Forum Silent Hill Page

Our Special Place - Wesołych świąt!

Zaratul - 2010-12-24, 16:57
Temat postu: Wesołych świąt!
Chciałbym życzyć wszystkim userom SHP wesołych świąt,miło się z wami spędziło te wszystkie lata. :)
Wendigo - 2010-12-24, 17:24

Też się dopiszę, wesołego karpia i w ogóle Meri Kurisomasu ;3.
Homik - 2010-12-24, 17:29

Również się dopisze, chociaż rzadko składam w ten sposób życzenia. Wszystkiego najlepszego i pełnego wora prezentów.
OldSnake - 2010-12-24, 19:32

Wesołych Świąt i na drugim miejscu porządnego wypoczynku...bo mnie ten rok zmęczył jak żaden inny w moim życiu.
Say - 2010-12-24, 21:48

Życzę wszystkim wesołych świąt i mniej spamerskich tematów w przyszłości.
StuntmanMikeL - 2010-12-31, 11:16

Hmm. A czemu ten temat umknął mojej uwadze? No cóż, dziś sylwester, więc jeszcze nie za późno na życzenia - wszystkim zajebistej zabawy, całego arsenału fajerwerków, żebyście nie obrzygali czegoś i nazajutrz nie mieli kaca. Rock on!
LaMuertePL - 2010-12-31, 11:52

Odnośnie rzygania to mam poradę: rzygajcie przez płot, nie ubrudzicie sobie butów. :razz:
I ode mnie też wszystkiego dobrego w nowym roku.

Kwiatek1993 - 2010-12-31, 12:27

Doświadczony ... :roll:

Jeszcze 11 h i 34 minuty do nowego roku, ale co tam : Szczęśliwego Nowego
Niech będzie lepszy niż ten, w którym zdarzyło się mnóstwo dziwnych pokręconych rzeczy, trochę ludzkich tragedii ( powodzie ) osobistych tragedii ( eee ? - Gdzie jest Krzyż? =D ) i niech nie będzie taki jak straszą, że w tym nadchodzącym 2011 roku ma być podobno zapaść finansowa i inflacja na skalę światową ( ogólnie chaos, zamieszki, głód, zarazy ahh ci Czarnowidze)

Noo w skrócie życzę wam żeby ten rok był o niebo lepszy dla każdego z was osobiście jak i na skalę kraju i świata


EDIT : 33 min xD

StuntmanMikeL - 2010-12-31, 13:22

To tak przy okazji w sumie - jakieś postanowienia noworoczne macie? xD
Homik - 2010-12-31, 14:14

Taaa, skończyć z moim lekkim lenistwem - odkładaniem "rzeczy do zrobienia" na potem, czyli co mogę zrobić dzisiaj zrobię dzień przed ostatecznym terminem. Nie powiem, jeszcze nigdy takie podejście mnie nie zawiodło, działa w pewien sposób mobilizująco, ale później okazuje się, że jest masa problemów do rozwiązania. Ehhh, może w tym roku... :lol:
Kwiatek1993 - 2010-12-31, 16:07

Otworzyć się na ludzi i być bardziej ekstrawertyczny niż przez moje dotychczasowe życie. Ale nie do końca ... tego nigdy nie zmienię ...


A z odkładaniem rzeczy ? :roll:
Muszę się z tego poprawić już dziś
Po powrocie do szkoły mam do poprawy 2 spr z matematyki, a dopiero dziś zaczynam się uczyć ... :/
leń do potęgi entej ..

