Forum Silent Hill Page

Anime, manga - Hellsing - manga, wersja TV i OVA

AlaV - 2010-05-04, 21:17

Yyyy...Chyba świt XD Jest Hellsing: The Dawn. Bo chyba ci nie chodziło o TEN Zmierzch?
_Music - 2010-05-04, 21:49

A fak, świt naturalnie :]
Po empiku dzisiaj się nałaziłem i wszędzie zmierzch gdzie się nie ruszę, to widac wypaliło obraz w głowie :]

AlaV - 2010-07-18, 22:44

Bloodbath: powrót

link mówi sam za siebie, wreszcie się dokopałam do nowej wersji strony.

EDIT: link nieaktualny, strona prawdopodobnie znów ma problemy

Johan - 2012-09-02, 19:36

Hellsing TV to bida straszna - bez dystansu, dobrej reżyserii, z muzyką średnio pasującą do konwencji, z fatalnie potraktowanym materiałem z mangi.

Hellsing Ultimate to już rozrywka anime na najwyższym poziomie, z bardzo dobrą oprawą audio-video, kapitalnymi seiyuu (rządzi Wakamoto jako Andersen), co wszak nie dziwi, skoro jest to niemal kadr w kadr wierna adaptacja mangi. Mangi, która zgrabnie kontynuuje wątki powieści Brama Stokera i rehabilituje wampirzy mit w popkulturze, który pewna saga strasznie zeszmaciła.

AlaV - 2012-09-02, 21:30

Przy okazji update'u tematu powiem, że ep 10 wyjdzie w grudniu, bodajze 21 ;P

Dla mnie jeśli chodzi o seiyuu masterem jest Jouji Nakata (Alucard), którego głos i umiejętności ubóstwiam, nie tylko w tym anime. Jego śmiech z 4 odcinka to najbardziej szalony i psychopatyczny śmiech, jaki w życiu chyba słyszałam.

Zaratul - 2012-09-02, 23:37

@Johan
Zgodzę się z Tobą co do wszystkiego oprócz muzy w Hellsing TV.IMO była ona naprawdę dobra i wpasowująca się w to co się dzieje na ekranie.

@Alav
Nie wiesz może czy są plany wydania Hellsing Ultimate w polsce na DVD\BluRay?

AlaV - 2012-09-02, 23:43

@Zaratul: Zgadzam się całkowicie z Twoją opinią na temat TV, muzyka była świetna, bardzo lubię jej słuchać ;P

Co do wydania polskiego Ultimate'a, to o takich planach nic mi nie wiadomo, ogólnie, jeśli chodzi o wydawanie anime w Polsce to jest cienko, praktycznie ostatnio nic się nie ukazuje.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group