Forum Silent Hill Page

Cafe 5to2 - Silent Hill w Polsce

PaLa - 2010-07-13, 20:48
Temat postu: Silent Hill w Polsce
Witam! Na Forum o SH jestem od niedawna, ale ciekawi mnie kilka kwestii jezeli chodzi o Silent Hill w Polsce. Wiekszosc z Was zapewne orientuje jak wyglada scena SH w naszym kraju. Chodzi mi glownie o najwieksze fora oraz strony z tematyka SH. Czy oprocz tej strony jest cos innego godnego polecenia dla osob szukajacych duzej liczby ciekawostek lub innych ciekawych rzeczy ze swiata Silent Hill? No i jest jeszcze jedna kwestia, ktora mnie najbardziej ciekawi. Mianowicie czy w Polsce sa organizowane jakies zloty SH?
Homik - 2010-07-13, 20:58

Hmmm...Jedynym konkurentem SHP jest Silent Hill Town Center, ale tak poza tym to raczej posucha. Najlepiej to śledzić jakieś zagraniczne serwisy - http://www.psxzone.opalne...wforum.php?f=40 .
R4Zi3L - 2010-07-14, 12:44

http://www.silenthill.neostrada.pl/ - Silent Hill Core - od tej strony zaczołem swoją przygodę z fandomem i bardzo ją polecam, bardzo klimatyczna.
PaLa - 2010-07-15, 12:39

A kwestia zlotow ? Organizujecie cos albo jakies inne forum/strona?
Devinitum - 2010-07-15, 13:01

Pomysły były, ale brakuje organizatorów i chęci użytkownikom... :( Jedynie przelotne spotkania wypalają.
StuntmanMikeL - 2010-07-15, 13:02

PaLa napisał/a:
A kwestia zlotow ? Organizujecie cos albo jakies inne forum/strona?

Pfffffbwahahahahahahahhaha!

Ekhem, no. Co chciałem przez to powiedzieć, to że organizowanie zlotów w przeszłości spotkało się z równie dużym zainteresowaniem co msza w kościele, więc nie łudź się na to, że kiedykolwiek takie wydarzenie u nas nastąpi. Jedyne zloty jakie u nas wypalały, to były spotkania góra trzech osób i to tylko dlatego, że okoliczności akurat sprzyjały (na zasadzie: "byłem w okolicy, więc przy okazji spotkałem się z userem XYZ"). No, może nie zawsze, bo np. kiedyś Devlock (a, sorry - Devinitum ;) ) pojechał do Berseka na parę dni wcześniej to planując (też tam miałem być, ale nie wypaliło niestety) i chyba MZet jak już do kogoś jechał, to wcześniej planował wyjazd. No ale ponownie - to były góra dwu-trzyosobowe zloty.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group