziekolwiek jakieś wskazówki, na chwilę się zatrzymałem i zgasiłem papierosa o podeszwę.
-jestem ciekaw, czy Lyra jest cała... - ruszyłem dalej.


Alice - 2019-06-10, 17:50

Karel Hjartson - kanały

:

Kiedy założyłeś okulary, zauważyłeś że przez nie widzisz niewidoczne gołym okiem bazgroły na ścianie ścieku. Większość to napisy i rysunki, ale jest też kilka strzałek.



Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

I'veSeenItAll - 2019-06-15, 14:36

Karel Hjartson - kanały

:

zaciekawiony zacząłem podążać w kierunku wskazywanym przez strzałki, jednocześnie sprawdzając napisy pozostawione na ścianach


Amy Blue Rose - 2019-06-17, 16:24

Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

Zostając w bojowej pozycji na sam widok tych małych rączek klepiących w szyby wrzasnęłam głośno:
-GET THE FUCK OFF! LEAVE ME ALONE LITLLE MONSTERS!


Alice - 2019-06-18, 08:54

Karel Hjartson - kanały

:




Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

Rączki wycofały się, po czym w szybę został rzucony kamień.


I'veSeenItAll - 2019-06-21, 15:00

Karel Hjartson - kanały

:

- nie ufaj sowie... - powtórzyłem sobie parę razy na głos, jakbym chciał wyryć te słowa w swojej głowie i skierowałem się w stronę wskazywaną strzałkami
- wróżka, to musi być ta sama istota, o której Lyra wspominała.-zatrzymałem się na myśl o Lyrze, mając nadzieję, że mimo wszystko jest z nią w porządku - ugh, oby ta "wróżka" nie była kolejnym monstrum...

nagle poczułem dreszcz na karku i zaciskając dłoń mocniej na siekierze ruszyłem dalej.


Amy Blue Rose - 2019-06-22, 13:25

Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

Przeszłam z pozycji bojowej do normalnej, wolnym krokiem podeszłam do okna aby zobaczyć co lub kto rzucił tym kamieniem w okno, niestety było zbyt ciemno żeby cokolwiek dostrzec a światło latarki też niewiele pomagało. Byłam pewna,że nic poważniejszego mi nic w tym momencie nie grozi


Alice - 2019-07-02, 17:46

Karel Hjartson - kanały

:

Im dalej tym zapach kanałów robił się coraz bardziej stęchły.

Napisy na ścianie: "gdzie jest Emily?", "Kto to Emily?", "Sowa w labiryncie", "Wróżka zbiera zęby", "Byli u Toma", "Człapczłapy idą od jeziora". Jest też seria strzałek lawirujących między bazgrołami.



Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic


:

W szybę poleciało więcej kamieni. Jeden zrobił nawet pęknięcie.


I'veSeenItAll - 2019-07-05, 17:05

Karel Hjarton - kanały

:

- ... wróżka zbiera zęby. - nerwowo wygrzebałem z kieszeni papierosa i odpaliłem go, rozglądając się dookoła - oby to nie była ta sama wróżka. albo żeby już nazbierała co miała nazbierać.
dotknąłem ściany i dalej podążałem w kierunku wyznaczanym przez strzałki. na chwilę przystanąłem przyglądając się jeszcze raz napisom:
- człapczłapy? czy to nie o nich wspominała Lyra? jezu, oby te kanały nie prowadziły w kierunku jeziora...- ruszyłem dalej.


Amy Blue Rose - 2019-07-05, 21:16

Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

Odsunęłam się tak szybko jak mogłam i spojrzałam na pękniętą szybę. Zaczęłam się obawiać,że ktoś lub coś się tam czai


Alice - 2019-07-06, 14:03

Karel Hjarton - kanały

:

Przy napisie "Zagraj ze mną" znajduje się strzałka tak długa, że zjeżdża na podłogę. Kończy się przy narysowanych na podłodze kwadratach do gry w klasy. Klasy kończą się tuż przy drabinie do góry.



Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

Nic więcej się nie wydarzyło. Natomiast grzybowa recepcjonistka (osłona antywłamaniowa wjechała już na samą górę, całkiem odsłaniając okienko recepcji) chrząknęła - Pani lekarz wciąż czeka.


Alice - 2019-07-15, 07:01


Amy Blue Rose - 2019-07-15, 19:13

Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

Niewiele się zastanawiając poszłam wreszcie do tego gabinetu lekarza bo jednak ciekawość wzięła górę a wątpliwości o eksperymentach minęły po tym co było parę minut temu



PS.Genialny mem :D

I'veSeenItAll - 2019-07-18, 18:51

Karel Hjartson - kanały

:

- ugh, chcesz się bawić? dobra, niech tak będzie - zgasiłem peta, poprawiłem torbę na ramieniu i zacząłem przeskakiwać z pola na pole.
gdy skończyłem, oparłem się o drabinę i odetchnąłem głęboko
-uf, to już nie ta sprawność co za dzieciaka. ale zagrałem z Tobą, tak jak chcesz. mam nadzieję, że miałaś ubawu po pachy - powiedziałem na głos, delikatnie uśmiechając się pod nosem, po czym zacząłem wspinać się w górę.


Alice - 2019-07-20, 16:57

Amelia Jennifer Lavigne - Ridgeview Medical Clinic

:

W gabinecie lekarskim siedzi najzwyklejszy mężczyzna i nie odrywając oczu od notatek mówi - Proszę usiąść. - wskazując przy tym na puste krzesło przed biurkiem. Sam gabinet też wygląda normalnie.



Karel Hjartson - kanały

:

Kiedy skończyłeś skakać "w klasy", dobiegł cię chichot dzieci i klaskanie małych rączek. Trwało to może półtorej sekundy. Metalowa płyta nad tobą została podniesiona i odsunięta nieco odsłaniając wyjście.


I'veSeenItAll - 2019-07-26, 14:49

Karel Hjartson - kanały

:

spojrzałem w górę na wyrwę, która oznaczała wyjście. gdziekolwiek, ale jednak wyjście.
-dzięki wielkie, dzieciaki. to była przyjemność - powiedziałem na głos, szczerząc się od ucha do ucha i zacząłem się coraz szybciej wspinać, by tylko zobaczyć co znajduje się na powierzchni oraz gdzie w ogóle jestem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group