Forum Silent Hill Page

Silent Hill: Downpour - Komentarze odnośnie newsów

Plazior - 2011-01-31, 04:44

Próbka brzmi całkiem nieźle, ale bardziej od Daniel'a Licht'a, pasował by mi koleś który zrobił muzykę, która leci w tym reportażu od 10:00 do 10:40.

http://www.joemonster.org...jezuschrystuspl

I mówię to całkiem poważnie.

OldSnake - 2011-01-31, 17:05

Mnie średnio pasuje, bez rewelacji jest. Zaciekawiłem się reportażem i w 12 minucie zorientowałem się, że ominąłem ten utwór muzyczny. W całym tym reportażu pełno jest takich sekto-horroro-kościelnych brzmień.
Anonymous - 2011-02-07, 21:19

Ludzie napiszcie mi kiedy dokładnie ma wyjść Silent Hill: Downpour?. Ja czytałem różne wersje, ale najczęściej powtarzała się data coś koło jesieni 2011 roku.
AlaV - 2011-02-07, 21:50

Na razie nie wiadomo, Vatra Ganes mówi o końcówce roku, ale imo raczej to będzie na początku przyszłego roku.
OldSnake - 2011-02-08, 13:46

Ja stawiam, że to będzie jeszcze w tym roku między październikiem a grudniem.
Anonymous - 2011-02-14, 08:11

Mi też się wydaje, że jakoś to będzie końcówka tego roku. A jak wam się podoba motyw z głównym bohaterem, że będziemy sterowali więźniem?.
OldSnake - 2011-02-14, 13:21

To, że główny bohater jest uciekinierem z jakąś tam prawdopodobnie czarną przeszłością myślę, że jest raczej dobre dla gry. Zresztą musieli w końcu coś oryginalnego wymyślić, żeby nie wyglądało to cały czas, w większości na poszukiwania bliskiej nam osoby z rodziny: ojca, brata, córki czy matki, żony i kochanki, po to aby w końcu trafić po przez te poszukiwania do miasteczka "Horroru and Grozy", ale chyba jeszcze nie ma takiej stuprocentowej pewności, że nie będzie w Downpour nikogo bliskiego dla głównego bohatera...
yuniku - 2011-02-16, 15:00

Vatra wyraznie zaznaczyła, że zamiarem ich jest ujednolicenie, uspójninie, uproszczenie i ... "uoczywistnienie" nowej odsłony SH, co w pierwszej kolejności przyprawia mnie o mdłosci.
Anonymous - 2011-02-16, 18:51

Czym zaznaczyła?
yuniku - 2011-02-16, 19:37

Słowem w ostatnim wywiadzie.
Anonymous - 2011-02-16, 19:46

Ale który to ostatni? Bo nie wiem do czego się odnieść.
yuniku - 2011-02-16, 20:05

http://www.egmnow.com/egmi/issue/244-4.html strona 11.
Zaratul - 2011-02-16, 20:10

Hmm IMO nie widzę nic w tym wywiadzie co by powodowało u mnie jakieś mdłości czy nerwówki.Nie wiem,może za stary już jestem żeby się denerwować grami czy coś.
Anonymous - 2011-02-17, 00:18

yuniku napisał/a:
http://www.egmnow.com/egmi/issue/244-4.html strona 11.

Ale typ ma w pewnym sensie rację. W starszych częściach i tak wielu rzeczy bez FAQów można by przeoczyć. Oczywiście gdy już wyczytasz to - to myślisz, "ale to wyku*wiste!" Ale samemu ciężko czasem do tego dojść. Poza tym, dość krótki ten wywiad, chyba, że coś przeoczyłem.

R4Zi3L - 2011-02-19, 07:40

Nie przesadzaj. Jeśli się lizało ściany i wszystko dokładnie czytało, to wcale to takie trudne do ogarnięcia nie jest. Szkoda tylko że odwraca się od okultyzmu, od tego od czego seria zaczynała. To tak jakby nagle z Resident Evil znikneła Umbrella.
Anonymous - 2011-02-19, 14:35

R4Zi3L napisał/a:
Nie przesadzaj. Jeśli się lizało ściany i wszystko dokładnie czytało, to wcale to takie trudne do ogarnięcia nie jest. Szkoda tylko że odwraca się od okultyzmu, od tego od czego seria zaczynała. To tak jakby nagle z Resident Evil znikneła Umbrella.

No właśnie w tym rzecz, widać sporą różnicę w tym jak historię opowiadają części do czwórki(i troszku Origins) a Homecoming i SM, które nie chcą być zbyt skomplikowane. I dlatego rozumiem obawy yuniku, która w innym temacie pisze, że SM jej się nie podobało.

