Forum Silent Hill Page

Silent Hill: Downpour - Komentarze odnośnie newsów

Felippe - 2011-06-10, 11:35

Ja również gdzieś czytałem, że może jednak Downpour wyjdzie też na PC, oby!:)
Kwiatek1993 - 2011-06-10, 18:14

Jeżeli gra będzie dobra, to może nawet i skuszę się na wersję na Xboxa
rifi77 - 2011-06-10, 18:19

Ja nawet jak będzie średnia (tfu! nie może być ^^" ) kupię ją na x-a, Silent Hill to jednak Silent Hill, nieważne jaki jakościowo, musi dołączyć do kolekcji :D
_Music - 2011-06-10, 18:45

Dopiero co oglądnąłem to 8 min demo i podtrzymuje zdanie, że zapowiada się naprawdę fajnie- klimat jest, statyczne ujęcia są, bardziej minimalistyczna walka wydaje się że jest, dobrze wyglądające lokacje i świetne dźwięki są.
Anonymous - 2011-06-10, 22:30

No właśnie widzę, że Twój avatar oddaje treść posta. Fajnie, że łączą udane motywy z poszczególnych odsłon - pościgi z SM, klasyczne statyczne kamery, walka za pomocą tego co się znajdzie(lepiej zrealizowane niż w Origins). Ciekawi mnie głos Snejka, wydaje mi się, że to także będzie plus.
Mi - 2011-06-11, 11:54

E3 2011 - wywiad z Brianem Gomezem, pracującym jako Design Director ;3.
IGN Live Commentary

Felippe - 2011-06-11, 15:49

Nie wiem, czy ten trailer widzieliście, ale mimo wszystko wrzucę:)

http://www.cdaction.pl/ne...ojca-wideo.html

Kwiatek1993 - 2011-06-11, 17:53

Oglądajcie co wcześniej zostało wrzucone, bo wszystko co dajecie, już było..
Żelazko - 2011-06-12, 20:28

A właśnie orientuje się ktoś z trailerów itp. jak będzie wyglądał system kamery? Będzie tak jak w starych Silent-ach czy widzimy wszystko z pleców?
Kwiatek1993 - 2011-06-12, 20:42

Autorzy wypowiadali się, że będą także stare kamery ( był taki gameplay gdzie np Murphy wszedł do pomieszczenia a kamera ustawiła się w górnym rogu pokoju )
Felippe - 2011-06-17, 09:04

Są może jakieś przecieki, czy gra wyjdzie na PC?

Devinitum: Pisz we właściwym temacie.

OldSnake - 2011-06-21, 10:04

Kwiatek1993 napisał/a:
Autorzy wypowiadali się, że będą także stare kamery ( był taki gameplay gdzie np Murphy wszedł do pomieszczenia a kamera ustawiła się w górnym rogu pokoju )

Te kamery chyba zawsze w Silentach były, pomijając SH SM. Przy tych kamerach mają największe pole do popisu jeśli chodzi o znalezienie sposobu na wystraszenie gracza.

Devinitum - 2011-06-21, 10:19

W Homecoming ich nie było, natomiast w Orgins i czwórce gryzły się ze sterowaniem (zwłaszcza w Origins, bo w czwórce idzie to opanować). Chyba każdy w Origins błądził nie raz we mgle, podczas gdy kamera najzwyczajniej w świecie uciekła ch. wie gdzie. ;P

Fajnie by było, gdyby przywrócono model sterowania znany z SH-SH3 (i innych starszych survival horrorów). Przynajmniej wiadomo, że jak biegniesz prosto, to biegniesz cały czas, a nie, że przy zmianie kamery postać nagle "sama" skręca. ;P

OldSnake - 2011-06-21, 12:16

No w Homecomingu faktycznie chyba też jej nie było, chociaż mam jakieś prześwity, ale może tylko mi się wydaje.
Felippe - 2011-08-19, 15:44

http://www.youtube.com/watch?v=DZWQ3neR1eg nowy filmik ;)
OldSnake - 2011-08-19, 17:25

Mniej mroczny niż poprzednie.
Tam jest ktoś podobny do Wheelera z Homecomingu i dość wyraźnie długo jest pokazywany... ale nazwisko na plakietce bardziej wygląda na Willis, więc niestety chyba to nie on...

lolek00 - 2011-08-19, 19:15

On mówi:

"All You're, is now" ??? Czy inaczej? a potem "Sheriff" czy "Cheryl" ? Do tej kobiety.

Wyjaśniło się: http://silenthill.wikia.com/wiki/Anne_Cunningham :o

EDIT:

- Kombinezon bohatera jest zielony - nie popełnił on zatem morderstwa. Kiedy jednak rzeczywistość się zmienia (oficjalny trailer) kombinezon więzienny staje się pomarańczowy - takich używa się wobec zabójców.

EDIT2:

Cytat:
The second part of Murphy's prisoner code is the same as California's 273A penal code, which pertains to the murder and assault of children.


http://silenthill.wikia.com/wiki/Murphy_Pendleton

InFeRnO - 2011-08-21, 10:56

Na onecie jest zapowiedź nowego Silenta wraz z informacją, ze wyjdzie także na PC.
Nie wiem, na ile wiadomośc ta jest prawdziwa i podchodziłbym do niej z dużą rezerwą (w końcu to Onet), ale faktem jest że tam się znalazła: KLIK
Macie jakieś wieści na ten temat?

lolek00 - 2011-08-21, 14:18

Dużo obrazków dali. 14 Screen jest super, no i potwierdzono wyjście na PC.
AlaV - 2011-08-21, 20:41

Onet potwierdził, czy jest oficjalna informacja z Vatra Games lub Konami? Bo ja dość na bieżąco jestem z newsami, a o wersji PC nie słyszałam.
InFeRnO - 2011-08-21, 23:04

Nie znalazłem żadnych innych informacji, oprócz tej notki na Onecie.
lolek00 - 2011-08-22, 01:55

Są informacje od producenta że dystrybutor (konami) podejmie decyzję w tej sprawie.

Myślę że argumentów przeciw PC jest sporo... posiadacze konsoli mają też przecież pecety - a gry na konsole tanie nie są.

Wypuszczenie gry na PC - przy obecnej skali piractwa mogło by napsuć im trochę szyków ^^" Chociaż ktoś kto skorzysta z kopii - i tak pewnie nie kupił by oryginału jakby nie miał pirata.

Zresztą... nawet Ci którzy chcą kupić po części woleli by wypróbować najpierw żeby nie nadziać się.

OldSnake - 2011-08-23, 16:30

Ta informacja z PC jakoś strasznie przekonująco nie wygląda, ale kto wie...
lolek00 napisał/a:
Myślę że argumentów przeciw PC jest sporo... posiadacze konsoli mają też przecież pecety - a gry na konsole tanie nie są.

Plus, minus 40 złotych różnicy, ale korzyści jest więcej przy wersji konsolowej...

lolek00 - 2011-08-23, 22:57

Zgoda. Ale chodzi mi o spojrzenie od strony producenta. Robienie gry na PC którą każdy może skopiować jest ryzykowne. Bo sprzedaż konsolowa też może przez to spaść - ludzie będą chcieli przetestować na PC etc.

Być może wyjdzie na PC ale np: 3 miesiące po premierze na konsole.

Felippe - 2011-08-27, 12:36

lolek ma racje. Jeżeli SH downpour dobrze sprzeda się na konsolach to myślę, że wyjdzie i na PC. Nadzieja jest bo przecież aż 5 części wyszło na PC wcale nie obraziłbym się o 6:).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group