Forum Silent Hill Page

Our Special Place - Komentarze do plebiscytu

Wendigo - 2010-07-24, 13:43

To już będzie statystyka, a nie opinia.
tumi1 - 2010-07-24, 15:08

No załóżmy, że taki punkt robimy. I w tym momencie zaczynam stawiać np. Miho ( :D ) piwo za każdy Jej post. Ja wiem, tak naprawdę za sam fakt, że nas zaszczyca swoją obecnością powinna dostawać piwo, ale bez przesady... Wyobrażasz sobie jakby wyglądało coś takiego?

P.S - Ja już chyba skończę z tą wazeliną, bo jeszcze serio się wkurzy :P

Kwiatek1993 - 2010-07-24, 15:43

tumi1 napisał/a:
No załóżmy, że taki punkt robimy. I w tym momencie zaczynam stawiać np. Miho ( :D ) piwo za każdy Jej post. Ja wiem, tak naprawdę za sam fakt, że nas zaszczyca swoją obecnością powinna dostawać piwo, ale bez przesady... Wyobrażasz sobie jakby wyglądało coś takiego?

P.S - Ja już chyba skończę z tą wazeliną, bo jeszcze serio się wkurzy :P



Widzę, że dla Ciebie Miho też jest obiektem czci i kultu :D jeszcze Ghaanda tu brakuje :D

Albo można dać nowy podpunkt gdzie by było głosowanie na kogo byście chcieli widzieć nowego modera czy coś , wiem, że sypie tu pomysłami głupimi jak z rękawa ale po prostu mam pomysłów parę :D

tumi1 - 2010-07-24, 15:48

Jak to "też"? Jestem jedynym prawdziwym, reszta to podróbki :P A tak kończąc OT to proponuję już nie "wzbogacać" listy o takie pomysły, bo zacznie się mieszać. To, co proponujesz, to już raczej do ankiety by pasowało, a to ankieta nie jest ;)
SiedzacyWKiblu - 2010-07-24, 16:02

Kwiatek1993 napisał/a:
Albo można dać nowy podpunkt gdzie by było głosowanie na kogo byście chcieli widzieć nowego modera

Kiedyś coś takiego było
Dev vs Pik

Pik chyba wygrał.
Moim zdaniem kiepski pomysł.
A "wtedy" nie było tutaj tak sympatycznie.

Kwiatek1993 - 2010-07-24, 16:08

tumi1 napisał/a:
Jak to "też"? Jestem jedynym prawdziwym, reszta to podróbki :P A tak kończąc OT to proponuję już nie "wzbogacać" listy o takie pomysły, bo zacznie się mieszać. To, co proponujesz, to już raczej do ankiety by pasowało, a to ankieta nie jest ;)



A gdzie ty byłeś kiedy ja i Ghaand mówiliśmy że Miho jest boska ? :D no właśnie ty "podrzędny" czcicielu :D dobra, joke

Co do mojego pomysłu, wydaje mi się, że użytkownicy są na tyle dojrzali, że żadnych flame'ów by nie było i potem zawistnych tekstów i odgrażania się. Przecież można to w kulturalny i dojrzały sposób zrobić :)

Wendigo - 2010-07-24, 16:26

Jest chyba już wystarczająco dużo osób, które zajmują się forum. Jeśli będzie potrzeba nowego moda, to zarząd sam zdecyduje lub zrobi się osobną ankietę.
Anonymous - 2010-07-24, 17:15

A nowe ficzery można dodać w 2giej edycji, gdyż sama nazwa wskazuje, że będą kolejne. Teraz w trakcie lepiej już niczego nie zmieniać.
SiedzacyWKiblu - 2010-07-24, 17:55

Wiecie co z góry wiem ,że nie wygram żadnej kategorii.

Ale bynajmniej nie tutaj o to chodzi.
W końcu dlaczego wszystkim podoba się ten konkurs.

Akurat nawet przez chwile prowadziłem w jednej kategorii dlatego ukradkiem chciałem by to szybko się skończyło. :wow:

Ale fajnie wiedzieć.
...że są osoby które lubią czytać moje pierdoły.

To ja nagroda ,za to ,że się zmieniłem.

Myślę ,że głos _Musica mnie najbardziej poruszył. Nigdy nie przepuszczałem ,że ktoś może powiedzieć ,że jestem dojrzały.

Może się zmieniłem. Mimo iż może to tylko fikcja internetowa.
Ale nie ma to znaczenia...Tak.Definitywnie :nerd:
Ja to ja.

