Forum Silent Hill Page

Pomoc - S:Orgins - Save Game PSP

PaLa - 2010-07-13, 11:25
Temat postu: S:Orgins - Save Game PSP
Witam! mam maly problem z Silent Hill Orgins na PSP. Poszukuje save game przed ostateczna walka podczas tego rytualu. Glownie chodzi mi o zasob w inwentarzu - bronie z amunicja i troche lekow. Poszukuje takowego save'a poniewaz ja nie mam zadnej amunicji, tylko bron typu skalpel, mlotek i przenosny tv i 2 preparaty do leczenia. Z takimi zasobami nie jestem w stanie zabic tego bossa :/
Suavek - 2010-07-13, 11:47

Przede wszystkim wypadałoby wiedzieć jakie masz wydanie Origins - europejskie czy amerykań¶kie, gdyż save'y poszczególnych wersji nie s± ze sob± kompatybilne.

http://www.gamefaqs.com/p...l-origins/saves - tu jest jaki¶ Final Savepoint do wersji US.

Homik - 2010-07-13, 12:43

Posiadam save’y wersji PALowej, bodajże s± tam trzy czy cztery zapisy stanu dla każdego zakończenia. Oczywi¶cie przed finałowa walk±. S±dzę, że ekwipunek pozwoli na pokonanie finałowego bossa. Podaj mi swojego maila przez PW, aby je wysłać.
PaLa - 2010-07-13, 15:14

Szczerze mowiac nie wiem jaka to wersja, ale wydaje mi sie ze jest to europesjska. Posprawdzam wszystkie save'y i wtedy jednoczesnie sie okaze jaka mam wersje gry.
R4Zi3L - 2010-07-13, 17:58

Je¶li na pudełku jest symbol globu z 1k± to jest to wersja USA


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group