Forum Silent Hill Page

Silent Hill: Downpour - Komentarze odnośnie newsów

Felippe - 2011-03-22, 18:22

Jak mogę nie lubić gier na PC skoro to jedyna platforma na której mogę pograć. Poza tym nigdy nie kupie konsoli, bo nie będę kupował gier za 200zł na 2 dni, ale to temat do osobnej dyskusji. A jeszcze raz powtarzam mogę się miło zaskoczyć jeżeli faktycznie Dowpour wyjdzie na PC będę zadowolony, aczkolwiek mam prawo powątpiewać w ten fakt. Jak rzeczywiście powstanie Downpour na PC to masz u mnie piwko;).
rifi77 - 2011-04-30, 18:25

Do mnie osobiście ta część póki co niezbyt przemawia. QTE - to pierwsza wada. Poza tym jakoś nie ufam Vatrze, być może bezpodstawnie, ale tak jest ^^" Strona graficzna mniej mnie obchodzi, bo nie ma to być bomba graficzna, ale pozbawiona sensu, wolę gry mniej zaawansowane pod względem grafiki ale z perfekcyjnie poprowadzoną linią fabularną. A sam bohater jest w sumie fajny, tylko rozstaw oczu moim zdaniem jest za mały xD A co dalej, zobaczymy, oby nie był to Homecoming 2.
Felippe - 2011-05-15, 20:01

Ten 2 trailer to już widział prawie każdy, za to pierwszy trochę za krótki, aby móc coś więcej powiedzieć. Aczkolwiek model walki zapowiada się ciekawie:D
Felippe - 2011-05-15, 20:07

Miejmy nadzieje, że to nie będzie 2 Homecoming, ale końcówka roku zapowiada się super dla fanów horrorów, bo oprócz SH Downpour ma powstać nowy Resident Evil Operation Raccoon City:D, który tak jak nowy SH ma powrócić do korzeni. Zapowiada się piękna walka o horror nr 1 tego roku:)
AlaV - 2011-05-15, 20:11

Walka wygląda na to, że będzie za pomocą sprzętu improwizowanego. Mam tylko nadzieję, że lepiej to rozwiążą niż w Originsie, gdzie ilość przedmiotów, ich rozmiary i masa budziły śmiech. Ale tu walka krzesłem wygląda dużo lepiej, pod warunkiem, że nie będzie się go nosić^^
Felippe - 2011-05-15, 20:21

Zgadza się, ale 1 trailer pokazał na, że będziemy mieli również możliwość strzelania z broni palnej konkretnie z pistoletu. Podejrzewam, że naboi będzie bardzo mało tak więc będziemy musieli używać różnego rodzaju przedmioty, aby przetrwać, wygląda to dosyć ciekawie, oby w praniu również takie było;).
rifi77 - 2011-05-16, 16:46

Mi tam 500 naboi do pistoletu w inwentarzu nigdy nie przeszkadzało ^^"
_Music - 2011-05-16, 23:35

Coraz lepiej.

Jeśli ma powrócic broń palna, to mam nadzieję na minimalną ilośc amunicji, tak aby każde użycie pistoletu było ostatnią deską ratunku a decyzja przemyślana 5 razy.

rifi77 - 2011-05-18, 15:27

W sumie to ja też jestem za tym, niby nie przeszkadzała mi ogromna ilość amunicji, ale np SH2 przeszedłem prawie całego za pomocą deski ^^"
Oby te bronie nie miały wytrzymałości 2/3 uderzeń jak w Origins...

rifi77 - 2011-05-18, 15:43

Moment zjeżdżania po czymś co przypomina aquapark - Harry Potter i Więzień Azkabanu na PC...
Już czuję że będzie się z czego śmiać w tej części ^^" ^^"


Żelazko: Proszę pisać w odpowiednim temacie, temat z newsami jest przeznaczony tylko do wklejania nowych wiadomości, od komentarzy jest inny.