Puty napisał/a:
A nowe ficzery można dodać

Ja proponuje kategorie.
"Posty użytkownika którego nie rozumiesz"
Bym wygrał.
Tylko to tak ja z Plazim .Wygranie czegoś takiego to nie nagroda.

Wiec lepiej tak nie kombinować.
Cytat:
Słuchaj kiedyś Dev powiedział do mnie bardzo mądre słowa. "Przed każdym postem w czasie flajmu rozwalaj krzesło". I widzisz teraz nie którzy myślą ,że jestem spokojny

Tak swoją drogą Dev ma mocarne nerwy.
Raz go tak wkur... ,że potrzebował 20 minut by myśleć racjonalnie ,ale nic mi złego się nie stało ,ani nic złego do mnie nie napisał.

Wybaczcie ,ale jakoś dostałem gwałtownej retrospekcji mojej egzystencji na forum. :cry:

Skasowałem parę linijek bo pisze już głupoty..

StuntmanMikeL - 2010-07-24, 23:03

Cez napisał/a:
W końcu dlaczego wszystkim podoba się ten konkurs.

Bo to jest niczym zawody w mierzeniu długości penisa. xD

A tak serio, nie przejmuj się tak bardzo, w końcu to tylko zabawa...

No chyba że chcesz to brać super poważnie.

W takim wypadku niniejszy plebiscyt można by nazwać rankingiem na to, jak bardzo szarym i nieistotnym zlepkiem żałosnych nieszczęść jesteś, do tego stopnia że nawet na forum internetowym nikt Cię nie lubi i nigdy lubić nie będzie. Po przeczytaniu wyników i zrozumieniu, że jesteś na samym dnie listy, będziesz mógł już tylko zwinąć się w pozycję embrionalną i modlić się o to, aby wydarzyło się w końcu coś, co zakończy Twoją marną egzystencję. A jak umrzesz, to na Twój pogrzeb przyjdzie tylko Twoja najbliższa rodzina i góra dwóch znajomych, których miałeś szczęście kiedyś tam poznać, ale i tak szczególnie za sobą nie szaleliście i po tygodniu staniesz się już tylko kolejnym, bezimiennym kawałkiem marmuru leżącym pośród setek tysięcy innych taki jak Ty. Zapomnianym. Zaniedbanym. Samotnym.


Ofkoz, to tylko przypuszczalnie. xD
Jeśli jesteś przytomnym i rozsądnie myślącym człowiekiem, to olejesz te wyniki, a nawet chwilę się z nich pośmiejesz, chlapniesz browara z kumplami i zapomnisz o sprawie.

SiedzacyWKiblu - 2010-07-24, 23:21

StuntmanMikeL napisał/a:
Bo to jest niczym zawody w mierzeniu długości penisa

Akurat myślę ,że wszystkich cieszą pojedyncze głosy.
Jednym słowem to proces konkursu się liczy ,a nie rezultat.

Po za tym w prawdziwy świecie czegoś takiego nie ma.
StuntmanMikeL napisał/a:
Ofkoz, to tylko przypuszczalnie.

Lol Mike ja jednak mam życie.
Wiesz jak to jest .Wstajesz od monitora i zapominasz co tutaj się dzieje do cholery.
Akurat przychodzę tutaj by się odmóżdżyć. Nie mówiąc o tym ,że siedzę dłużej tutaj od ciebie. Więc nie wiesz jak to jest <clip>

Oglądasz jak wszyscy się zmieniają wraz z tobą.
Jak w upływie czasu zmieniają się awatary.

Ale tak to tylko forum. :lol:

Kwiatek1993 - 2010-07-25, 12:21

Ja się ucieszyłem jak mnie chociaż w jednym głosie StuntmanMikeL, uwzględnił jako jedyny na tym forum, nawet jeśli chodzi o kategorię - "osoba która offtopuje"

Dzięki Mike ;)

Apfers - 2010-07-27, 01:41

Jak to dobrze, że plebiscyt tak długo trwa. Przynajmniej zdążę was wszystkich choć trochę poznać i zagłosuję nie robiąc wyliczanek... chociaż prędzej w ogóle bym tego nie robiła. A tak to mam jakiś tam luz.
AlaV - 2010-11-04, 00:01

Uwaga, ogłaszamy otóż niniejszym wszem i wobec, że plebiscyt zostanie zamknięty 1 grudnia br. i wtedy też upływa termin głosowania wszystkich spóźnialskich, którzy by chcieli jednak zagłosować.
Plazior - 2010-12-31, 15:59

Cytat:
10. Najbardziej dziecinny - osobnik forum...

1. Plazior (27 pktów)
Cytat:
7. Największy offtopowiec - osoba, która przysparza najwięcej pracy moderatorom i nie tylko.

