Forum Silent Hill Page

Silent Hill Podcast - StuntmanMikeL - Silent Hill The Movie - Recenzja

Wendigo - 2009-10-20, 20:29

Powinno się przestać offtopować ;)

Generalnie filmik mi się podobał, w większości Twoje zdanie pokrywało się z moim, widać, że napracowałeś się. Trollami z FW bym się nie przejmował, bo słabo znają grę. Umieją tylko napisać ,,besztasz, bo to nie jest 100% gra fanatyku!!!11", sam chciałbym, aby film nie był kopią gry, ale SH Movie, robi coś co najbardziej mnie wkurza, w chodzi w konflikt z grą, zmienia fakty i znaczenie różnych rzeczy.

Jedyne z czym się nie zgadzam, to zarzut dotyczący balonów pielęgniarek, lepiej jak są za duże, niż za małe.

Kamar - 2009-10-29, 17:12

Będę mało oryginalny i powiem krótko: genialne. Oglądało się bardzo przyjemnie, czas spędziłem niezwykle miło. Bardzo dobry głos, montaż, humor, realizacja. Moje zdanie jest niemal identyczne. Dodatkowy + za moment w którym mówisz: "szybko, kiedy ten pokraczny twór się kończy?" - wyskakuje czas i ten płacz... przypomniałem sobie jak sam wstałem, by zobaczyć ile jeszcze będzie trwać film - okazało się, że czeka mnie jeszcze długa męczarnia, było nad czym zapłakać :P
pacha z zebami - 2010-12-22, 11:49

Co tu dużo pisać ... ogląda się wyśmienicie.Twój humor oraz zobrazowanie pewnych przemyśleń rozbroiły mnie dostrzetnie .

"Gdybym miał ten film umieścić gdzieś na osi bryndzy to byłby blisko świeżej bryndzy , mimo wszystko bryndza to zawsze bryndza.."
Niemyslałes o sprzedaniu tego tekstu ludzią od kampani reklamowej SH :grin:

StuntmanMikeL - 2010-12-27, 17:17

Pomyślę nad tym. xD
R4Zi3L - 2010-12-27, 19:35

Ale móglbyś chociaż zrobić jakiś nowy filmik, niezle ci to wychodzi ;)
StuntmanMikeL - 2010-12-27, 21:24

Pomyślę nad tym.

Póki co jednak to mam mikrofon zdupcony, czasu mało, krew do oddania, misję pokojową do Afryki i w ogóle. Pożyjemy - zobaczymy.

Alice27 - 2011-01-11, 15:40

Chyba za bardzo skrytykowałeś Silent Hill w tych filmikach. Nie był aż taki zły. Nie mogli przecież zrobić wszystko tak sam jak w grze, bo byłoby to po prostu nudne. Jednak zgadzam się z Tobą w dwóch rzeczach - głównej roli nie powinna grać kobieta, tylko mężczyzna, a przede wszystkim w filmie nie powinien wystąpić "ON" (wiesz o co mi chodzi :razz: )
R4Zi3L - 2011-01-11, 18:03

Alice27 napisał/a:
Nie mogli przecież zrobić wszystko tak sam jak w grze, bo byłoby to po prostu nudne.
Interesujące stwierdzenie....
Alice27 napisał/a:
Jednak zgadzam się z Tobą w dwóch rzeczach - głównej roli nie powinna grać kobieta, tylko mężczyzna,
To raczej nie miało dużego znaczenia wg mnie
OldSnake - 2011-02-01, 20:01

Recenzja całkiem dobra, aczkolwiek moje subiektywne zdanie jest takie, że jest ona ciut za ostra(w sensie za negatywna).

Alice27 napisał/a:
głównej roli nie powinna grać kobieta, tylko mężczyzna

Właśnie w takich filmach łatwiej jest umieścić bojaźliwą kobietę, której strach jest bardziej wiarygodny niż mężczyzny z pozoru czy też nie twardego i nieustraszonego.
Osobiście ze względu na na to jak wygląda całościowo fabuła tego filmu wolę tam kobietę... Np. w grze Silent Hill dobrze, że jest Harry a nie jakaś kobita.

