Forum Silent Hill Page

Pomoc - Uszkodzony folder

matias515 - 2011-05-14, 21:04
Temat postu: Uszkodzony folder
Witam wszystkich,
Mam wielki problem. Podczas zapisywania gry komputer mi się zawiesił. Po restarcie i ponownym uruchomieniu gry, gdy chciałem wczytać save`a wyskoczył mi napis: uszkodzony folder :eek: .
Od teraz nie mogę wczytać żadnego sava :cry: :cry: :cry: :cry:
Najgorsze jest to że była to już końcówka gry (doszedłem do momentu w którym James obejrzał kasete).
Plissssss pomóżcie. :ehh:

Zaratul - 2011-05-14, 21:18

Nic za bardzo nie zrobisz z tym save`em,jest uszkodzony.Jedyne co możesz zrobić to zacząć grę od początku albo poprosić kogoś o save`a.
matias515 - 2011-05-14, 21:31

Nawet nie żartuj :x W gre grałem dosyć długo i nie wyobrażam sobie przechodzić jej jeszcze raz od początku :x

Mam nadzieję że znajdzie się jakiś dobroczyńca s save`ami :puppyeyes:

Żelazko - 2011-05-14, 21:33

Też kiedyś miałem taki problem jak przenosiłem stare save-y z zapisanymi dokonaniami - przeszedłem już parę razy grę. Nie wiem co dokładnie zrobiłem, ale wiem że da się to jakoś naprawić. Co dokładnie piszę jak próbujesz wczytać zapis gry?
matias515 - 2011-05-14, 21:39

W menu klikam load, a tam zamiast save`ów jest napis "Uszkodzony folder".
Żelazko - 2011-05-14, 21:47

W takich sytuacjach można się pobawić i pokombinować, czasem coś z tego wyjdzie.
Ja bym zrobił:

-Sprawdzić czy ścieżka do folderu z zapisami jest poprawna o ile się nie mylę, to wygląda tak:

Kod:
.../save/Folder 01/


Tutaj mam jakieś stare, nie mam pojęcia co się na ich znajduję jednak. ;)

http://www.wanderer.boo.p...ploads/save.rar

P.S.
Ewentualnie możemy postąpić klasycznie i odinstalować i z powrotem zainstalować grę. ;P

matias515 - 2011-05-14, 22:09

Najbliższy save to labirynty. Zawsze to coś. Dzięki :->

Będe próbował robić reinstall.




Nic nie pomogło.

Trudno. Będę miał kiedyś czas to spróbuje przejść jeszcze rac gre. :?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group