Forum Silent Hill Page

Pomoc - [R] Dźwięki

Doxepine - 2010-07-14, 18:05
Temat postu: [R] Dźwięki
Mam nadzieję, że ktoś będzie umiał mi pomóc w poszukiwaniach... Chodzi mi mianowicie o dwa pliki dźwiękowe (w jakimkolwiek formacie) pochodzące z Shattered Memories: pierwszy, który zawiera te charakterystyczne odgłosy, które pojawiają się, gdy Raw Schocki są b. blisko Harry'ego (mam nadzieję, że wiecie, o co kaman); drugi, który zawiera dźwięk towarzyszący echo-wiadomościom...

Byłbym niesamowicie wdzięczny za wszelką pomoc :)

PaLa - 2010-07-14, 20:45

przeszukaj tutaj, moze bedzie.

http://www.zedge.net/ring...-silent%20hill/

AlaV - 2010-07-14, 20:49

A może być z jakimiś dźwiękami w tle ? Czy chcesz czyste pliki z gry? Bo tych drugich imo nie będzie łatwo zdobyć.
Doxepine - 2010-07-14, 22:51

PaLa, dzięki za stronkę! Bardzo ciekawe dźwięki się tam kryją... :)
(niestety, nie znalazłem tego, czego szukam) :(

Aluś, mogą być "skażone", bo przyznam się, że chciałem sobie ustawić w komórce te dźwięki, więc jakość nie jest aż tak istotna...

AlaV - 2010-07-15, 13:13

Dźwięk SMS Teraz jest w porządku.

To jako pierwsze, zaraz postaram się zdobyć drugi

Doxepine - 2010-07-15, 13:32

Aluś, ten link nie działa... Wyświetla mi się komunikat "błąd 404. Strona o podanym adresie nie istnieje. Podaj poprawny adres strony."... :/
AlaV - 2010-07-15, 14:34

Co do tego drugiego, to chodzi o ten ich krzyk, czy szum z komórki?

EDIT: Zakładając, ze chodzi o to pierwsze
Raw Shocks
Voila!

Doxepine - 2010-07-15, 16:12

Mam nadzieję, że nie nadwyrężę Twojej cierpliwości, jeśli napiszę, że chodziło mi właśnie o szumy z komórki (ale mam zachcianki, nie ma co...) :D

Ale i tak jesteś wielka - ten krzyk Raw Shocków idealnie nadaje się na smsa, lepiej nawet niż dźwięk echo-wiadomości! :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group