Anonymous - 2011-06-03, 10:56

Cijo napisał/a:
Trailer z E3 2011
Spryciarski ten trailer. To będzie naprawdę dobra gra. Chciałbym, żeby to był taki czarny koń.
Mi - 2011-06-03, 11:16

Niezbyt podoba mi się ta biała dziunia z 1:01. Za bardzo przypomina Lady Gagę :shock: .
Plazior - 2011-06-03, 13:47

Ja jestem nie dokońca przekonany kompetencji osób odpowiedzialnych za tego Silent'a (Tom Hulett i jego 3 wymiary w Silent Hill). Ten trailer też wygląda jakoś mało Silent'owo i tajemniczo. "If you kill, you go to hell kthxbai"
Devinitum - 2011-06-03, 15:04

Ten trailer wygląda jak ten z Homecoming:

http://www.youtube.com/watch?v=_sQnBIizW6E

Podobny sposób montażu, bleee :wht:

Ktoś już pisał o tym, że David Hayter użycza głosu głównemu bohaterowi? Bo nie widziałem takiego newsa, a słyszę w trailerze znajomy głos.

EDIT:

Już mam:

Cytat:
Theres going to be an HD collection of Silent for Silent Hill 2 and 3, Konami's also working on a Silent Hill game for the NGP, and a special surprise for you in the oncoming Silent Hill game, Silent Hill: Downpour David Hayter is voicing the main character Murphy with his Solid Snake voice.


źródło: gamespot.com

rifi77 - 2011-06-03, 17:43

W moich oczach ten SH coraz bardziej traci.
Design potworów wg mnie leży, jeśli tak jak na trailerach, straszenie ma polegać na:
cisza - cisza - BUM to dziękuję, takich horrorów są setki milionów... :\

Kwiatek1993 - 2011-06-03, 17:48

Wiem, że od teraz na grach wymaga się by były upchane po brzegi dynamiczną akcją ( gdzie imho ilość akcji zastępuje jakość fabuły ) pomimo tego, Silent Hill i akcja jak w Modern Warfare 2 to nie jest to co koniecznie chciałbym widzieć. Zachwycając się te 10 lat temu grą poraz pierwszy nigdy nie sądziłem, że ta gra będzie potrzebować jakichś dynamicznych zwrotów fabuły czy zręcznościowych wyczynów na padzie tudzież klawiaturze. Odnoszę wrażenie, że ta gra będzie horrorowym Modern Warfarem, gdzie za każdym rogiem czeka na Ciebie wyczynowa akcja. Na dodatek nieudolnie próbują wcisnąć w to jakąś sensowną tragiczna fabułę. ( ludzie skaczą z balkonów, przystawiają pistolety do głowy, jakieś strzelaniny, szalone jazdy w wózku)Jak oglądałem ten trailer odnosiłem wrażenie jakbym oglądał trailer do jakiegoś epickiego filmu w stylu Dnia Niepodległości. A te otwarte przestrzenie i lasy przypominają mi środowisko jak z Alana Wake'a
Chociaż jeden plus mam już dla gry: Otóż jeżeli muzyka będzie na podobnym poziomie co na trailerze, to gra pod względem oprawy muzycznej ma plus. Pozatym nie dziwota Daniel Licht jest dobrym kompozytorem.

Oglądnijcie sobie trailer pierwszej części z e3 z 98' : http://www.youtube.com/watch?v=fwan7k3nOzg
i porównajcie z tym co wyżej zaserwowane.
Czy na prawdę tak trudno jest zrobić dobrą grę z dobrą fabułą? czy im po prostu już tylko na wysokiej sprzedaży i duzym zarobku zależy?

rifi77 - 2011-06-03, 18:05

Oni sami chyba nie wiedzą co chcą :/
A co do terenów, mi też przypominają Alana, który jest swoją drogą grą genialną, niby strzelanina do przesady, ale fabuła bardzo mocna.
Również nie chcę horrorowego MW :(

