Forum Silent Hill Page

Silent Hill 3 - Oręż

Cidus - 2010-01-11, 21:42

Zabiła Billa i tysiące innych to dlaczego miałaby zawieść w Silent Hill. Katana.
Mi - 2010-01-11, 22:05

Cidus napisał/a:
Zabiła Billa

Billa nie zabiła katana, lecz technika Pięciu Punktów Rozsadzających Serce ;) .

...Aczkolwiek to wciąż fajna broń :P .

Cidus - 2010-01-12, 12:37

Cytat:
Billa nie zabiła katana, lecz technika Pięciu Punktów Rozsadzających Serce ;) .

Faktycznie... :)

Powiem Wam, że początkowo lubiłem też nóż. Closer jest wolny jak kaczup. Walił tym swoim prawym prostym, ja robiłem zakrok i dźgałem nożem w plecy. Jednakże zabawa ta szybko się nudzi, bo zanim się cokolwiek położy tym nożykiem mija na prawdę dużo czasu.

Vizitado - 2010-06-10, 19:16

Głosuję chyba na Handguna, bo jest najbardziej klimatyczną bronią, jest w każdej części i jakoś dobrze się z nim czuję. :<
Ale najefektywniejszy jest Shotgun oczywiście, co do broni białej - używałem tylko katany i rurki, ale tylko dlatego, by nie marnować amunicji. Wolę wykańczać potworki z odległości niż nawalać jakimś mieczem. :<

@Pierwsze posty w tym temacie
1. Anime pochodzi z Japonii, a nie Chin
2. Anime nie jest głupie
3. Ninja =/= Samuraj

Pozdro!

Apfers - 2010-07-23, 10:36

Głosuję na katanę. Jako broń biała (jak to ładnie brzmi...) się nie wyczerpie. Można pozabijać. A naboi do broni nie było znów tyle, by zabawić się tak z Handgunem. Oszczędza się na bossów, którzy umieli dużo nam odebrać. Poza tym, zabijając z pistoletu miałam wrażenie, że mogę odnieść większe obrażenia. Że nie utrzymam potworka na dystans i np. przy przeładowaniu podejdzie. I co? Powiem, żeby sobie poszedł? Pewnie to błędne wrażenie. W każdym razie Katana jest chyba najlepsza i najporęczniejsza. Szybka, zadaje odpowiednie obrażenia. Nie bez powodu w ankiecie jest taka popularna ; ]
Douglas - 2010-10-20, 21:19

Głosuje na katane,bo jak tylko ją zdobyłem atakowałem większość wrogów nawet closery i insane cancery :grin:
co do miotacza ognia,karabinu z nieograniczoną amunicją i innymi tego typu dodatkami to jestem zdziwiony dlaczego znalazły się w grze , wg mnie są bezsensu.

Salvin - 2010-11-21, 01:30

Z broni palnej to najbardziej mi przypadł Handgun. Średnia siła, mało amunicji, trzeba było oszczędzać. Czuło się jego przydatność, nie jak w SH2. Podobnie Shotgun, no i ta nieporadność Heather przy strzale ^_^ . Z broni białych lubię natomiast rurkę. Rurką zawsze mi się dobrze walczyło w każdej części. Katana to fail. To powinien być oręż dodatkowy jak w pierwszej części ze względu na jej siłę. Przeciwnicy giną szybko i jak się tu ich bać. Bonusowe bronie można o kant d. rozbić bo kompletnie zabijają klimat. Miecz świetlny? Nigdy nie przepadałem za masową eksterminacją wrogów. W starciach lubiłem wyzwania. Ostatecznie głos idzie na Handgun.
OldSnake - 2011-01-03, 18:14

Głos oddany na katanę, a dodatkowo dobre wrażenie zrobił na mnie Handgun i nożyk. Pistolet faktycznie jest ważną bronią w SH3 za sprawą małej ilości amunicji i siły przeciwników. W SH2 w bardzo krótkim czasie można było uzbierać ze 100 naboi gdzie w SH3 jest to niemożliwe używając pistoletu od czasu do czasu. Katanę uważam za najlepszą broń białą, ponieważ jest szybka, mocna i w ogóle Heather dobrze wygląda przy wykonywaniu swoich ruchów z udziałem katany.
Amy Blue Rose - 2014-02-15, 12:56

Z broni lubię nóż,pistolet oraz gaz-rurkę póki co i co nieco o Sexy Beam otóż uważam,że jak na tak mroczną grę to ta broń jest zbyt przesłodzona oraz infantylna a co za tym idzie zbytnio kojarzy się z Sailor Moonem.

PS. Aż mi się nasuwa tekst "Ukarzę cię w imieniu Księżyca" :D Jednak Japończycy mają nierówno pod czachą haha


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group