Forum Silent Hill Page

Our Special Place - Wyżywajka

Plazior - 2008-03-03, 16:17
Temat postu: Wyżywajka
Tu opisujecie co was wkruwia :x
SiedzacyWKiblu - 2008-03-03, 20:59

Kiepski klip na rozpoczęcie takiego tematu mam :X lepszy.
To mnie wk***ia :wall:

edit:swoją drogą jak mi się amiga zepsuła na amen to zrobiłem coś takiego.

Światłocień - 2008-03-04, 16:03
Temat postu: Re: Co was wkurza?
plazi napisał/a:

http://uk.youtube.com/watch?v=VhO-OE931D4

Mnie wkurzylo to! :x

Durni Hamerkanie! :x


No wiecie co, taki dowcip małemu dzeciakowi i to w Święta zrobić, ta zawiedziona mina na jego twarzy... A jego rozradowany braciszek jeszcze to na YouTube'a wrzucił :evil:

A propo konsoli, mi za każdym razem serce się kraje jak oglądam to: http://uk.youtube.com/watch?v=4CTy7Nx0oPI

Światłocień - 2008-03-04, 18:39
Temat postu: Re: Co was wkurza?
Devlock napisał/a:
Światłocień napisał/a:
plazi napisał/a:

http://uk.youtube.com/watch?v=VhO-OE931D4

Mnie wkurzylo to! :x

Durni Hamerkanie! :x


No wiecie co, taki dowcip małemu dzeciakowi i to w Święta zrobić, ta zawiedziona mina na jego twarzy... A jego rozradowany braciszek jeszcze to na YouTube'a wrzucił :evil:

Ludzie, przecież on dostał konsolę... czytaliście komentarz do filmiku?


A no tak, nie przyjrzałem się opisowi :razz: Ale i tak troche głupi ten dowcip (kara za sneakowanie? xD )

R4Zi3L - 2008-03-04, 23:25

E tam... u mnie w rodzinie też takie żarty lubią...
Światłocień - 2008-03-08, 20:34
Temat postu: Re: Co was wkurza?
plazi napisał/a:

http://uk.youtube.com/watch?v=VhO-OE931D4

Mnie wkurzylo to! :x

Durni Hamerkanie! :x


Tak apropo tego obczajcie ten filmik

http://youtube.com/watch?v=waoFHBQwZsU

SiedzacyWKiblu - 2008-03-15, 17:50

Szczerze wkurzają mnie emoty ":P" bo są pisane na odwał tak samo "pozdro" w moim oczach to już pierdoła z tej osoby.


Nie wiem dlaczego tak jest ,ale ja staram się używać emot w kluczowych frazach ,a nie tak ,że te żółte głowy...

Nienawidzę emotikonów.

Ciekawie co moim kumple jak się o tym dowiedzą :P :P :P bo wiecie ja sympatyczny jestem jak ta emota :D :D :D

Jak na informatyka ,nie lubię gadać z ludźmi przez komunikatory .Choć raz świat 3d ma coś czego ten cyfrowy nie ma i to mnie wk....

Jeszcze po nocach będzie mi się śniło.

pyramid.pusher - 2008-03-15, 22:07

Co do emotów...

Niezbyt przepadam za tymi iksdekopochodnymi. xD xP etcetera. Choć x] jeszcze przejdzie. Ale jak ktoś 3,14erdolnie iksa i n+10 deków bądź peków, lewych czy prawych nawiasów kwadratowych... Przy czym nie mówię że iksdekowców w ogóle nie toleruję. Niech sobie będą : P

Za forumowymi emotami a'la dropsy cytrynowe też zbytnio nie przepadam, dlatego między dwukropek a drugi symbol wstawiam znak. Ach, cóż za istotna kwestia dla rozwoju świata... ^-^

Kilroy - 2008-03-15, 22:31

Mnie za to wkurza, jak ludzie gadają o pierdołach i zaczyna się kłótnia, praktycznie o nic.
pyramid.pusher - 2008-03-15, 22:34

Kilroy napisał/a:
Mnie za to wkurza, jak ludzie gadają o pierdołach i zaczyna się kłótnia, praktycznie o nic.


Zgadzam się w stu procentach. Najzabawniejsze jest to, że takowe kłótnie bywają największymi roz3,14erdalaczami. A potem i tak zostanie "ipocotobyło?".

Plazior - 2008-03-15, 23:50

Mnie wkurza "Tibia" szit ktory puscil czara na moje osiedle >:0 <<<Very Angry Suprised Face
Bersek - 2008-03-15, 23:59

...
Anonymous - 2008-03-16, 00:00

Chyba wszyscy się zgodzimy, że najbardziej denerwującą rzeczą jaka kiedykolwiek powstała jest gra zwana World Of Warcraft >_> ...... jest od groma lepszych MMO ( np. Cabal Online, Gunz Online, Guild Wars, Pangya [ lub inaczej Albatross18 ] )
Robak - 2008-03-16, 03:18

Wkurza mnie, że nie mam takich banalnych problemów jak, która gra jest lepsza. Wkurza mnie też to, że czasami po prostu nie jestem w stanie zrozumieć różnych ludzi i ich zachowania, ponieważ są one irracjonalne, a także to, że czas tak szybko mija. Jeszcze to mnie wręcz wk**wia, że prawie zawsze robię wszystko odrobinkę za późno, tak tyci, tyci, a jednak i przez to dużo tracę -_-
pyramid.pusher - 2008-03-20, 23:01

Link do tego był już dawany wiele razy, ba, nawet znajduje się kilkanaście postów wyżej, ale podrzucę jeszcze raz.

Tenże teledysk wyraża moje uczucia związane z moją maszyną.

Ja to ten koleś, samochód to mój komputer. Nuff said.