Poprawiajcie się poprawiajcie bo według SETI ( grupa szukająca pozaziemskiego życia )
w stronę Ziemi leci giantyczne niebieskie Dildo z "Szarakami" na pokładzie, które ma dolecieć w 2012 i będziemy mieli "Dzień Niepodległości" w takim 3D którego do końca życia nie zapomnicie xD

Plazior - 2010-12-31, 16:12

Ja w tym roku nie stawiam sobie żadnych tam zadań i tym podobnych. I tak bym niczego nie zrobił.
LaMuertePL - 2010-12-31, 17:54

Ha! To tak jak ja! Piwko Plazior :razz:
Nigdy nie miałem żadnych postanowień na nowy rok(może w ciągu roku jakieś były, a to co realizuje teraz jest planem z tego roku więc chyba nie będzie postanowieniem noworocznym. Trochę zagmatwane, ale dobra. :grin:

Zaratul - 2010-12-31, 18:17

StuntmanMikeL napisał/a:
To tak przy okazji w sumie - jakieś postanowienia noworoczne macie? xD


Żadnych.Bo i tak ich nie spełnię. :D

Kwiatek1993 - 2010-12-31, 18:38

Też na zbytni sukces nie liczę, ale cóż można się przynajmniej oszukiwać :P
Wendigo - 2010-12-31, 18:41

A ja zamierzam schudnąć! Co najmniej ze 4 kilo trzeba zgubić :) .
Kwiatek1993 - 2010-12-31, 18:45

Wendigo napisał/a:
A ja zamierzam schudnąć! Co najmniej ze 4 kilo trzeba zgubić :) .


To mogę chętnie te parę kilogramów wziąć od Ciebie, bo ja z kolei chcę przytyć :D
Jestem za chudy. Na 1,76 ważę niecałe 55kg ...


a jak tam u Was? walą już powoli petardy ? bo u mnie już ludzie nie mogą wytrzymać i co chwilę słychać strzały.. :roll:

StuntmanMikeL - 2010-12-31, 19:02

U mnie już napieprzają. Matoły.

Z postanowień noworocznych, cóż, po pierwsze to chyba jakąś robotę konkretną wyłapać. Poza tym to sprawić sobie w końcu te buty kowbojki i skórzaną kurtałę z byczymi klamrami, na które obiecuję sobie od jakiegoś czasu, że odłożę kasę. Buty kowbojskie rządzą. Obcasy ładnie układają się na tyłkach, jeno trza uważać, co by z czuba w rowa komuś nie pojechać, bo będą po tym śmierdzieć.

Alex - 2010-12-31, 21:35

Również wziąłbym od ciebie te 4 kilo Wendigo, bo chcę trochę przytyć. I przy okazji trochę sobie rzeźbę wyrobić. Nigdy nie miałem okazji i chęci do spełnienia tego celu, ale może powiedzenie, że jest to moje postanowienie noworoczne, coś zmienię.

A u mnie jeszcze nie strzelają. Bynajmniej nie co chwilę - tak sporadycznie, co godzinę. Jest na razie spokojnie.

Wszystkim wam życzę spokojnego i lepszego roku 2011, by nie był tak beznadziejny jak ten jeszcze obecny. Spełnienia i w ogóle ułożenia sobie życia tak, jak sobie tego chcecie. Niech wszystko się układa po waszej myśli. Peace.

Zaratul - 2011-01-01, 00:11

Szczęśliwego nowego roku wszystkim. :)
Ghaand - 2011-01-01, 00:52

Żeby ten rok był jeszcze lepszy niż poprzedni, żeby wszystko się ułożyło, żeby po prostu było dobrze.
Zaratul - 2012-12-24, 22:16

Wesołych świąt wszystkim.Miło z wami spędzić kolejny rok mimo iż już mniej ludzie piszą na forum to i tak jest fajnie. :)
nensha - 2012-12-24, 23:54

No właśnie, hej! Strasznie się zdziwiłam, wchodząc dziś na forum a tu życzeń niet ;)
Ja tu jeszcze świeże mięsko, ale życzę wszystkim cieplutkich i wesołych świąt! I oby nadchodzący nowy rok był po prostu lepszy niż poprzedni :grin:

Bersek - 2012-12-25, 00:48

Spełnienia wszystkich marzeń moi drodzy. Kupy pieniędzy, mało stresu, dużo miłości w życiu. Obżarstwa przez ten świąteczny czas i słodkiego lenistwa. Wesołych świąt ;D
Żelazko - 2012-12-25, 01:12

Najlepszego życzę wszystkim. Najważniejsze zdrowie, oby wam go nie zabrakło. Dużo ciepła i spokojnego życia bez zawieruch. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group