Forum Silent Hill Page

Pomoc - [R] Dahlia blondi

Michael221 - 2010-04-11, 23:38
Temat postu: [R] Dahlia blondi
POMOCY!!!Co należy zrobić aby ustawić profil gry na Dahlie w wersji blond. Czyli jak odpowiadać na pytania Dr. Michaela Kaufmana. W wersji angielskiej.
Alex - 2010-04-11, 23:47

Zaskoczyłeś mnie tym pytaniem. Sądziłem, że bez problemu można "zdobyć" Dahlię w wersji blond. W każdym razie, jeśli Ty nie możesz, podam ci co ja zaznaczyłem (dzięki czemu miałem właśnie ją):

* 1) I make friends easily - FALSE
* 2) Having a drink helps me relax - FALSE
* 3) I always listen to other people's feelings - TRUE
* 4) I prefer abstract ideas - TRUE
* 5) I have enjoyed role-play during sex - FALSE albo TRUE, lepiej to drugie
* 6) Working to a plan or schedule is best - Raczej bez znaczenia
* 7) I have never cheated on a partner - Zaznaczyłem TRUE, choć z FALSE też może zadziałać.

Dahlia w tej wersji będzie zawsze, gdy będziesz chciał odblokować "seksowne" zakończenie :D

Michael221 - 2010-04-12, 00:03

Alex, a inne testy Kaufmana zupełnie nie grają w tym Roli ?! Czyli liczy się tylko pierwsza ankieta? (Hmmm... Seksowne zakończenie muszę je zdobyć :sweet: )
Alex - 2010-04-12, 00:56

Chyba jeszcze, jako "potwierdzenie", liczy się test po dotarciu do szkoły - który "wybierać" jeszcze będzie wygląd Michelle.
Michael221 - 2010-04-12, 01:05

OK . A jak na nie odpowiedzieć :puppyeyes:(Czyli przygotować plan lekcji ?)
Alex - 2010-04-12, 01:10

Odpowiadać na nie tak, by wyszło, że masz skłonności do seksu ;)
Czyli: W szkole mówili na ciebie "Slut", ale nie mówili "Virgin". Przytaknij przy "Jock" i "Slacker" albo "Drunk", powinno zadziałać. Przy ułożeniu planu zajęć, wsadź gdzieś "Sex Ed".
Ja osobiście przytaknąłem za pierwszym razem na "Virgin" i "Slacker" i wyszła Dahlia blondi :>

Michael221 - 2010-04-12, 01:13

Wielkie dzięki stary... :grin2:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group