R4Zi3L - 2011-02-25, 21:42

Gdzieś czytałem że mają być też fixed cam-angles jak w popszednich częsciach w niekórych miejscach. Screeny i concepty wyglądają ładnie. Widać, a żeby nic nam nie umkneło widać że znowu latarka nie będzie wymagana.
Anonymous - 2011-02-26, 05:56

Bardzo ładne te nowe screeny. Dość dużo detali w tych pomieszczeniach.
OldSnake - 2011-02-26, 09:20

Nigdy nic nie pisałem o grafice SH Donwpour, ale czasami miałem wrażenie, że jest za piękna żeby była prawdziwa.
Mi - 2011-03-01, 16:02

Bardzo mi się podobają screeny i to, w jakim kierunku zmierza najnowsza część Silent Hill. Mimo początkowego sceptycznego podejścia, najnowsze newsy naprawdę mnie podkręciły :) .
Zaratul - 2011-03-05, 23:09

Puty napisał/a:

http://helldescent.com/20...stem-explained/
Wyjaśnienie motywu z metrem.


Bardzo sensowne wyjaśnienie.Dobrze zrobili.No i plus dla developera że ma kontakt z fanami gry.

Felippe - 2011-03-21, 21:54

Ja jako fan SH po oglądnięciu trailera jestem dość zadowolony, bo gierka zapowiada się ciekawie, wiem wiem trailer to jedno a gra to 2, ale na czymś trzeba na razie bazować swoje zdanie( tym bardziej, że tylko jak na razie uraczono nas tylko 1 trailerem). Na Screeny nie patrze ponieważ można je łatwo,,ulepszyć'' itp. Największe obawy mam co do tego, mianowicie studio Vatra Gamesnie ma na swoim koncie żadnego poważnego tytułu. Może to zaleta może to wada nie wiem, ale jednak osobiście wolałbym, aby za tak kultową grę jak SH brało się studio z jakimkolwiek doświadczeniem. To, że kiedyś tam stworzyli Mafie jakoś mnie nie przekonuje poza tym kiedy to było. Oczywiście życzę im jak najlepiej, bo niestety poza pierwszymi 3 częściami SH wyraźnie szło w dół a takie studia jak Double Helix tworzące min Homecoming nie przyłożyło się zbytnio chcąc nabić kasy na marce jaką jest Silent Hill. A najbardziej ubolewam, że Silent Hill: Downpour nie ujrzymy na PC:( dlaczego ludzie pomijają tą platformę... tyle badziew za przeproszeniem wychodzi na PC, a mi brakuje takich tytułów jak SH na tą właśnie platformę, ale cóż w życiu nie można mieć wszystkiego. :)
Zaratul - 2011-03-21, 23:21

Felippe napisał/a:
A najbardziej ubolewam, że Silent Hill: Downpour nie ujrzymy na PC


Nie wiadomo tego na pewno.Było dużo przypadków gdzie wersja PC była zapowiedziana dopiero później.Możliwe że w tym przypadku też tak będzie.

Felippe napisał/a:
tyle badziew za przeproszeniem wychodzi na PC


Polemizowałbym i to bardzo.Jest wiele dobrych gier na PC + wiele świetnych modów(w tym horror mody które nierzadko są lepsze od płatnych gier).Po prostu patrzysz tylko na komercyjne tytuły.Spójrz na scenę indie i mniej znane gry,zainteresuj się też modami.Ja tam nie narzekam na PC gaming....jest wiele dobrych rzeczy,trzeba po prostu poszukać.

Felippe - 2011-03-22, 14:37

Nie zrozumiałeś mnie. Z ogroma gier jakie wychodzą na PC dużo ta badziewia i taka prawda. Nie patrze na żadne komercyjne tytuły, bo grywam i w gry popularne i mało popularne. Tylko jak czasem odpalam gierke to mi szczena opada jak za ,,takie coś'' można by wydać 50zł... . Co do SH Downpour na PC to jakoś powątpiewam w to, skoro twórcy już zapowiedzieli, że gra będzie dostępna tylko na PS3 i Xboxa to tak będzie, a szkoda, bo zdecydowana większość ludzi posiada w swoim domu komputer na co powinni zwrócić uwagę. Aczkolwiek bardzo miło mogę się zdziwić :D .
Zaratul - 2011-03-22, 15:49

Felippe napisał/a:
Nie zrozumiałeś mnie. Z ogroma gier jakie wychodzą na PC dużo ta badziewia i taka prawda


Nie,to nie jest prawda,to opinia.W mojej opinii i wielu innych narzekać na gry PC nie można bo jest w co grać.Może po prostu nie lubisz gier PC w takim razie pozostaje ci kupno konsoli.

Felippe napisał/a:
skoro twórcy już zapowiedzieli, że gra będzie dostępna tylko na PS3 i Xboxa to tak będzie


Twórcy zapowiedzieli platwormy PS3 i Xbox...bez "tylko".Nigdzie nie jest napisane że gra będzie tylko na te platwormy.Na razie tylko one zostały ogłoszone.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group