Forum Silent Hill Page

Silent Hill: Shattered Memories - Silent Hill: Shattered Memories na PC

Statek - 2009-09-30, 09:20
Temat postu: Silent Hill: Shattered Memories na PC
Hej.Mam pytanie czy najnowszy Silent Hill: Shattered Memories będzie dostępny również na komputery osobiste?.Przeglądałem trochę internet i żadnej przesłanki nie przeczytałem na ten temat może wy coś wiecie?
Alex - 2009-09-30, 11:17

Niestety, a PC nie będzie. Climax pewnie obawa się, że spieprzą konwersję, tak jak to Double Helix zrobiło w przypadku Homecoming, i fani będą się narzucać :nerd:
Statek - 2009-09-30, 11:28

Noto fajnie se pograłem już:-/ ja jednak mam nadzieje,że wyjdzie to będzie w dużej mierze moim zdaniem zależało od popularności i ocen nowego Silent Hill,kurcze ja jednak mam nadzieje... no nie rajcuje mnie kupowanie konsoli za 900zł dla 1 gry...
lipton - 2009-10-01, 21:01

PSP i PS2 nie kosztują aż 900 zł, zawsze możesz kupić używaną :P
Mr_Zombie - 2009-10-01, 23:52

Na PC nie wyjdzie - ta gra jest skierowana pod Wii i PS2/PSP, czyli konsole o technologi z generacji wstecz. Jeżeli nie wychodzi to na X0/PS3 (a nie wychodzi z przyczyny podanej w poprzednim zdaniu), to o wersji na PC nawet nie ma co marzyć.
Statek - 2009-10-02, 09:14

Noto same dobre wiadomości widzę:)
ALIEN_ALIEN - 2009-10-06, 11:03

Chwała że mam PSP i PS3 z wsteczną kompatybilnością PS2 :-) Więc mam na czym grać ... A nie mogę się doczekać ... Ten śnieg i ciemność mnie zachęca :-]
elbanan - 2009-11-13, 16:08

A ja powiem że na PC będzie można pograć i to jak najlepiej ;)

Otóż:
1. Wiimote można podłączyć do PC (jest na Bluetooth i działa w obsługiwanym przez pecety standardzie HID) - kosztuje jakieś 150zł zestaw z nunchuckiem
2. Na PC jest niezły emulator Wii - http://en.wikipedia.org/wiki/Dolphin_(emulator) - który odpala większość komercyjnych gier, SH:SM powinno też pójść, a i program obsługuje Wiimota ^^
Jak coś można też grać myszką.
Dodatkowo W Dolphinie można grać w rozdziałce HD - gierki wyglądają lepiej niż na konsoli ^^

Plazior - 2010-02-21, 03:15

Jest spore prawdopodobieństwo iż będzie można pograć w SM na PieCecie. Otóż Dolphin z update na update coraz lepiej radzi sobie z grami. Już w tym momencie można pocinać w sporą cześć tytułów. SM zdaje mi sie nawet wręcz stworzone do grania na PC. Ruszanie latarką używając myszki itp. Wydaje mi się iż jest to kwestia czasu tym bardziej iż emulacja nie stoi w miejscu.
dolgo - 2011-08-06, 19:33

Hej, a czy istnieje jakieś spolszczenie do tej gry? Czy ktokolwiek posiada je? :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group