Forum Silent Hill Page

Borley Haunted Mansion - Najbardziej przerażające gry TOP 50 Nominacje

SiedzacyWKiblu - 2011-06-10, 07:44
Temat postu: Najbardziej przerażające gry TOP 50 Nominacje
W okresie w którym przygotowywałem się do pracy inżynierskiej i myślałem ,że będę miał od cholery wolnego czasu wpadłem na pomysł.
Pomysł polegał na tym by przygotować ostateczną i nie powtarzalną listę przerażających gier bez żadnych kwiatków.
Na początku miało to być to top 20 ,ale zmieniłem na top 30. Teraz gdy jest to top 50 to w sumie każda nawet nie straszna gra może znaleźć się na liście.
Może małymi kroczkami to kiedyś skończę na razie wole się dokształcać z programowania.

Na liście nominowany na razie znajdują się:

1. Siren Blood Curse

2. Forbidden Siren 2

3. Forbidden Siren

4.Penumbra Black Plague

5.Amnesia The Dark Descent

6.Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth

7.Clock Tower

8.Dark Seed

9.Phantasmagoria

10.Blair Witch Project Rustin Parr

11.Dead Space 2

12.Fatal Frame 3

13.Fatal Frame 2

14. Haunting Ground Demento

Każdy klip zawiera mniej więcej esencje strachu z danej gry. Chciałbym by głosujący mógł zobaczyć co strasznego jest też w grach w których nie grał.

Proszę o sugestie co do listy. Jeśli ktoś chce rozsyłać mój projekt to proszę bardzo. :grin:
Na pewno udzielacie się na innych forach o strasznych grach. :grin2:

Ostatnio przesiadłem się z Ulead Video Studio na Sony Vegas 10. Naprawdę teraz UVS takie jest do kitu pod każdym względem ,że nawet nie wiem jak w ogóle mogłem montować te filmiki w nim.

Jakoś przyszłych filmików naprawdę teraz będzie w HD dla YT.

Może kiedyś założę własną domenę z taką ankietą kto wie.

Wendigo - 2011-06-10, 08:26

Na pewno na tej liście powinna znaleźć się czwarta odsłona Alone in the Dark. AitD5 jest bardzo słabe, więc tym bym się nie interesował nawet.
Plazior - 2011-06-10, 20:06

Ja nie wyobrażam sobie takiej listy bez jednego z najstraszniejszych (jeśli nie najstraszniejszy) hoororów jeśli chodzi o gry wideło, a mianowicie Afraid of Monsters: Director's Cut. Jest to w teorii mod do Half-Life'a ale długość gry, różne ścieżki i zakończenia, świetny design, całkiem nowa gra jakoś nie pasują mi do stwierdzenia "modyfikacja"
SiedzacyWKiblu - 2011-06-29, 17:41

Dziękuje za sugestie.

Oto nowe gry dodane do listy nominacji.

15- Fatal Frame 4
16- F.E.A.R 2
17- Silent Hill 3

Kwiatek1993 - 2011-06-29, 19:47

Co do twojej listy top przerażających gier. Ok wszystko słitaśnie i w porzo, lecz mam jedno ale, Nr 11. Poprawnie się piszę Dead Space a nie Death Space. ("Martwa przestrzeń" a nie "Śmierć przestrzeń")
Plazior - 2011-06-30, 01:29

>On wciąż nie dodał Afraid Of Monsters

Smutna_żaba.gif

SiedzacyWKiblu - 2011-06-30, 15:32

Kwiatek1993 napisał/a:
Poprawnie się piszę Dead Space a nie Death Space. ("Martwa przestrzeń" a nie "Śmierć przestrzeń")

Poprawione .Jak widać moje pisanie ze słuchu w języku polskim jest tak dobre jak w języku angielskim.
Plazior napisał/a:
Afraid of Monsters: Director's Cut.

Mam jakieś materiały wideo ,ale ciekawie to nie wygląda ,ale jak chcesz.

Widziałem intro Shadows Of The Damned jak tylko będą jakieś poradniki HD robię filmik o tej grze.

Homik - 2011-07-01, 06:53

Hmm... zamiast Fatal Frame 4, prędzej dałbym coś z pierwszych trzech części. Czwórka nie wyszła u nas w Ojropie, także raczej niewielu grało w tą część. Taka moja sugestia.
SiedzacyWKiblu - 2011-07-14, 12:33

18- Half Life Mod : Afraid Of Monsters
19- Silent hill

Powoli kończą mi się pomysły na gry więc mody też mogą wchodzić.

Co do Fatal Frame 4 gra jest już na liście.
Akurat ja bym zadał pytanie kto w ogóle grał w "Siren 2". Ta gra to artefakt w Europie.
Nie zmienia to faktu ,że jest ona straszna.

Wendigo - 2011-07-14, 13:18

Śmiało bierz się za Alone in the Dark 4, skoro nie masz co wrzucać. Gra jest naprawdę dobrym horrorem. :]
LaMuertePL - 2011-07-14, 14:47

Zgadzam się z Wendy'm. Ja od siebie dodałbym jeszcze Condemned: Criminal Origins. Przez większość gry było to napięcie i czuło się grozę w powietrzu.
OldSnake - 2011-08-04, 10:20

Nie wiem dokładnie o co tu chodzi, ale według mnie wszystkie Silent Hill'e chyba się łapią na miejsce w 50-ce(no może poza SH Shattered Memories).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group