Forum Silent Hill Page

Silent Hill: Story Telling - Silent Hill: Ghost Town

Alice - 2018-08-02, 12:27

Karel Hjartson - Neely's St.

:

Gabinet wygląda, jakby przeszło przez niego tornado. Najbardziej rzucającym się w oczy zniszczeniem jest wielka dziura w ścianie na przeciwko wejścia do pokoju.


I'veSeenItAll - 2018-08-03, 12:02

Karel Hjartson - Neely's St.

:

w drzwiach gabinetu stanąłem zamurowany, rozglądając się po tym istnym armagedonie, który się tutaj wydarzył
-jasna cholera, ktoś musiał być naprawdę wściekły - podszedłem ostrożnie do dziury, próbując dowiedzieć się, czy ktoś próbował się przez nią dostać do gabinetu, czy wprost przeciwnie - wydostać.


Alice - 2018-08-05, 11:00

Karel Hjartson - Neely's St.

:

Większość gruzu ściany znajdowało się wewnątrz pokoju. Pomiędzy gruzem zauważyłeś dziennik, staroświecki klucz, stłuczoną porcelanową lalkę oraz ozdobną sakiewkę.


Amy Blue Rose - 2018-08-06, 18:42

Amelia Jennifer Lavigne - Wrzosowisko

:

Gdy tylko zobaczyłam tego psa to od razu chwyciłam za nóź i przybrałam bojową pozę bo czułam podskórnie,że się na mnie rzuci


I'veSeenItAll - 2018-08-11, 20:39

Karel Hjartson - Neely's St
:

pierwsze co zrobiłem, to przyjrzałem się kluczowi, po czym wsunąłem go do kieszeni. sięgnąłem po dziennik i zacząłem go wertować, w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji, które pomogą mi cokolwiek zrozumieć z tego, co się dzieje dookoła mnie.


Alice - 2018-08-13, 10:52

Amelia Jennifer Lavigne - Wrzosowisko

:

Pies cie nie zauważył. Ciągle węszy po ziemi. Nagle złapała go macka i wciągnęła w krzaki. Przez pół minuty rozlegał się wrzask, potem nastała cisza przerywania cykaniem świerszczy i oddalonym krakaniem kruków.



Karel Hjartson - Neely's St

:

Klucz jest w dobrym stanie, nieco odrapany.

Dziennik zawiera zapiski ojca rodziny. Głównie o kłopotach finansowych i paru wesołych chwil. Ostatni wpis: Znaleźli nas... 44812


I'veSeenItAll - 2018-08-13, 15:00

Karel Hjartson - Neely's St

:

-hmm. - zatrzymałem się przy ostatnim wpisie, wydarłem kartkę zawierającą dziwny kod i wcisnąłem ją do kieszeni.
spojrzałem na lalkę, sięgając po sakiewkę - no co się patrzysz? nie Ty pierwsza mnie oceniasz i nie ostatnia. boys gotta do what boys gotta do - rzuciłem do niej, wyprostowałem się i otworzyłem sakiewkę zaglądając do niej.


Alice - 2018-08-22, 09:00

Amelia Jennifer Lavigne - Wrzosowisko

//jak napisałam głupoty, to trzeba mi na priv napisać...//

Karel Hjartson - Neely's St

:

W środku znajduje się pełno zębów.


I'veSeenItAll - 2018-08-22, 10:42

Karel Hjartson - Neely's St.

:

poczułem jak przeszedł mnie dreszcz, ale szybko pozbyłem się uczucia obrzydzenia i delikatnie wysypałem całą zawartość na ziemię, kucając przed nimi
-ciekawe czy od dawna te zęby znajdowały się w sakiewce - powiedziałem po części do siebie, ale jakby bardziej do lalki, która siedziała oparta o moją nogę.


Alice - 2018-08-23, 09:45

Amelia Jennifer Lavigne - Wrzosowisko

Karel Hjartson - Neely's St.

:

Większość zębów jest nieco pożółkła, a kilka zawiera plomby. Po wysypaniu ich dostrzegłeś medalik. Triskelion z pustym trójkątem w środku.


I'veSeenItAll - 2018-08-30, 11:49

Karel Hjartson - Neely's St

:

przyjrzałem się medalikowi, po czym wsunąłem go do kieszeni podejrzewając że może być dosyć istotny. wyprostowałem się i przeciągnąłem, czując że za długo kucałem i rozejrzałem się jeszcze po gabinecie. -chyba trzeba się będzie dokładniej tu rozejrzeć, nie sądzisz? - powiedziałem do potłuczonej lalki, ciągle siedzącej mi u stóp, podniosłem ją i skierowałem się w stronę sypialni.


Amy Blue Rose - 2018-08-30, 18:41

Amelia Jennifer Lavigne - Wrzosowisko

:

Zobaczywszy,że tego psa złapała macka oraz po usłyszeniu tych niepokojących dźwięków zaczęłam spierdalać z tego miejsca ile sił w nogach bo mimo wszystko bałam się,że też mnie coś wciągnie lub co gorsza zaatakuje znienacka.


Alice - 2018-08-31, 09:52

Karel Hjartson - Neely's St

:

Zanim wszedłeś do sypialni, usłyszałeś tam odgłos wybijanej szyby.