Sidri - 2012-06-24, 14:27

Witam.Czy można prosić o ponowny upload bądź też udostępnienie obu części tego podcastu?
Żelazko - 2012-06-24, 14:49

Radzę napisać na priva do Mika, bo może przeoczyć ten temat. :P
Nattramn - 2013-03-06, 11:53

Oglądałem kiedyś filmiki StuntmanMikeL i polubiłem go za obiektywne opinie i poczucie humoru. Chciałem sobie odświeżyć jego produkcje ale widzę , że zostały usunięte. Wielka szkoda bo kawał dobrej roboty to był ...
KwQ - 2013-03-06, 20:46

Wrzuci ktoś ponownie?
Nattramn - 2013-03-16, 20:24

Myślę , że z tą kwestią należało by się zwrócić do twórcy tych filmów czyli Mike'a. Dodam od siebie też , że chętnie bym ponownie zobaczył te prace. :grin2:
StuntmanMikeL - 2013-03-20, 20:23

Hmm. Dziwne. Gdzieś to chyba jeszcze trzymam, jak transfer mi zregenerują to zapodam jeszcze raz.
Devinitum - 2013-03-24, 15:03

Na wrzutę może daj. Jakość będzie gorsza, ale na pewno nie usuną ;P . Albo podeślij mi plik, to wrzucę na serwer SHP i każdy będzie mógł sobie zawsze pobrać :) .
Alice - 2014-03-10, 14:49

Nattramn napisał/a:
Myślę , że z tą kwestią należało by się zwrócić do twórcy tych filmów czyli Mike'a. Dodam od siebie też , że chętnie bym ponownie zobaczył te prace. :grin2:

Ja też, ale nie ponownie tylko w ogóle.

StuntmanMikeL - 2014-07-21, 17:36

Próbuję od jakiegoś czasu to tałatajstwo wrzucić to tu, to tam, ale wszędzie mi ucina co najmniej połowę filmików. Znacie coś godnego polecenia (co nie jest jutubem)?
Devinitum - 2014-07-21, 19:19

A może freedisc.pl? Sporo tego, co ostatnio oglądam, pochodzi właśnie stamtąd.
StuntmanMikeL - 2014-07-26, 15:19

Dzięks! Spróbuję dzisiaj. Dla fanów wszystko, nawet jeśli mogę ich policzyć na placach jednej ręki pijanego drwala... xD
KwQ - 2014-08-23, 15:12

I jak?
StuntmanMikeL - 2018-05-15, 01:02

Złe wieści są takie, że pliki ze wszystkim co tu wrzucałem przepadły bezpowrotnie wraz z moim byłym dyskiem twardym, więc jeśli ktoś jeszcze żył nadzieją, że kiedyś zrobię re-upload (ale z tego co widzę to chyba nie spędzałem nikomu snu z powiek), to teraz może ją porzucić.

Dobre wieści są takie, że oszczędzę wam cringe'u bo to w sumie marnej jakości stuff był. ;d Nie wspominając o tym, że z faktycznym podcastem miało niewiele wspólnego (sam do dziś nie wiem co tym chciałem osiągnąć).

Anyway, jeśli ktoś ma na tyle odwagi i gadanego, żeby ruszyć z tym projektem od nowa, tyle że tym razem w takim formacie, w jakim bozia przykazała, krzyczcie. Im więcej osób by się zebrało, tym mniejsza szansa na awkward silence między tematami do gadania. Plus wiadomo, najlepiej się podcastuje z ludźmi, których się zna i wiadomo jakie żarty można rzucać w swoim kierunku, więc jakieś próbne sesje, na których zbadalibyśmy grunt też by były spoko.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group