Forum Silent Hill Page

Rosewater Park - Silent Hill HD Collection PS3

bzdursky - 2011-08-28, 08:40

Gra pojawi się również na X360 (chociaż nadal się zastanawiam, czy ją kupić, to i tak dobra wiadomość):
http://kotaku.com/5831701...he-xbox-360-too

MichcioPL - 2011-08-28, 19:31

W sumie ta oficjalna (?) okładka, którą pokazała Miho, nie jest taka najgorsza, nawet mi się podoba. Nie jest mroczna ale jak dla mnie ma coś w sobie :)
Suavek - 2011-08-29, 13:58

No w sumie, jak na razie ta okładka to najlepsza rzecz z całego pakietu.

Inna sprawa, że i tak nie warto tego kupować. SH2 i SH3 w wyższej rozdzielczości z dodanymi na siłę wyskakującymi achievementami (immersion breaker anyone?) oraz zmienionym voice-actingiem. Dziękuję, zostanę przy swoich wersjach PS2.

MichcioPL - 2011-08-29, 15:14

Suavek napisał/a:
Dziękuję, zostanę przy swoich wersjach PS2.


Popieram. Nawet gdybym miał PS3, nie skusiłbym się. Za cenę tej HD Collection pewnie można kupić SH 2, SH 3 i jeszcze dodatkowo SH 4 na PS2 jak się dobrze poszuka.

newR4Zi3L - 2011-09-01, 15:59

http://www.youtube.com/watch?v=w2JjAffvasA - moja reakcja.

http://www.youtube.com/watch?v=7GKtsHcJOMI - porównanie wg Roostera i Fungo.

Mi - 2011-09-04, 09:13

Puty na gg napisał/a:
klik

Aktorka grająca Mary/Marię (w oryginalnej wersji) wypowiada się o tym zamieszaniu z głosami w SH. Muszę przyznać, że ten wywiad stawia KONAMI w niekorzystnym świetle x/.

Wendigo - 2011-09-04, 10:24

Miho napisał/a:
Puty na gg napisał/a:
klik

Aktorka grająca Mary/Marię (w oryginalnej wersji) wypowiada się o tym zamieszaniu z głosami w SH. Muszę przyznać, że ten wywiad stawia KONAMI w niekorzystnym świetle x/.

Ciekaw jestem czy reszta voice actorów odezwie się w tej sprawie, bo ich sytuacja wygląda podobnie.

wolfiepl - 2011-09-19, 22:19

Dramatu z Silent Hill HD Collection ciąg dalszy, zapraszam do lekturki: http://nienagrani.pl/2011...tu-ciag-dalszy/
Plazior - 2011-09-20, 03:15

Jeśli nie podoba wam się nowy Voice Acting, albo macie go za herezję to http://www.facebook.com/p...253525734680141 Like'ujcie petycję.
Pink - 2011-09-20, 11:09

Na początku pomysł być świetny..

Później efekt popsuła informacja ogłaszająca, że "kolekcja hd" obejmie tylko drugą i trzecią część.

Następnie doszedł kolejny koszmar dotyczący zmiany głosów postaci.

Pewnie dojdzie do tego cena.

Czasem zastanawiam się, czemu w ostatnim czasie prawie wszystko związane z Silent Hill musi być klapą.

Suavek - 2011-09-20, 13:27

Pink napisał/a:
Pewnie dojdzie do tego cena.
150zł w Polsce. 20 funtów w UK.
Pink napisał/a:
Czasem zastanawiam się, czemu w ostatnim czasie prawie wszystko związane z Silent Hill musi być klapą.
>Silent Hill: Shattered Memories
Wait, what?

Pink - 2011-09-20, 13:36

Premiery SM nie wliczam, bo jak to się ma do premier na konsolach next gen czy Pc. Nie twierdzę, że jest mniej ważna, ale to poboczny projekt, odbiegający od głównych wydarzeń związanych z marką Silent hill.
fisher - 2011-10-02, 09:38

Wygląda na to że powoli się dogadują.

Muszą tylko znaleźć pozostałych aktorów i prawdopodobnie dostaniemy stary dubbing, co nie znaczy że nie będzie nowego - oba będą w grze do wyboru, ktoś nawet zarzucił fajny pomysł żeby samemu wybierać głos do danej postaci, np. Guya do Jamesa i nową aktorke do Angeli itp.