Zaratul - 2011-06-04, 01:27

Z całym szacunkiem ale wasze wymagania są nierealne.W dzisiejszych czasach nie powstanie SH taki jak za dawnych lat.Mi Downpour pewnie się będzie podobać bo nie mam aż takich wymagań.Ja rozumiem,też chciałbym żeby horrory miały jakość starych Silentów ale wiem że tak się nie stanie,w każdym razie nie przy komercyjnych grach.Szukajcie w modach i indie grach lepszych horror gier.
rifi77 - 2011-06-04, 10:58

Wiem że to nierealne, ale zostawić niektóre elementy przecież nie jest problemem. Chyba... ^^"
Wtedy gra będzie się wyróżniać.

AlaV - 2011-06-04, 12:54

Trudno mi mówić o moich odczuciach po tym trailerze, z jednej stronie fajniejsze stworki, z drugiej jednak... Nie będzie to Silent jak sprzed lat, ale jak powiedział Zaratul, taki już na pewno nie powstanie, zmieniły się za bardzo trendy. Wygląda na to, że będzie walki od cholery, pozostaje mi tylko liczyć, że nie będzie to drugi Homecoming, również pod względem fabuły. W każdym razie gry nie skreślam, bo nie ma podstaw i czekam na premierę, a wcześniej na info, że jednak gra wyjdzie na PC^^ Element na który najbardziej zwróciłam uwagę to muzyka, jak do tej pory wydaje mi się, że odejście Yamaoki wyjdzie jej na dobre, mały powiew świeżości się przyda, a do tej pory Licht bardzo dobrze się sprawuje.
_Music - 2011-06-05, 13:46

Trailer typowo amerykański, ale to standard dzisiaj. Nie wynika z niego jednak że walki będzie od groma, muzyka świetna, design potworów mi się wciąż widzi, mam wrażenie że będzie większy akcent położony na eksplorację, co jest już mega pozytywne.

Dwie rzeczy mi się nie podobają- ostatnia kwestia (to o zabójstwie- thanks captain obvious), oraz chyba głos Hayter'a (za mocno mi się kojarzy ze Snakiem- wyobrażam sobie eater egg gdzie po śmierci słyszymy "Murrppphyyyyyy!", czy jak tam główny bohater ma na imię).

Felippe - 2011-06-09, 11:49

Bardzo ciekawy gameplay dający nadzieje na naprawdę dobrego Silent Hill:). Na podstawie tego co zobaczyłem mogę wnioskować, że gra będzie posiadała swój fajny klimat. Podobała mi się również otoczka cała lasy, drzewa itp no i cała atmosfera. Walka z tą hmm kobietą chyba jedna z lepszych jakie widziałem w SH widać jak na dłoni, że nie będzie łatwo, ale z 2 strony widać, że nasz bohater potrafi sporo przyjąć na klatę. Dźwięki jakie ona wydawała również potrafią przestraszyć gdybyśmy np grali ze słuchawkami w nocy. Dostrzegłem również rany jakie pozostawiają potwory na ciele naszego bohatera:D. Motyw z niekończącym się korytarzem również świetny:D. Jak na razie zapowiada się smakowity kąsek. Ja i tak Czechów nienawidzę za to, że nie wypuszczą nowego SH na PC :-/.
Kwiatek1993 - 2011-06-09, 15:57

http://www.gram.pl/news_8...ur_w_akcji.html
18-minutowy, 2-częściowy filmik przedstawiający gameplay

rifi77 - 2011-06-09, 16:08

Wyprzedziłeś mnie ;| ;| ;| xD
Dosyć przyjemnie to wygląda, a dźwięk "tu du" przy podniesieniu latarki po prostu wgniótł mnie w fotel, czułem się jak podczas gry w SH 2 ^^

AlaV - 2011-06-09, 18:23

Wywiad z Danielem Lichtem dotyczący muzyki do SH: Downpour


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group