2. Plazior (4 pkty)
Cytat:
12. Prowokator(ka) - chętny do kłótni, często sieję zamieszanie ogniem i mieczem. Głosujemy także na osoby, które lubią się mieszać w flame-y

3. ex aequo Nazar i Plazior (po 5 pktów)

Ja 3,14dole. Nie wydawało mi się że będzie aż tak źle :P

Zaratul - 2010-12-31, 18:24

Plazior napisał/a:
Ja 3,14dole. Nie wydawało mi się że będzie aż tak źle :P


Hehe spójrz kto ma 1 miejsce.Dobra drama musi być. :D

R4Zi3L - 2011-01-01, 21:57

Ano musi, uratowałem ci dupę Plazior ;) Gdybym dal se spokoju z SH to nie wiadomo kto by tu oftopował. A tak to zawsze swój, nie?
Kwiatek1993 - 2011-01-01, 22:54

Nie jestem nominowany jako największy dzieciak, uff a już myślałem, że przegonię Plaziego :O
Mi - 2011-01-03, 13:43

Cytat:
1.Najbardziej lubian(a)y użytkownik/użytkowniczka - za kim na forum przepadamy najbardziej.

1. Miho (18 pktów)


Żelazko napisał/a:
9. Pan/pani poważn(a)y - osoba rzadko sięgając po emotki i mało śmiejąca się.

2. ex aequo Miho i Tomasz (po 5 pktów)


Cytat:
11. Najbardziej dojrzały - czyli ten po których postach widać, że przeżył nie jedno w życiu i każdy jego/jej post niesie ze sobą mądrość.

3. Miho (7 pktów)


Żelazko napisał/a:
13. Pan/Pani spokojn(a)y - czyli ten kto zawsze zachowuje zimną krew w najbardziej burzliwych sporach i dyskusjach.

3. Miho (8 pktów)


Żelazko napisał/a:
14. Najbardziej miły użytkownik - czyli ten kto piszę przyjemnie, bez docinek i niepotrzebnych flame-ów.

2. Miho (10 pktów)


Żelazko napisał/a:
c) Książki

1. Miho (16 pktów)


Wooh, dziękuję wszystkim za głosy, szczególnie za pierwsze miejsce przy pytaniu dotyczącym najbardziej lubianego uczestnika forum :shy: . Moja próżność czuje się mile połechtana, niemniej jednak na książkach o wiele bardziej znają się PiK, Car i Raq, tego jestem w 100% pewna ;) .

Raq - 2011-01-03, 16:40

Nie będę się rozpisywał, ale napiszę tylko ze jest mi niezmiernie miło, ze gdzieś się pojawiłem a już naprawdę, ze znalazłem się na podium najbardziej lubianych. Dzięki ludziska! BTW szczęśliwego nowego
SiedzacyWKiblu - 2011-01-03, 17:08

Cytat:
Wiecie co z góry wiem ,że nie wygram żadnej kategorii.

Nie będę gadał ,ale już wtedy podliczyłem wszystkie głosy. xD

Drugie miejsce za świrowanie też może być.

StuntmanMikeL - 2011-01-03, 17:44

Cez, dla Ciebie to powinna być osobna kategoria - najbardziej ekscentryczny user. xD Anyway, fajnie wiedzieć, że kogoś moje durne żarty bawią, no i że na czymś się znam. Co do reszty kategorii, żryjcie żelazo - I rule. xD
AlaV - 2011-01-04, 00:35

A ja dziękuję Żelazkowi za wrzucenie tych wyników i za trzecie miejsce w kategorii najbardziej miły użytkownik. No i oczywiście z buta gratuluję pierwszego miejsca Wendiemu^^ Anyway, mam nadzieję, ze żaden błąd się do wyników nie wkradł. Za ewentualne, gdyby komuś się chciało mnie sprawdzić, z miejsca przepraszam.
SiedzacyWKiblu - 2011-01-05, 10:45

Mike napisał/a:
Cez, dla Ciebie to powinna być osobna kategoria - najbardziej ekscentryczny user.

Rozumienie to miłość.
Miłość to rozumienie. xD
Bez miłości tego nie zobaczysz.

:lol: Anyway. Ja chcę następnym razem kategorie najbardziej...
No właśnie.

StuntmanMikeL - 2011-01-05, 13:09

Cez, przecież wiesz, że ja Ciebie ten-tego. Mam nadzieję, że jeszcze trzymasz tą maść stymulującą w pokoju, którą zostawiłem Ci po ostatnim razie. :lol: Spokojnie, w przyszłym roku zadbamy o bardziej zróżnicowane kategorie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group