Forum Silent Hill Page

Silent Hill 2 - [SPOILER] Nurtująca kwestia (szpital)

lolek00 - 2011-09-12, 00:34
Temat postu: [SPOILER] Nurtująca kwestia (szpital)
W alternatywnym szpitalu - wjeżdżamy na piętro i czeszemy pokoje po kolei i wtedy natrafiamy na ten z Laurą.

Ona prowadzi nas do tego z listem (rzekomym) i tam jest coś w rodzaju bossa a potem już nie mamy możliwości wrócenia na ten korytarz.

No właśnie - ale za tym pokojem z Laurą są jeszcze dwa po prawej stronie i jeden po lewej - efekt jest taki że nie odkryłem tych pokoi.

I teraz pytanie: gdybym wiedział w którym jest Laura - i najpierw sprawdził wszystkie inne - znalazł bym tam coś ciekawego? Bo te 3 pokoje mi zostały i nie wiem.

Mam nadzieję że ktoś skmini bo nie dam screena bo nie mam ^^"

Devinitum - 2011-09-12, 02:30

O ile dobrze pamiętam, to cała reszta była zamknięta. :razz:
lolek00 - 2011-09-12, 15:24

Dzięki, czyli nic mnie tam nie ominęło.

Z pominiętych wejść zostaje jeszcze tylko jedna drabina z "Labyrinth hall" z której nie skorzystałem - jakoś na krótko przed mini bossem - ale i tak bym nie umiał napisać gdzie to było.

OldSnake - 2011-09-18, 15:55

Nic ciekawego tam nie było ale nie wszystkie były zamknięte, w jednym(nr 3 chyba) była amunicja i jakaś apteczka.
lolek00 - 2011-09-18, 19:21

Thx.

Bo jak gram to muszę zajrzeć do każdego zakamarka, drzwi etc, najlepiej obczajając wszystko za koleją... i tam "byłem niemal pewny" że jakiś sekret schowali xD

AngelsShark - 2012-12-23, 15:31

w tych pokojach był jeden otwarty ale tylko była butelka z życiem i naboje do hand gun


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group