Forum Silent Hill Page

Pomoc - Znikające health drinki

AlaV - 2010-07-23, 18:11
Temat postu: Znikające health drinki
Gram właśnie w SH: Origins i mam problem z health drinkami. Jestem w szpitalu i wzięłam wszystkie, jakie znalazłam. Nie sprawdzałam, gdzie są, bo nie były mi potrzebne. Zaatakował mnie straight-jacket, który trochę życia mi odjął, chcę się uleczyć, a... health drinków nigdzie nie ma. Przeszukałam wszystko, co było do przeszukania i ich nie znalazłam. Od Miho słyszałam, że powinny być w inwentarzu, tak jak zawsze. Ktoś miał taki problem i wie, jak sobie z nim poradzić?
Plazior - 2010-07-23, 18:41

A na czym grasz droga Alu?
AlaV - 2010-07-23, 21:09

Ano gram na emulatorze pcsx2, ale chyba to nie jest jego sprawka, bo nie mam problemów z innymi przedmiotami, zresztą nie słyszałam komentarzy, aby ci co przechodzili tę część SH na tym emulatorze mieli z tym jakieś problemy.
Plazior - 2010-07-24, 00:16

No mi się wydaję iż to raczej jego sprawka bo grę skończyłem niezliczoną ilość razy i jeszcze nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło. Na konsoli oczywiście. Pcsx2 już nie takie rzeczy mi odwalał.
InFeRnO - 2010-08-07, 21:32

AlaV napisał/a:
Ano gram na emulatorze pcsx2, ale chyba to nie jest jego sprawka, bo nie mam problemów z innymi przedmiotami, zresztą nie słyszałam komentarzy, aby ci co przechodzili tę część SH na tym emulatorze mieli z tym jakieś problemy.

Skończyłem Origins dwa razy na PCSX2 i nie miałem żadnych problemów. Od początku do końca gra śmigała jak na konsoli.
Z jakiej wersji emulatora i wtyczek korzystasz?

AlaV - 2010-08-08, 20:25

Ano korzystam z tego, co zapodałeś w temacie o emulacji :grin:
InFeRnO - 2010-08-08, 22:42

AlaV napisał/a:
Ano korzystam z tego, co zapodałeś w temacie o emulacji :grin:

Hmm przeszedłem SH:O właśnie na tym configu i nie miałem problemów. Wyszły już nowsze wersje PCSX2, więc możesz spróbować tego:

- PCSX2 0.9.7 svn 3200
- Gsdx svn 2693 (sse 4.1, dx9/10 SOFTWARE MODE) // oficjalny plugin z marca 2010
- SPU2-X 1.4.0 ver. 3567

Nowe wersje emulatora wychodzą praktycznie codziennie (i to po kilka(naście) różnych, więc warto czasem wybrac jakiś i po prostu potestować :) Czasem coś spartaczą, także dobrze tez mieć swój sprawdzony PCSX2 :) Jeśli chcesz, mogę Ci przesłać swoją memorkę, ale nie wiem czy to cos da.
Btw. fajnie że komuś przydał się poradnik ;]

EDIT:
Spakowałem Ci wszystko (plugi wrzuć do folderu "plugins", reszte do głównego katalogu emulatora):
KLIK

kurosag1 - 2010-09-10, 15:23

inferno mozesz upnac emu z pluginami pod sh:o swiezak jestem jezeli chodzi o emulacje a jako fan sh niepotrafie se odpuscic stestowania tej gry =p przy okazji mam quada 4x 2.4 wiec wykorzystywane bedzie tylko jakies 5gh styka pod soft ?
R4Zi3L - 2010-09-10, 19:03

PCSX2 wykorzystuje tylko 2 rdzenie. www.emudreams.pl
InFeRnO - 2010-09-11, 00:57

Na pewno zbyt mało, soft raczej odpada niestety... ;s
Napisz jaki masz system operacyjny i kartę graficzną, to jutro wyślę Ci ten emulator (chodzi o dx9/10).
Jeśli masz słabszy sprzet, to po prostu wyłącz sobie shadery i post processing na samym gsdx'ie:
Główny katalog emulatora>>inis>>gsdx.ini (otwierasz w notatniku).
Na dole masz user hacks, zmień "0" na "1" i zapisz (CTRL+S). Co prawda gra nie będzie ładna (zapomnij o ciemności czy świetle latarki), ale będziesz mógł pograć w hw mode.
-=-=-=-=-=-=-
Wyłączone shadery i PP:



Poprawny wygląd:


kurosag1 - 2010-09-11, 13:42

@R4Zi3L wiem, przeciez sam napisalem ze okolo 5gh a nie calosc czyli 10


lypa :\ mam win 7 i radeon hd4850 proc core 2 quad 6600, i oczywiscie przy zakupie nieprzewidzialem ze wiekszosc technologi bedzie kozystac z 2 rdzeni ;|


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group