Amelia Jennifer Lavigne - Wrzosowisko

:

Biegnąc usłyszałaś za sobą bulgoczący dźwięk.


Alice - 2018-09-09, 19:59


Amy Blue Rose - 2018-09-10, 14:58

Amelia Jennifer Lavigne - Wrzosowisko

:

To sprawiło,że zaczęłam biec szybciej aby tajemnicze coś nie dopadło bo w tym momencie walka to była ostatnia rzecz o jakiej marzyłam w tej chwili a muszę wreszcie dotrzeć do miasta i znaleźć bezpieczne miejsce na schronienie gdyż nie widziało mi się ponowne spanie pod "chmurką"


I'veSeenItAll - 2018-09-11, 12:17

Karel Hjartson - Neely's ST

:

-o szlag, szlag szlag - zaklnąłem pod nosem, przylegając ciasno do ściany tuż przy drzwiach prowadzących do sypialni. przez chwilę nasłuchiwałem jakichkolwiek kolejnych dźwięków oraz próbowałem uspokoić oddech. w końcu ściskając siekierę w obu dłoniach, delikatnie zajrzałem do sypialni, próbując się zorientować, co się stało


Alice - 2018-09-11, 16:13

Amelia Jennifer Lavigne - Wrzosowisko

:

Ścieżka doprowadziła cię do chodnika drogi głównej. Na końcu ścieżki stoi latarnia rzucająca zielone światło. Bulgoczący dźwięk został w tyle.




Karel Hjartson - Neely's ST

:

Gdy spojrzałeś przez uchylone drzwi (zawiasy nie zaskrzypiały), ujrzałeś, jak za wybitym oknem po ścianie wspina się wysoka i bardzo chuda postać. Cokolwiek to było, wyglądało jakby lubowało się w ludzkim mięsie.


I'veSeenItAll - 2018-09-13, 17:06

Karel Hjartson - Neely's ST

:

~kurwa,kurwa,kurwa...~ zacząłem powtarzać w myślach jak najęty. ciągle obserwując drzwi od sypialni, zacząłem się powoli cofać w stronę korytarza, myśląc tylko o tym, by nie wydać żadnego gwałtownego dźwięku.
siekierę ściskałem w dłoni tak mocno, że już prawie nie czułem palców.


Amy Blue Rose - 2018-09-16, 17:42

Amelia Jennifer Lavigne - Wrzosowisko

:

Wreszcie przystanęłam i powoli zaczęłam iść przed siebie a na dodatek cała adrenalina jaka we mnie buzowała nagle odeszła także poczułam się bardzo zmęczona po tych przeżyciach które mnie spotkały. Marzyłam w tym momencie tylko o tym aby znaleźć jakieś miejsce na nocleg pod dachem


Alice - 2018-09-17, 09:23

Karel Hjartson - Neely's ST

:

Usłyszałeś jak szyba pękła na piętrze, potem zza sufitu słychać było kilka tępych uderzeń i nieprzerwane skrobanie.



Amelia Jennifer Lavigne - Ulice Miasta

:

Po uspokojeniu się ujrzałaś szkielety ptaków pokryte czymś w przypominającym ropę. Zaczęło kropić.


I'veSeenItAll - 2018-09-23, 15:00

Karel Hjartson - Neely's St
:

przez chwilę przestałem oddychać, czując jak pot spływa mi po karku. zatrzymałem się bez ruchu, nasłuchując dźwięków z piętra. gdy zacząłem znowu oddychać, ruszyłem jeszcze ostrożniej w stronę drzwi wejściowych. ~ok, pora opuścić tą ruderę. o ile będę miał na to szansę~ pomyślałem, znajdując się przy nich, ciągle skupiony na każdym najmniejszym szmerze.


Alice - 2018-09-24, 10:11

Karel Hjartson - Neely's St

:

Na drzwiach wyjściowych zauważyłeś świeżo namalowany na czerwono napis "Masz już dość?" Coś małego przetuptało za twoimi plecami.



Amelia Jennifer Lavigne - Ulice Miasta

Amy Blue Rose - 2018-09-25, 21:25

Amelia Jennifer Lavigne - Ulice Miasta

:

Z powodu padającego deszczu zignorowałam te szkielety ptaków pokryte ropą i rozejrzałam się sennym spojrzeniem czy nie ma w pobliżu jakiegoś budynku w którym mogłabym się schronić chociaż na kilka dni oraz nocy a na dodatek poczułam się ociężała jak po zjedzeniu paru porcji kebabów


Alice - 2018-10-01, 13:50

Karel Hjartson - Neely's St

Amelia Jennifer Lavigne - Ulice Miasta

:

W okolicy jest jedynym widocznym schronieniem przed deszczem jest mały przystanek autobusowy, po drugiej stronie ulicy.


Amy Blue Rose - 2018-10-07, 14:51

Amelia Jennifer Lavigne - Ulice Miasta

:

Nie mając innego wyboru stwierdziłam,że lepsze takie schronienie niż żadne choć miałam obawy czy mnie coś nie zaatakuje gdy będę odpoczywać w tym miejscu bo pomimo ogromnego zmęczenia wolałam zachować czujność. Resztkami sił doczłapałam się do tego przystanku, rozłożyłam karimatę, poduszkę oraz śpiwór a pod nogi podłożyłam plecak i nareszcie usnęłam jak anioł



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group