Anonymous - 2008-03-20, 23:24

Ahhh....wkoncu zapomnialem naisac co mni dnerwuje ..... a dobra ... mnie wk**wia ...

1. Ogrom beznadziejnych komedii romantycznych ( i polskich i zagranicznych ...... wogole komedie romantyczne to najdebilniejszy i najbezsensowniejszy gatunek filmowy jaki moze byc >_> )
2. To, że rozmawiam mniej niż Zakuro z Tokyo Mew Mew tylko dlatego, że nie mam wspólnych tematów na rozmowę z ludźmi ... są nieliczne wyjątki .... ale zbyt nieliczne

Anonymous - 2008-03-29, 23:18

Co mnie wkurza? Wydaje mi się, że można być z lekka zirytowanym kiedy net w ciągu godziny wyłącza się 9 razy^^ na czas nieokreslony( a co, żeby się chociaż po tym wlaczal od razu^^).
Napisałem do admina sieci.

Cytat:
Ja 22:02:24
co chmi rozłącza net:D
Ja 22:02:31
co chwilę*:D
Ja 22:13:47
i znowu^^
Ja 22:14:04
po co każesz do siebie pisać jak coś jest nie tak jak i tak na to sikasz?:)
Ja 22:59:14
bijemy isiaj jakiś rekord? :) raz :)
Ja 22:59:21
juz 7my raz:)
Ja 23:06:43
8my raz<jupi>
Ja 23:13:57
9y raz^^


EDIT: Teraz mam połączenie z siecią: weak siła sygnału: Bardzo niska :x
EDIT: 15y raz :x

Plazior - 2008-03-30, 00:34

Nie ty jedyny :x

Wkurza mnie dzwiek odkurzacza.
-------"------- to ze jak jestem na bielanach to mi caly dzien wcina :x
Wkurza mnie James (nie , nie ten z gry :P ) bo mi marudzi :x

I to co wyzej :x

Skjoldsvar - 2008-03-30, 10:25

Wkur***a mnie reset/zwis kompa w momencie kiedy zapomniałem zapisać a po 40 razie wreszcie udało mi się przejść jakiś moment w grze.

Wku***a mnie to, że nauczyciele zadają w ch***j dużo jak są święta i jakieś dłuższe wolne a potem w szkole "przecież miałeś tyle czasu, żeby odpocząć" ... jak ch**j....

Wku***ia mnie, że większość społeczeństwa nie potrafi zaakceptować "inności" i własnego zdania innych ludzi. Słuchasz metalu - jesteś brudas i satanista. Nie chodzisz do kościoła - no to masz chodzić na siłę/jesteś satanista. Na szczęście nie wychodzę za wiele z domu a rodzina yako tako coś rozumie. Wychylasz się - jesteś bee.

Wk***a mnie monotonia życia. Masz kilka latek to won do przedszkola, potem do podstawóweczki, potem gimnazjum daj boże liceum i studia a potem praca do usranej śmierci i najlepiej jakby się cały czas przynosiło same szóstki "bo kiedyś będziesz miał dobrą pracę i się nie namęczysz a komputer to tylko robi wodę z mózgu i zabiera czas, a metal ryje psychikę i jest bee" - zaj****e, najlepiej tylko w ksiażkach siedzieć bo rodzinka ma chore ambicje, nie słuchać muzyki ( ewentualnie disco polo bo ma rytm i jest niewinne ... ), nie grać na kompie i się uczyć po całych nocach. A tak w ogóle każda praca męczy jak się pracuje kilkanaście lat z rzędu.



Odreagowałem sobie ...

Bersek - 2008-03-30, 10:35

.
Skjoldsvar - 2008-03-30, 10:42

Berserk - to aż dziwne, ze nie chodzimy do tej samej klasy :)

Dodatkowo teraz dają mi się we znaki limity na RapidShare ..... poraszka normalnie.

Plazior - 2008-03-30, 15:05

Bersek napisał/a:
Słuchasz metalu - jesteś brudas i satanista.

Jakbym słyszał te rap-idiotki z mojej klasy (tak je nazwałem ;D )


Nic mi nie mowcie.Ja to slucham wszystkiego (Poza Country i Polskiego Hip-Hlopu ZIOM) ale denerwuja mnie takie ZIOMALE co graja w TIBIE i sluchaja "To rap ,to moja zeczywistosc" albo "Wiesz co sie liczy , szacunek TIBIJCZYKA z ulicy" Geez...

Skjoldsvar - 2008-03-30, 16:29

Heh - czyli wygląda na to, że to wkurza większość z nas ZIOM ...
pyramid.pusher - 2008-03-30, 19:42

Co do irytacji ziomami ujmę to taki.

Pierwotne założenia hip-hopu nie są złe - wyrażenie siebie w sposób oryginalny. Nim ziomalska subkultura wypłynęła na szersze wody, była czymś zupełnie innym, zresztą jak wiele innych. Niestety, prędko pojawili się idioci trwoniący jej potencjał. I teraz jest to już masowe.

Czyli w skrócie, joł joł b-boys, check this out - HWDTKPSDUTS - (...) Tym Którzy Przyczynili Się Do Upadku Tej Subkultury.

A żeby ten post nie był taki total buracki - każda subkultura ma swoje dobre strony, na szerszą skalę nie ma jednak szans, by pomiędzy cząsteczkami oryginalności nie pojawiły się związki gówna.

I to mnie w zasadzie też wkruwia.

R4Zi3L - 2008-04-05, 13:10

Skjoldsvar napisał/a:
Dodatkowo teraz dają mi się we znaki limity na RapidShare ..... poraszka normalnie.
Przecież to jest narzędzie by wykupić konto Premium... widocznie nie porażka skoro serwis dalej działa...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group