Forum Silent Hill Page

Pomoc - [R] Wodne więzienie problem ze światłem....bug?

tymonon - 2011-02-09, 11:20
Temat postu: [R] Wodne więzienie problem ze światłem....bug?
Witam wszystkich na tym forum
Grając w Silent Hill mam problem w lokacji wodne więzienie
Oczywiście nie moge oświetlić kuchni:D
Ale problem jest takiej natury,że przekręciłem właz odpowiedzialny za przepływ wody na szczycie więzienia,i turbina na dole i wielkie koło działały,z tym że po wypuszczeniu więznia światło które generowała turbina przestało działać,a na górze dalej przelewa się woda,prawidłowo ale koło na dole już nie działa wraz z generatorem...nie moge przekręcić ponownie włazu na szczycie ,bo woda się leje,ale z jakiegoś powodu z tego tytułu już światła nie ma.Wczesniej też w lokacji której był więzień woda lała się przez rury ale teraz już nie.
Czy ktoś z was wie,jaki jest problem?Wiem jak przekręcić pokoje z łóżkami,ale w nich nie ma światła a na najwyższy piętrze widać w tych celach z łóżkami lampy ale nie świecą,jak już mówiłem,leje się woda,bo odkręciłem właz(z restą,nie dasięgo ponownie zadziałaćeh..)
Może to Bug?
POzdrawiamwszystkich:D

Alex - 2011-02-09, 11:43

To nie bug, a jedna z najtrudniejszych zagadek w tej grze ;)

Masz, niech Ci speedrun lekkim będzie: http://www.youtube.com/wa...feature=related

tymonon - 2011-02-09, 14:56

Niestety filmik nie przynosi mi odpowiedzi na pytanie.
Alex,tak jak pisałem na szczycie odkręciłem koło od zbiornika wodnego ale woda nie porusza kołem w piwnicy,co nie daje energii turbinie,przez co nie działa generator i przez co nie ma światła .Wcześniej woda się lała na podłogę zarówno przy więzniu jak i przez koło w piwnicy.
Wiem ze to najtrudniejsza zagadka w grze,ale udało mi się ją rozgryźć z tym że nie moge jej wykonać bo nie ma światła chociaż być powinno.
Co mam zrobić aby to światło znowu działało?Nie da się ponownie przekręcić koła na szczycie

Alex - 2011-02-09, 19:03

A będąc w środkowym piętrze (z którego poruszasz piętrami więzienia) sprawdziłeś, czy aby na pewno świateł nie ma w pokojach 2 i 3 piętra?
Devinitum - 2011-02-09, 20:01

A co ma poruszać tym kołem? Wiatr? :> Woda spada z góry i napędza koło, jeśli jej nie ma - nie ma prądu. Aby woda spadała na koło należy odpowiednio ustawić więzienie za pomocą zaworów znajdujących się w jego środkowej części. Te zawory mają jak widać wpływ na cały budynek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group