Forum Silent Hill Page

Silent Hill 2 - Spolszczenie 1.2

yarex - 2009-09-10, 18:25
Temat postu: Spolszczenie 1.2
Witam. Ostatnio do działu DOWNLOAD zostało dodane najnowsze spolszczenie do SH2 w wersji 1.2 (sam je zrobiłem), które oprócz napisów, spolszcza mapki oraz MENU gry. W tym temacie będzie kontynuowany wątek rozważań/pytań nt. spolszczenia. Jeśli ktoś je zainstalował i użytkował, to proszę:
1) Jakie błędy dostrzegliście?
2) Co było nie tak w spolszczeniu?
3) Inny problem/błąd

Anonymous - 2009-10-12, 00:22

Pobrałem to, bo chcę pokazać tą grę koledze. Na razie tylko zainstalowałem to i widzę mały błąd.
3)Inny problem:
Podczas instalacji widzimy obrazki prezentujące spolszczoną grę, nie byłoby tym nic złego, gdyby nie to, że jest tam obrazek z ZAKOŃCZENIA gry kiedy Mary mówi "Mary nie żyje, zabiłeś ją".

To jakiś żart? Nie umiem sobie wytłumaczyć inaczej doboru tego obrazka, sytuacji. Zrobienie komuś gnojstwa zanim zdąży zagrać? W stronę autora wielkie faki ode mnie.

SiedzacyWKiblu - 2009-10-14, 11:11

Widzisz co zrobiłeś Puty ten patch to diabelskie nasienie .Teraz wszyscy się zabiją.
Otworzyłeś puszkę pandory.


:(
Chyba lepiej pozostać tutaj jako tylko bezstronny ukryty obserwator.
WHAT *IS* WRONG WITH YOU PEOPLE.jpg.gif.png.wmv.mpg.mp4.rmvb.mp3.wma.dat.Ink.xml.ado.net.css.html.RTF.doc.xamp.asp.
Do zobaczenia.

Gnapek - 2011-03-18, 12:14

Witam.

Zrobiłem całkowicie nowy instalator przy czym poprawiłem również ścieżki do plików. Instalator instaluje wszystko - tekst, mapy, menu. Tak po za tym nic więcej, wszystko po staremu ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group