Forum Silent Hill Page

Silent Hill - Remake SH na innym silniku (prawdopodobnie Source).

Paurin - 2014-07-17, 20:18

Cześć! Postanowiłem, że może nie będę Wam zaśmiecał forum i zakładał nowego tematu tylko zapytam tutaj. Próbuję jakoś zaplanować jak ma działać i wyglądać ekwipunek. Mam już pewne pomysły w głowie, ale niezbyt wiele. Potrzebuję jednak paru rzeczy których samemu ciężko byłoby mi znaleźć!
-> Lista wszystkich przedmiotów jakie mogą trafić do ekwipunku.
-> Jakiekolwiek grafiki tych przedmiotów abym mógł choć częściowo odtworzyć ich modele.
-> Opisy tych przedmiotów które pojawiają się w ekwipunku.
-> Funkcje przez nie pełnione.

Zdaję sobie sprawę z tego, że to w cholerę roboty, ale gdyby ktoś mógł choć trochę wrzucić to byłbym wdzięczny ;)

PS. Jeżeli chodzi o postępy to mapa i tekstury są cały czas, powoli bo powoli, ale rekonstruowane. Mogę wrzucić luźny szablon menu który właśnie jest dokładniej programowany. Liczę na komentarze i opinie :)
https://www.dropbox.com/s/uqy74v3yxi3h1i3/menu.swf (powinno się chociaż uruchomić, u mnie w zwykłym flash playerze przyciski w ogóle nie działają. A dziwne, bo w grze wszystko chodzi. Może Wy będziecie mieć więcej szczęścia. Jak uda się w pełni oteksturować jakiś większy fragment miasta to wrzucę video gdzie m.in. będzie pokazane jak działa menu ;) termin - bliżej nieokreślony)

Alice - 2014-07-18, 09:38

http://www.espritdesign.p...thill/index.htm <- Tu jest wszystko.
Paurin - 2014-07-18, 13:34

Dziękuję :) Szkoda, że zablokowali PPM, ale jakoś ogarnę..
Jeszcze jedno - wie ktoś może jak dokładnie nazywa się czcionka użyta przez Konami w ekwipunku i menu? Zalatuje lekko spłaszczonym Times New Roman, ale może ktoś wie dokładniej co to ;)

Żelazko - 2014-07-18, 22:10

Ctrl + C i Ctrl +V wciąż działa.

Możesz spróbować tu http://www.espritdesign.p...lent_Hill_1.php lecz nie licz na pełną zawartość. To jest niedokończona nowa odsłona strony.

Nazar - 2014-07-23, 10:58

Argon napisał/a:
Alice napisał/a:
Nie kumam o czym piszesz, ale zdaje mi się, że wszystko u was w porządku i nie ma się za bardzo czym martwić.


Owszem, przepraszam za brak aktualizacji, ale AGH sesje ma jako ostatnie i kończę ją, o ile wszystko dobrze pójdzie, za jakieś 11 godzin. Wtedy będę miał czas, żeby się ponownie za coś zabrać.


@Nazar

Postaram się go obadać.
Podstawowy zamysł jest taki, żeby zrobić jak najwięcej (tzn. tyle na ile dwie osoby mogą sobie pozwolić, nie poświęcając jednocześnie temu całego swojego czasu), a potem to wszystko udostępnić i szukać osób do pomocy, więc jeśli będziesz się chciał kiedyś włączyć, nawet z czymś drobnym, daj znać.

Niestety jestem ograniczony do wakacji, bo normalnie dwa kierunki i gitara zjadają zbyt dużo czasu. Dlatego wszystko się tak przeciąga i dlatego chciałbym już mieć coś, żeby zachęcić inne osoby do przejęcia inicjatywy.


Pomysł dobry, sam tak zamierzam nasz forumowy projekt w przyszłym roku wypromować. Chętnie w czymś pomogę, oba projekty mają sporo wspólnego, więc uda mi się to pogodzić :) Tylko remont skończę w domu i będę wolny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group