OldSnake - 2011-10-02, 16:11

Jak tak będzie to w sumie wyjdzie na to, że Konami niepotrzebnie wydało kasę na nowy skład aktorski...
Cyceron - 2011-11-03, 19:11

Data premiery wersji HD oficjalnie potwierdzona.
- http://www.cdaction.pl/ne...er-z-serii.html

Rooster - 2011-11-23, 01:03

Original Voice Acting Confirmed for Silent Hill 2 in HD Collection!
Dla tych co potrafią uruchamiać aplikacje na androidzie od 2 wieku zycia ale nie potrafią jeździć na rowerze i nie znają angielskiego: oryginalne głosy BĘDĄ w Silent Hill 2 HD. Oryginalne głosy w Silent Hill 3 HD bez zmian... tzn. tak jak już wiadomo z wcześniejszych wiadomości.

Czader - 2011-12-25, 20:10

Hehe widząc po screenach to nie za bardzo autorzy ''odświeżyli'' tą grafikę według mnie. Ja również posiadając konsole nie skusiłbym się za tą cenę na tak zwanego odgrzewanego kotleta. Stara wersja pc/ps2 mi spokojnie wystarczy :-] Grafika się dla mnie nie liczy także to info nie wywarło na mnie jakichkolwiek emocji.
Wendigo - 2011-12-31, 22:12

Czader napisał/a:
Hehe widząc po screenach to nie za bardzo autorzy ''odświeżyli'' tą grafikę według mnie.
Bo nie odświeżyli, to po prostu to samo w wyższej rozdzielczości.
MichcioPL - 2012-01-05, 21:59

Dla kogoś kto ma PS2, SH 2 i SH 3, ten zestaw rzeczywiście się nie opłaca.
No ale warto go będzie sprawdzić, ostatecznie, kto powiedział, że gry trzeba kupować tuż po premierze :) (Oczywiście mam na mysłi tych, którzy PS2 i SH2,3 nie mają)

lolek00 - 2012-01-06, 04:25

Mogli by zapodać jakieś dodatkowe stroje do 3ki albo inny addon na poziomie tak żeby nie odstawało jak miernie doklejona przedłużka.

Jak się bawić to się bawić.

Pewnie jajca wielkanocne jakieś będą - podkusi ich i zmienią coś : D Niema bata, jak się rozgrzebuje grę to musi coś być. Działanie latarek też pewnie poprawią bo tam jakieś bugi niektórzy znajdywali.

Ja i tak nie mam PS3 to mi to tam pf. Ale ogółem nie wierzę że zmienią grzecznie rozdzielczość i tyle.

Adrian - 2012-01-06, 13:00

Oj marzenie ściętej głowy ;) Konami nawet nie śniło, aby "rozgrzebywać" silenty, ponieważ podstawa to dodanie HD. Aha, problemów z latarką w wersjach na PS2/Xboxa nie zaobserwowałem ;)

Ogólnie to już norma w takich klasykach HD. Dla przykładu taka mało znana firma jak Capcom, w Resident Evil Code Veronica HD nie usunęła nawet "animacji drzwi", które w zamierzchłych czasach ukrywały loading :D

OldSnake - 2012-03-04, 10:06

Tak koniec koncow to kiedy dokladnie jest data premiery tego SH HD?
Wszedzie co chwile widze rozbierzne terminy.

(P.S. Kiedy tez jest dokladnie premiera SH D, bo zanim w to zagram chcialbym pokolei ukonczyc wszystkie Silenty, tyle ze 2 i 3 chetnie juz w HD...)

Mi - 2012-03-05, 14:46

Wg tego artykułu
Cytat:
Downpour will now be released on March 13th, followed by the Silent Hill HD Collection on March 20th (...)

ale nie dam sobie ręki obciąć, ile w tym prawdy, bo mało orientuję się w nowościach.

OldSnake - 2012-03-06, 19:44

To kiepsko ze Downpour bedzie wczesniej... a wiadomo juz czy bedzie scenariusz z Maria w SH 2?
Wendigo - 2012-03-06, 19:57

OldSnake napisał/a:
To kiepsko ze Downpour bedzie wczesniej... a wiadomo juz czy bedzie scenariusz z Maria w SH 2?

Wydaje mi się, że tak, inaczej Konami zostałoby zjedzone przez fanów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group