Forum Silent Hill Page

Cafe 5to2 - Najlepsze cytaty z Silent Hill

Gicha7 - 2011-10-15, 11:54
Temat postu: Najlepsze cytaty z Silent Hill
Żelazko: Tak się składa, że taki dział istnieje. Poprawiłem trochę nazwę tematu.

Jak widzę nie ma jeszcze takiego tematu (szkoda, że nie można go umieścić od razu dla
wszystkich części gry, tylko do poszczególnych działów), także każdy może dać jakieś ulubione cytaty z gry, a tych przecież trochę było.

Ja mam na start jakieś od Jamesa.
"Don't worry, I'm not crazy... at least, I don't think so."
"This town is full of monsters! How can you just sit there and eat pizza?!"
That's why I did it, honey. I just couldn't watch you suffer. No! That's not true... You also said that you didn't want to die. The truth is... I hated you. I wanted you out of the way. I wanted my life back..."
itd.
Szczerze mówiąc grałem ostatnio 100 lat temu w Silent Hilla, i wielu z tych, które bym tu napisał nie pamiętam. Może coś mi przypomnicie :)

lolek00 - 2011-10-15, 16:49

Mi się rzuciło w uszy coś w deseń:

- Tu jest gorąco jak w piekle.
- Też to widzisz? Dla mnie tutaj zawsze tak jest.

xD (SH2) moje zakończenie:

- żebyś się nie zesrała.

OldSnake - 2011-10-15, 17:31

Można by podać różne zabawne czy śmieszne cytaty/powiedzenia, ale takiego genialnego jak ten można ze świecą szukać...
"EDDY, HEVE YOU GONE NUTS?"
Jest on tak autentyczny, zaskakujący i trafiony do danej sytuacji, że jak pierwszy raz to zobaczyłem i usłyszałem to przez chwile autentycznie miałem szerzej otwarte oczy :shock:

cała scenka

Mi - 2011-10-16, 03:40

"Well, the guest of honor has arrived. Let's get this party started. Heather, go ahead and kill this crazy bitch."
Vincent, Silent Hill 3

:heart:

vilku666 - 2011-10-16, 14:16

Hej! Znacie Harrego Masona, każdy go zna, on zawsze fajne powiedzonka ma Ta Da!
"Have you seen a little girl?" :puppyeyes:

lolek00 - 2011-10-17, 16:06

Jak ja z kimś gram w SH i pada "What the hell" to jest uśmiech na wszystkich twarzach.

Ta fraza stała się już easter eggiem xD

drinkofmylife - 2011-10-18, 13:42

fear of the blood tendets to create fear of the flesh zdanie które zobaczone w dzieciństwie nie mogło wyjść z głowy, po wielu latach gdy odpaliłem pierwszą część Wzgórza aż się paradoksalnie uśmiech pojawił gdy je zobaczyłem
Alice - 2013-03-24, 20:32

"Monsters? They look like monsters to you? Don't worry. It's just a joke! Vincent Smith
Ulubiona kwestia z Trójki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group