Forum Silent Hill Page

Silent Hill 4: The Room - Powrót do gry - małe zacięcie.

Zygo89 - 2011-10-10, 17:16
Temat postu: Powrót do gry - małe zacięcie.
Witam.
Jak w temacie, po kilku latach postanowiłem wrócić do Silent Hill'a 4. Zapewne jest to spowodowane powrotem zajawki na wszystko co związane z Silent Hill po niezapomnianym koncercie Akiry Yamaoki w Łodzi, ale do rzeczy:
Na zapisie mam opis "Return from Water Prison-2nd time", oczywiście budzę się w domu i mało pamiętam z rzeczy, które mam do zrobienia. Oglądałem filmiki na YT, ale jakoś dalej nie mogę się odnaleźć. Z rzeczy charakterystycznych - nad skrzynką z itemami są jakieś małe głowy, które chyba zjadają mi życie. Podobna sprawa z jakimiś "roślinami" nad dziurą, przez którą mogliśmy podglądać pokój Eileen, takie same nad biurkiem w moim pokoju.
Jakieś małe porady?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

OldSnake - 2011-10-10, 18:01

Opcja A: zapal świece przy dziwnych zjawiskach i zalicz dziurę.

Opcja B: olać to i też wskoczyć w dziurę.

Zygo89 - 2011-10-11, 15:25

Czy w "drugiej" części gry, kiedy powtarzam wszystkie lokacje raz jeszcze, mogę się uzdrawiać w domu? Np. kiedy wypędzę wszystkie te zjawy z domu.
vilku666 - 2011-10-11, 16:45

Jak pewnie zdążyłeś zauważyć, pobudka Henryka w swoim pokoju nie przynosi już mu ukojenia, nawet po wypędzeniu "złych mocy" z niego.
I co gorsza zamiast pokoik leczyć jak to było do połowy gry, pokój staje się jego wrogiem i gdy Henry stanie w nieodpowiednim miejscu, to pokój zabiera mu zdrowie.
Jeśli Henryka boli głowa, to wiedz że Coś Się Dzieje :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group