Forum Silent Hill Page

Pomoc - [R] Problemy z dźwiękiem

Tekuondo - 2010-04-12, 11:49
Temat postu: [R] Problemy z dźwiękiem
Witam, nie wiem co się dzieje ale instalowałem patcha po 3 razy, i dalej się dźwięk loopuje nie wiem czemu. Miał ktoś może taki problem, i go rozwiązał ? Bardzo byłbym wdźięczny xd
StuntmanMikeL - 2010-06-10, 15:22

Troche już po fakcie ale co tam, może jeszcze sobie z tym nie poradziłeś. xD

Zapętlający się dźwięk to największa bolączka tej konwersji, ilekroć ja miałem ten problem to najpierw ściągałem patcha/cracka (znajdziesz go na stronie w dziale "Download") i wchodziłem do panelu sterowania-> dźwięki i urządzenia audio-> przycisk "zaawansowane" (ten na samym dole)-> zakładka "Wydajność"-> suwak "Przyspieszenie sprzętowe". Pokombinuj z tym suwakiem. Na początek zmniejsz to przyspieszenie o jeden, jak to nic nie da, to o dwa, a jak to nic nie da to przesuń go do końca w lewo. Jak to nic nie da, to nie wiem co jeszcze mógłbyś zrobić. Mi to zazwyczaj pomagało, ale i tak gdzieś po dwóch - trzech godzinach gry zaczął się pierniczyć dźwięk. Wtedy robiłem restart systemu, ustawiałem przyspieszenie tak jak powyżej opisałem i było OK przez kolejnych parę godzin.

Poza tym jeśli PRZED zainstalowaniem patcha nie miałeś problemów z dźwiękiem to po prostu go nie instaluj. xD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group